Şimdi Ara

SENİ ALDATMAK ÜZEREYİM APPLE...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar..Kendi kendime bugünleride mi görecektik diyorum..Buyrun hikayem şöyle:
    Ben ilk telefonum Ericsson T68den beri cep telefonlarina HASTALIK derecesinde ilgi duyan bir insanim. Eskiden yeni bir telefon aldigimda heyecani baya uzun surerdi. Sebebi ise gayet net farkli tasarim, farkli arayuz vs..Ancak daha o zamanlar pekte yaygin olmayan iPhone 2g elime gectikten sonra hersey degisti. Daha once de Ericsson P900 dokunmatik kullanmistim ama bu tamamen farkli bir olaydi. Kisa surede cihaza alistiktan sonra cat 3g cikti hemen ona gectim..Ne degisti? ayni arayuz..Sonra 3gs..ayni arayuz..Sonra 4..ayni arayuz..Ve tum bu zaman icerisinde baska hicbir telefon kullanmadim..Arada birde iPad 2 aldim yine ayni arayuz..Her nedense artik bundan sıkıldıgimi farkettim..2g haric sahip oldugum her iCihazi jailbreakli kullandim uygulama tema tweak vs her turlu sekil mevcuttu ki halada mevcut ama mal ayni mal..Son 2 uc haftadir paso Android cihazlarla ilgili videolar izliyorum incelemelere bakiyorum ve Samsung Galaxy Note a resmen vuruldum diyebilirim..Evet biliyorum iOS daha stabil calisiyor..Evet Apple Appstore la uygulamalardaki cesitlilik konusunda kimse basa cikamaz..Ve evet ben Android le ilgili (rom, root, fw vs..) hicbirsey bilmiyorum ancak bende Artik tasarim olarak arayuz olarak farkli bir cihaz istiyorum. Ve o yuzden en kisa zamanda (parayi denklestirdigim an diyelim) beyaz cillop gibi bir Samsung Galaxy Note alicam ve sizlerin arasina katilacagim insallah..

Gule Gule iPhone, Kusura bakma Apple :)

Yorumlarinizi Esirgemeyin Dostlar
    Saygilar..

• S2 sahibiyim iphone da kullandım sadelikte evet iphone mantıklı bir seçim ama iş özellik tip incelik vs vs olunca s2 çok daha fazlı android müthiş tavsiye ederim.Root işine girmedim bile..İphone herkezde var biraz farklılık değişiklik zamanı hayırlı olsun..
  • yerinde bi karar
    ios aldatıldığını pek önemsemez ama sadık olan çok nede olsa
  • @makusla06
    Haklisin..iPhone heryerde herkeste cocukta, gencte, yaslida, zenginde, fakirde isin ilginc tarafida sor daha melodisini degistirmeyi bilmez %80 i :)

@emredel1905
    EyvAllah dostum böyle yorumlar beni daha da yakinlastiriyo Androide..iPad durucak zaten eger birgun Amerikalilar gelip iDevice kullanmayani vurucaz derse "come on maan..i've got an iPad" demek icin ;)
  • bende daha avrupa da ilk ciktigi gunden beri sgs2 kullaniyorum, eger jailbreak isiyle o kadar asinaysan android senin icin bicilmis kaftan.cihazin hizini guzelligini vs bir yana birak android isletiminin verdigi o ozgurluk hissini tadinca bir daha vazgecemeceksin.
  • Hocam bende uzun süredir İPhone kullanıyorum ve s3'un çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Güle güle İPhone.
  • Bende 1 aydır araştırıyorum 4s ve diğerleri gidip gidip geldi en son elediğin 4s ve note kaldı ilk önceleri 4s te karar kılmıştım ama şuan note diyorum gerçekten çok heycan verici bir cihaz bende en kısa sürede alacağım inşallah.
  • Her açıdan telefonu incelersek ;
    Hız : Benchmark birincisi ve arayüzü 1Gb lik ramden 200 Mbcik çalıyo :D
    Tasarım : Hiçte öyle bodos bir telefon değil gayet klas bir tasarımı var kalitesini belli ediyor.
    Kullanışlılık : Ram CPU uyumu mükemmel olan bu telefonun çok akıcı ve kolay kullanımlı TouchWiz 4.0 arayüzü var sonuçta :D
    Donanım : 2012 ilk çeyrekte çıkıcak olan yaratıkları saymazsak Super Amoled + ekran 8 Mp kamera gayet iddalı

Başka bişey varmı bilmiyorum ?
  • Kisa bir sure once tıpatıp ayni sebeplerden dolayi ben de iphone 4'umu sattim note aldim. ios'tan hic sikayetci oldugumu soyleyemem ama arayuzu seneerdir ayni olmasi bile degisiklige itiyor insani ben de android dunyasina gecmis oldum bakalim. ios'ta da herseyi bilir rahat kullanirdim bunda hala rom root kernel vs hersey karisik geliyor ama zamanla alisiriz bunlara da artik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yok kesin Note alinacak:) super yorumlar :) zaten sabaha kadar youtube da Note incelemeleri root rom falan olaylari ile ilgili video izlemekten ofiste uyur oldum gunduzleri :) Valla 28 yasinda adamim heyecan yaptim resmen:) eski gunlerdeki telefon almadan onceki moddayim merak heyecan ohh bee :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ‬1‬

bende daha avrupa da ilk ciktigi gunden beri sgs2 kullaniyorum, eger jailbreak isiyle o kadar asinaysan android senin icin bicilmis kaftan.cihazin hizini guzelligini vs bir yana birak android isletiminin verdigi o ozgurluk hissini tadinca bir daha vazgecemeceksin.

