Şimdi Ara

Senin Bankan 50 TL'lik Alışverişe 30 TL İade Kampanyası kitapyurdu. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
14
Favori
17.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FaithAndRespect

1 aydır hoşgeldin araması bekliyorum. Bu durumu yaşayan var mı acaba? Müşteri hizmetleri de her seferinde aynı şeyleri söylüyor...(ulaşabildiğim ender zamanlarda)

Arayan yok arkadaşlar siz arayın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yine aradım az önce yine kayıt aldılar, ama çağrı merkezi görevlisi o kadar bilgisiz ki ne sorsanız evet diyor.

bir tek ben yeni üye oldum başka kartla ödesem kitapyurdu kampanyasından yararlanır mıyım dedim ona hayır dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaithAndRespect

1 aydır hoşgeldin araması bekliyorum. Bu durumu yaşayan var mı acaba? Müşteri hizmetleri de her seferinde aynı şeyleri söylüyor...(ulaşabildiğim ender zamanlarda)

Arayan yok arkadaşlar siz arayın..

• seninbankam mh boşuna aramayın açmıyorlar.
    4 kişi varmış önümde ve 25 dkdır o 4 kişi bitmiyor.
    Nerden bulaştık bunlara bilmiyorum,hesaba yatırdığım paramı kullanamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler İban'a nasıl bakıyoruz

5 Dakikadır uğraşıyorum kartımın ıban numarasını bulamadım şu anda internet bankacılığına girdim herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu ? Nerede bu Iban

edit: Tamamdır hallettim şimdi para transferi yapıcaz nasıl oluyorsa ziraat iban yazma yeri 1 eksik kalıyor çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 8 Ocak 2016; 15:50:44 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Altin kart ile baskasina ait bir hesptan sipariş verirsek indirimden faydalanabiliyor muyuz?
    Teşekkürler

• böyle dandik banka görmedim 3 hafta evvel kart geldi şifre almak için aradım aldık internet şifresi de alalım dedik hoşgeldin araması almanız lazım ama siz para yatırın alışveriş yapabilirsiniz dediler yaptık. aradan 15 gün geçti arayan yok neyse bari şu kitapyurdu alışverişi yapalım dedim burada ki malum doğrulanamadı hatası çıktı sonu da 2ile bitmiyor 8le. aradık sabah kısıt var diyorlar gün içinde ekrar arayn dediler tekrar aradık bu sefer de hoş geldin araması almanız lazımdı deyince sinirlendim beklettiler sonra dediler kıst 30 aralıkta kalkmış gözüküyormus ee peki alısveriş ne olacak dedik yapılamıyormus ilgilenicez diyorlar kampanya da 10unda son pazar gününe geliyor yararlanamıyoruz. ne güzel bankaymış lan hakkaten...
  • beyler bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm. örneğin alışverişi yapı kredi bankasının kartı ile yaptık fakat alışverişte senin bankandaki numaramızı kullandık iade gelir mi dedim. biraz bekleyin dedi yetkili birine sormuş olmuyor dedi mutlaka senin bankan hesabının kullanılması gerekiyormuş. kartımı açtırdım şimdi alışveriş yaptım bir sıkıntı çıkmadı sipariş onaylandı
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Hocam banada kampanya doneminde basvurduysaniz oluyor dediler. Ne saçma bir banka

• quote:

Orijinalden alıntı: enesakin95

Hocam banada kampanya doneminde basvurduysaniz oluyor dediler. Ne saçma bir banka

bence arayıp ses kaydı alın sonradan sıkıntı olursa haklı olduğunuzu kanıtlarsiniz

• @dedebaba001 Allah razı olsun senden sonunda halloldu :)

Arkadaşlar yandex tarayıcıdan giriyordum hep, bir türlü alışveriş yapamamıştım. Firefox'tan giriş yaptım ve alışverişim tamamlandı az önce. Altın kartla alışveriş yapamayanlar yandex, chrome gibi tarayıcıları bırakıp firefox'tan giriş yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xray78 -- 8 Ocak 2016; 21:22:48 >
  • siparişi verdim umarım bu tarz kampanyalar devamlı olur kpss zamanı kitap lazım. Bir de iadeyi sorunsuz alabilirsek tamamdır
  • kart numaram 4 le bitiyor ama yok arkadaş bu ne rezilliktir.
    Kart bilgileriniz doğrulanamadı, lütfen tekrar deneyiniz.

yukarıdaki hatayı alıyorum tarayıcı değiştirdim mh. yi aradım yok sorun kitapyurdundaymış bunlarda çok çakal olmuş hoşgeldin araması bile yapmadılar.Talep oluşturduğumda hoşgeldin aramasının kaldırıldığını söylediler.Sizin aramanız lazım şifre için ama bakalım pazar gününe kadar aralıklarla deniyeceğim eğer olmazsa pazar gecesi kartı apatacağım keşke hiç bulaşmasaydım bu işe
  • xray78 kullanıcısına yanıt
    Yok firefox'da olmadı.

İşin ilginç yanı. BKM expresse kayıt ettirdim ancak onun üzerinden de ödeme yapamıyorum.
  • Hay ben bunların yapacağı kampanya ya, 10defa denedim "Kart bilgileriniz doğrulanamadı, lütfen tekrar deneyiniz." farklı tarayıcılar denendi fayda etmiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

Hay ben bunların yapacağı kampanya ya, 10defa denedim "Kart bilgileriniz doğrulanamadı, lütfen tekrar deneyiniz." farklı tarayıcılar denendi fayda etmiyor...

eft yapın ben de öyle yaptım normal kabul etmedi. kampanyaya dahil olduğu yazıyor eft nin.

• Jedi Mind Tricks J kullanıcısına yanıt
    Daha önceden seninbankan üyesi olanlar. Altın kartla yapmak zorunda. Bunun dışında ödeme yapamazsınız.
    Seninbankana bu kampanya süresi için de başvuranlar ise istediği ödeme aracıyla yapabilir.

• Az önce kurye geldi sözleşmeyi imzaladım kartı aldım şu an başka kredi kartı ile alsam iade gelir mi

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    ben buna dikkat etmemiştim teşekkür ederim uyarınız için.

• eskts E kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yaparken iletişim numaranız seninbankana başvuru sırasında kullandığınız telefon numarası ile aynı olduğu sürece istediğiniz ödeme aracı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.