Şimdi Ara

Seneye Üniversiteler açılır mı? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
6.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bisiklet yolu projesi var Ankara için, hepsi bitince bayağı kullanışlı olacak
    Milli Kütüphane-Beşevler kısmı açılmak üzere hatta

https://bisiklet.ego.gov.tr/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Ekonomi öğrenci üzerine kurulmaz,
    turizm, ticaret, sanayi vs faaliyetlerin üstüne kurulur

Kurulursa da böyle zamanlarda patlar o ekonomi,
    çoğunun verdiği eğitim de beş para etmez zaten, youtube ve online kurslar hepsine bin basar, açılmasa da bişey kaybetmezsiniz
    Isparta'da ekonomi iki şey üzerine kurulu. 1-Öğrenci 2- asker.

Bu arada bu konunun cevabı üniversite yönetimi ile ilgili. Burdur mesela %40 örgün olacak sanırım. Mühendislik öğrencileri, kimya öğrencileri, dişçiler... Bunlar laboratuvar olmadan olmaz.

Bana sorarsanız hep uzaktan olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

ee ne olacak okul öncesi öğretmenlerine peki
    maaş alacaklar mı ?

Alıntıları Göster
    Aile, Çalışma Bakanlığına bağlı olanlar açık, MEB'e bağlı olanlar kapalı diye biliyorum.

• Açılsada kaç kişi gider zaten okusanda işsiz okumasanda.
    Birde diplomalı işsiz olucam diye corona olursunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkinci dalga başlarsa hayır

• Kendi bölümünden hocalarımla mailleşmelerim oldu bu konu hakkında, onlar önümüzdeki dönem üniversitelerin kesinlikle açılacağını, kendimizi buna şimdiden hazırlamamız gerektiğini söyledi.

Aslında çok da haksız sayılmaz. 2 Milyon öğrenciyi sınavda bir araya getiren sistem, okulları niye açmasın ki...

• Omisis046 kullanıcısına yanıt
    dediğinizde doğru ama şöyle düşünün ne zaman bitecek bitebilecek mi ? virüs hadi bizde ülkemizde bitti başka ülkelerde olduğu sürece taşıyıcı vasıtasıyla bizim ülkemize de gelicek o yüzden ben açılır diye düşünüyorum .
  • Üniversiteler açılacaktır, yökün yazısı var. %40 online eğitim gerisi yüzyüze. Dersler bölünecek vs. Sonuçta üniversiteler ile yaşayan anadolu şehirleri, yüzbinlerce esnaf vs. Açılmasına kesin gözüyle bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: freshwind

Üniversiteler açılacaktır, yökün yazısı var. %40 online eğitim gerisi yüzyüze. Dersler bölünecek vs. Sonuçta üniversiteler ile yaşayan anadolu şehirleri, yüzbinlerce esnaf vs. Açılmasına kesin gözüyle bakın.
    üniversite ile yaşayan esnaf ne kardeşim müşteri mi öğrenci

alırlar karton çayını gerekirse sahillerde dolanırlar o esnaf gene batar eğer bütün kaynağı buysa.
    öğrenciler zaten kıçı kuruk iki kuruş burs krediyle geçiniyor ailesinden geliyorsa birkaç kuruş. Esnafı vuran öğrencinin ailesini vurmayacak mı ?

bu kadar sığ da düşünülmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

üniversite ile yaşayan esnaf ne kardeşim müşteri mi öğrenci

alırlar karton çayını gerekirse sahillerde dolanırlar o esnaf gene batar eğer bütün kaynağı buysa.
    öğrenciler zaten kıçı kuruk iki kuruş burs krediyle geçiniyor ailesinden geliyorsa birkaç kuruş. Esnafı vuran öğrencinin ailesini vurmayacak mı ?

bu kadar sığ da düşünülmez

Alıntıları Göster
    Sığı derini bilmem üniversiteler açılacak. Düğün salonları bile açılmış ünilermi açılmayacak. Eylülde görürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: freshwind

Sığı derini bilmem üniversiteler açılacak. Düğün salonları bile açılmış ünilermi açılmayacak. Eylülde görürsün

Alıntıları Göster
    açılmayacak demedim ben
    açılır açılmasına
  • Ben sanmıyorum Ocağa kadar açılmaz açılırsa 10 milyon kişinin sokaklara inmesi demektir.
    Sabah işe giderken yer bulamazsın millet ile dip dibe gidersin adamın nefesini ensende hissedersin öyle diyim vakaları çok yükseltir.
    Ben ocağa kadar açılacağını sanmıyorum
  • Açılacak tabii ki. Salgın kötüye gitse de açılacak. Bizim okul açılış tarihini bile açıkladı

• Açılmaması için sebep ne

• Açılması demek bir sürü öğrencinin okula gidip virüsü alıp evdekilere bulaştırması demek , açılması çok büyük bir yanlış olur hele hele yabancı uyruklu libyalı , suriyeli bir sürü öğrenci var bunların ne olduğu belli değil ,uzaktan eğitime devam edilmeli bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 2 Temmuz 2020; 19:39:20 >
  • İçimden diyorum ki açılmasın yine uzaktan devam edelim, ikinci dalga gelsin falan. Ne gerek var şimdi üniversiteye gitcen filan. Ama düşünce bunlar işte. Bence uzaktan olsun sevdik biz bunu.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Bunu aklından geçirmiş olman bile yanlış. İkinci dalga olunca hastalanan, ölen sayısı artacak. Hastalık yüzünden evde kalmayı iyi bir şey falan mı sanıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 3 Temmuz 2020; 16:26:29 >
  • Bence ne yaptıklarını MEB de bilmiyor dün bilim kurulu üyesi vaka sayısı düşmesse okullar açılmaz demişti şimdi açılacak diyorlar
    https://www.mynet.com/son-dakika-milli-egitim-bakanligi-ndan-81-ile-genelge-okullarin-acilacagi-tarih-belli-oldu-110106545830
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.