Şimdi Ara

ŞENGEN BÖLGESİ GİRİŞ ÇIKIŞ...YARDIM..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bugün Yunanistan vize başvurusunda bulundum. bakalım çıkıcakmı vize... sorum şu; atinaya giriş yapıp ordan parise uçakla gitmek istediğimde pasaport kontrolü yapılıyomu?
    ve paristan istanbula dönüşüm birdahaki yunanistan vize başvurumu etkiler mi? yoksa yunanistana geri dönüp ordan mı istanbula döniyim?

• Kimsenin bi bilgisi yok mu acaba???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de schengen bölgesinde olduğu için pasaport kontrolü yapılmaz . Ben madrid - paris uçuşu yapmıştım .. yanlış hatırlamıyorsam pasaport kontrolü yoktu .

Atinadan , parise gidip sonra atinaya dönmek mantığa aykırı zaten . :) Vizede sorun çıkacak olsa bile dönülmez . Burada önemli nokta yunanistandan alıp direk fransadan giriş yaparsan problem olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

İkisi de schengen bölgesinde olduğu için pasaport kontrolü yapılmaz . Ben madrid - paris uçuşu yapmıştım .. yanlış hatırlamıyorsam pasaport kontrolü yoktu .

Atinadan , parise gidip sonra atinaya dönmek mantığa aykırı zaten . :) Vizede sorun çıkacak olsa bile dönülmez . Burada önemli nokta yunanistandan alıp direk fransadan giriş yaparsan problem olabilir.

Vizem çıktı. Biletler alındı. İstanbuldan atinaya, atinadan paris, paristen istanbul. Bakalım neler olacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atina'ya girdiğinde zaten schengen bölgesine girmiş oluyorsun, tekrar pasaport kontrolü olmaz. Dönüşte de istediğin yerden dönebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.