İnsAllah hocam insAllah..bakalim root falan isine girmeden standart olarak ne kadar dayanabilecegiz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

Bende 1 aydır araştırıyorum 4s ve diğerleri gidip gidip geldi en son elediğin 4s ve note kaldı ilk önceleri 4s te karar kılmıştım ama şuan note diyorum gerçekten çok heycan verici bir cihaz bende en kısa sürede alacağım inşallah.

Dostum hemen hemen ayniyiz diyebilirim :) +1903
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

Her açıdan telefonu incelersek ;
    Hız : Benchmark birincisi ve arayüzü 1Gb lik ramden 200 Mbcik çalıyo :D
    Tasarım : Hiçte öyle bodos bir telefon değil gayet klas bir tasarımı var kalitesini belli ediyor.
    Kullanışlılık : Ram CPU uyumu mükemmel olan bu telefonun çok akıcı ve kolay kullanımlı TouchWiz 4.0 arayüzü var sonuçta :D
    Donanım : 2012 ilk çeyrekte çıkıcak olan yaratıkları saymazsak Super Amoled + ekran 8 Mp kamera gayet iddalı

Başka bişey varmı bilmiyorum ?

Şamda kayisi gerisi h0cam ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

Kisa bir sure once tıpatıp ayni sebeplerden dolayi ben de iphone 4'umu sattim note aldim. ios'tan hic sikayetci oldugumu soyleyemem ama arayuzu seneerdir ayni olmasi bile degisiklige itiyor insani ben de android dunyasina gecmis oldum bakalim. ios'ta da herseyi bilir rahat kullanirdim bunda hala rom root kernel vs hersey karisik geliyor ama zamanla alisiriz bunlara da artik :)

Darisi basima hocam:) fiyat ve lokasyon bilgisi paylasirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARDANADAM34

quote:

Kisa bir sure once tıpatıp ayni sebeplerden dolayi ben de iphone 4'umu sattim note aldim. ios'tan hic sikayetci oldugumu soyleyemem ama arayuzu seneerdir ayni olmasi bile degisiklige itiyor insani ben de android dunyasina gecmis oldum bakalim. ios'ta da herseyi bilir rahat kullanirdim bunda hala rom root kernel vs hersey karisik geliyor ama zamanla alisiriz bunlara da artik :)

Darisi basima hocam:) fiyat ve lokasyon bilgisi paylasirmisiniz?

İnsallah hocam istediginiz gibi olur hersey umarim :)
    Hocam ben turkiyeden almadim. isvicre ve fransaya gitmistim bir is icin ve tirkiyeye gelmeden once ordan aldim. Hatta eger satin almak icin sorduysaniz bir tane daha almistim kutusu acilmamis bir urun hatta ilanim da var forumda dusunurseniz pmden yazin konusalim :)

• quote:

Yok yok kesin Note alinacak:) super yorumlar :) zaten sabaha kadar youtube da Note incelemeleri root rom falan olaylari ile ilgili video izlemekten ofiste uyur oldum gunduzleri :) Valla 28 yasinda adamim heyecan yaptim resmen:) eski gunlerdeki telefon almadan onceki moddayim merak heyecan ohh bee :)

Bu arada valla birebir ayni durum yaa.Note alana ladar hergun youtubeda videolarini izliyodum ozellikle kalem uygulamalari ve multimedya ile oyun uygulamalari tanitimlarina bakip duruyordum. Yurtdisinda da tam gittigim gun stoklar bitmisti hicbiyerde bulamadim tam turkiyeye gelmeden bir gun once onsilaris verdigim biryere stok geldi de oyle almistim fena heyecan oldu bana :)

İphone'u da sattim Note guzel alet hala hevesimi alamadim her an elimin altinda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Yok yok kesin Note alinacak:) super yorumlar :) zaten sabaha kadar youtube da Note incelemeleri root rom falan olaylari ile ilgili video izlemekten ofiste uyur oldum gunduzleri :) Valla 28 yasinda adamim heyecan yaptim resmen:) eski gunlerdeki telefon almadan onceki moddayim merak heyecan ohh bee :)

Bu arada valla birebir ayni durum yaa.Note alana ladar hergun youtubeda videolarini izliyodum ozellikle kalem uygulamalari ve multimedya ile oyun uygulamalari tanitimlarina bakip duruyordum. Yurtdisinda da tam gittigim gun stoklar bitmisti hicbiyerde bulamadim tam turkiyeye gelmeden bir gun once onsilaris verdigim biryere stok geldi de oyle almistim fena heyecan oldu bana :)

İphone'u da sattim Note guzel alet hala hevesimi alamadim her an elimin altinda :)

Elinizdeki cihaz Beyaz mi dostum?

• quote:

quote:

quote:

Elinizdeki cihaz Beyaz mi dostum?

Yok hocam bndeki siyah. yurtdisinda beyaz olanlar tek tuk var ama onlar da fena pahaliydi alamamistim. benim siyahini aldigim yere beyaz gelse 120 lira farkla satacakardi ama stoga girmemisti ben donene kadar ve hala stoklarinda yok su an mesela. Bir tek turkiye garantili alirsan beyaz bulma ihtimalin daha kuvvetli olur belki ama onlar da 2000 lira civarinda.

• quote:

quote:

Bende 1 aydır araştırıyorum 4s ve diğerleri gidip gidip geldi en son elediğin 4s ve note kaldı ilk önceleri 4s te karar kılmıştım ama şuan note diyorum gerçekten çok heycan verici bir cihaz bende en kısa sürede alacağım inşallah.

Bakalım önce kim alacak hocam
  • quote:

quote:

quote:

Bakalım önce kim alacak hocam

İkimizde alalimda dostum varsin sen önce al :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.