Şimdi Ara

Seneye üniler açılır diyenler seri like [ 30 nisan editi FAHRETTİN KOCA AÇIKLAMA] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
9.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tıpta teorik eğitim zaten uzaktan olsa da çok dert değil onun dışında stajlar ve intörnlükler de aşılı bi şekilde normal yapılıyor o yüzden 2021 mezunu 2025 mezunu falan diye ayırmamanızı öneririm gittiğiniz hekimleri.

• Benim okulum bitiyor öğrenciliğimi unuttum zaten yurtdışında insanlar houseparty yapıyorlar neyse bize müstehak zaten yasaklar kalksın da en azından tek başıma gezebileyim.

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt

okulda bos volta atmaktansa online iyidir.kafeci,ortamcı, partici tipler rahatsız galiba.onlineda yapan yapıyor.umarım kapalı kalır komple acılmasın zaten cengi etkilemiyor komple teorik.valla bu sene ceng fena patlama yapar eger kapalı kalmaya devam edecekse.vakıflarda ve top ünilerde de eger acılmayacagı soylenirse deger kaybı olur.okulun sagladıgı avantajları kimse kullanamıyor ki ne anlamı var o zaman az kisili egitimin buyuk kutuphanelerin, labların, yurt burslarının falan.ama vakıf lobisi buna izin vermez o yuzden guzde vakıflar acılabilir devletler kapalı kalır olan yine devlete olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peter Jones P kullanıcısına yanıt

Online egitimin sosyal acidan da avantajlari dolu ki, inanilmaz zaman kazandiriyor insana, gezmeye arkadaslarla buluşmaya cok daha fazla zaman kaliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

Online egitimin sosyal acidan da avantajlari dolu ki, inanilmaz zaman kazandiriyor insana, gezmeye arkadaslarla buluşmaya cok daha fazla zaman kaliyor.

Karantinada çıkılmıyor ki. Ortam da yok nereye geziyorsun.. Baydı zaten lise ortaokul arkadaşları.

• 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt

Mekanlarin kapali olmasi asil sikinti zaten, unilerin kapali olmasi degil ki

Alıntı

metni:
    Baydı zaten lise ortaokul arkadaşları.

Çok rahat genelliyorsunuz, inanilmaz buyuk bir kesim icin bu kitle daha onemli. Ki uniden insan bulmak da imkansiz degil, tonla insan goruyorum bizim okulda deli gibi kaynaşmış.

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Bayağı dolu ahahahha. Ankara'ya gittiğimde okula gidemedim 20 yaş altı 3 saat sınırı yüzünden. Evden okul 1 saatti okulun içine gitmek de 1 saat geri dönmek de 1 saat. Tertemiz sosyalleştik online eğitim döneminde valla.

• kendinigelistirentasrali K kullanıcısına yanıt

Bu seyler online egitim dezavantaji degil sokaga cikma yasagi dezavantaji. Yasaklar kalkinca bizim okul da cevresi de insan kayniyordu

Ki sure 4 saatti, o 4 saat aslinda cikip gezmek icin yeterli bile sayilabilir, ille okulda olmaya gerek yok, sehir okuldan cok daha buyuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 2 Mayıs 2021; 18:32:52 >

Benim söylediğim vakit 3 saatti. Sonradan 4 oldu o.

• kendinigelistirentasrali K kullanıcısına yanıt

Dogru kisin bi ara 3 saatti unutmusum onu, bizim okul o sirada bize izin cikardigi için aklimdan cikmis

Hocam herkes büyük şehirlerde yaşamıyor farkındasındır umarım. Taşradaki gençler üniversitelere gelip ancak bir sosyal hayat elde edebiliyordu. Şu an durum çok kötü. Tam hükümetin istediği olmuş durumda. Köyünden çıkıp ufkunu genişletemeyecek binlerce genç...

• Seneye de online olur Bill Gates e göre

• quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

Mekanlarin kapali olmasi asil sikinti zaten, unilerin kapali olmasi degil ki

Alıntı

metni:
    Baydı zaten lise ortaokul arkadaşları.

Çok rahat genelliyorsunuz, inanilmaz buyuk bir kesim icin bu kitle daha onemli. Ki uniden insan bulmak da imkansiz degil, tonla insan goruyorum bizim okulda deli gibi kaynaşmış.

Hocam evet biraz genelleme oldu. Benim çok yakın olduğum arkadaşım vardı üniversiteden. Birlikte eve çıkacaktık hayellerimiz vardı :( Kendi evinde kalıp o sorumluluğu üstlenmek bile ayrı güzeldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: connli

Seneye de online olur Bill Gates e göre

Boş yapmasın seneye açılır

• fixriterzi F kullanıcısına yanıt

Çok açıklayıcı ve mantıklı konuşmuşsun abi yanılacağını kesinlikle düşünmüyorum.

• Tıp okuyan diş okuyan insanlar var online bitirip doktor olursam bana canını emanet eder misin ? Ben olsam bana etmezdim sjsjsj

• Büyük şehirde yaşıyorsan şu söylediğin şey seni deniz kenarındaki villasında yatıp evde kalın diyen insanlardan pek farklı kılmaz. Kime göre avantaj? Türkiyede yaşıyoruz herkesin ailesi ultra çağdaş değil maalesef. Benim kaldığım yerde yaşa şu cümlelere bakıp iç geçirirsin.

• BlueEarth kullanıcısına yanıt

Online egitim≠sokaga cikma kisitlamalari. Dumduz egitimin online dersler halinde verilmesinden bahsediyorum orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: fixriterzi

Gecen sene açılsın diyenlere çok gülmüştüm, ama cahil cesaretiyle laf ebeliğiyle üste çıktılar ama havalarını aldılar.

bu sene ne olur açılacak ama bu normal bir açılma olmayacak amfilerde 300 kişi lebe leb ders dinlemeyi unutun,

grup halinde azaltılmış olarak amfide ders yapılacak diğer elemanlar clasroom dan ders dinler salayt okur vs notbooklar elimizde uzun ip belimizde biz gideriz üni ye lay lay loom durumu.

hocalar 65likler dahil bu çay kahve ders anlatma işini sevdi hele bide YