Şimdi Ara

Senin Bankan Avantajları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
16
Favori
52.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok tatlı bir şube enpara ile kardeş kardeş kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bane93 -- 26 Kasım 2019; 2:52:4 >
  • cumartesi akşam doldurdum internetten form.

dün yani pazartesi aradılar yarın kurye gelecek diye.

bugün de geldi. baya hızlı kart teslim işi.
  • Selamlar

İş bankası kullanıyorum fakat makas farkı çok yüksek. Altın ve dövizde 3.5 TL civarında makas farkı var. Kar etmek için çok beklemem gerekiyor.
    Uzun süredir Kuveyt seninbankan araştırıyorum fakat güvenemiyorum. Banka değil de aracı kurummuş, bir gün kaçıp gideceklermiş gibi geliyor
    Sadece döviz-altın alım satım için kullanmak istiyorum. Normal alışveriş vb. işlemleri için yine işbank kullanırım belki.

1- Hem pc hem mobilden istediğim zaman al-sat yapabilir miyim?
    2- Altın ve dövizde 5/24 kur uygulaması varmış. Ama en ufak hareketlenmede makaslar çok açılıyor diye şikayetler var?

3- Borsa istanbul hissesi al-sat var mı ve stop-loss seçeneği var mı?
    4- ATM'den ya da gişeden döviz çekebilir miyiz?
    5- Direkt seninbankan uygulaması için başvurabilir miyim? Yoksa önce normal kuveyttürk hesabı olması gerekiyor mu?
    6- Altın-döviz- ya da hisse de belli bir alım satım limiti var mı? Örneğin en az 10 dolar, ya da 10 gram altın gibi..
    7- İstediğim zaman paramın hepsini çekebilir miyim?

8- Döviz- Altın al-sat yaparken kur değişikliğini dikkate almadan işlem gerçekleştirebiliyormuş.
    Yani siz 270 TL'den 1 gram altın almayı tam onaylarken altın 275'e fırlıyor, ve size uyarı vermeden 1 gram için 275 tl alabiliyor tarzında çok şikayet varmış. İşbankasında kur 1 kuruş bile değişse uyarı verip tekrar işlem yapmanızı istiyor.

Uzun oldu kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 12 Aralık 2019; 4:45:40 >
  • phorever kullanıcısına yanıt
    1-yapabilirsin hocam
    2-seninbankan da makas genelde 82 kuruş civarlarında oluyor.
    4-çekilebiliyor
    5-seninbankana direkt başvuru yapabilirsin.
    6-altın için istediğin kadar alıp satabilirsin. yabancı para birimleri hakkında bilgim yok.
    7-istediğin zaman(mesai saatleri içerisinde) çekebilirsin

**Bildiklerimi cevapladım. kalanları ya da yanlışım varsa da daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler.
  • Maaş hesabından dolayı Denizbank kullanıyorum 1 yıldır baya memnunum hele Garantiden geçince baya iyi oldu bide artı para açsalar çok iyi olacak
  • arkadaşlar Kuveyt seninbankan'a altın hesabı açtırmayı düşünüyorum, ancak ne derece güvenilir, sağlam mı acaba, yarın bir gün kaçarlar mı? yoksa kamu bankalarına devam mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

arkadaşlar Kuveyt seninbankan'a altın hesabı açtırmayı düşünüyorum, ancak ne derece güvenilir, sağlam mı acaba, yarın bir gün kaçarlar mı? yoksa kamu bankalarına devam mı sizce?
    Kamunun kaçması daha olası geliyor bana. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Geriye kaldı 2 soru :)
  • Merhaba ben de sipariş verdim ben ing e turuncu hesap ve enpara kullanıyorum lütfen çok deneyimli biri söyleyebilir mi bu senin bankan avantajlarını en güncel haliyle çünkü dolar gittikçe artıyor malum :D ve enparada dolar hesabım var bunu kuveyttürk senin bankana geçirsem avantajlı olur mu ve dezavantajları da sayarsanız çok makbule geçer
  • galiba kampanyası yok bi kahve kampanyası var o da sadece harcarsan o paranın üzerinden kahveye indirin yapıyor banka kartı kampanya açısından en iyisi şuanlık enpara bende ing enpara senin bankan vakıfbank kartları var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nakahella kullanıcısına yanıt
    😁

• 21 Aralıkta kurye gelecek dendi ama gelen giden yok. Facebooktan iletişime geçtim gerekli yerlere iletildi dendi ama ses seda yok. Bazılarına 1 ay bile gelmemiş. Şubeden başvuru imkanı olsa gideyim de yok işte...
    Bana da 27 Aralıkta geleceğiz diye mesaj geldi. Ne arayan var ne soran. Sanırım sorunlu bir kurye ile çalışıyorlar.

• ugur2280 kullanıcısına yanıt
    Bana sabah geldi. Çünkü yatmadan önce kendilerine e-posta atmıştım :) Akşam aktif ettim. Sadece kart şifresi işlemi için bi' ara şubeye gitmek gerek. İnşallah istediğim gibi kullanabilirim
    Hocam, e-posta yı nereye attınız. Banka ya mı yoksa kuryeye mi?

• Senin bankan, altın hesabında, çubeye gidip fiziksel olarak altını çekebiliriz değil mi hesapdan düşürülüyor mu? Yoksa sadece anlık fiyatlara göre sanal altın mı oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Diğer iki soruyu cevaplayalım;

Borsa İstanbul'dan hisse alabilir ve emir verebilirsiniz, Kuveyt'in uygulamaları bu konuda çok kullanışlı ancak tek sorun katılım bankacılığınaa uygun görülmeyen hisselerin alış ve satışına izin verilmemesi.

Kur değişikliği konusunda ise bilgi kirliliği oluşmuş. Almaya çalıştığınız zaman kur değeri değişti lütfen kontrol edin uyarısı veriyor.
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Altını atm'den bile çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra altın, gümüş ve platin önceden haber verme şartıyla şubelerden alınabiliyor. Yanılmmıyorsam madenleri fiziki olarak almanın 4 lira kadar bir işlem ücreti olabilir ama.
  • tolgardaaa kullanıcısına yanıt
    1 gram da 5 tl
    2.5 gramda 7.5tl dediler, atm den de ücretlidir o zaman :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.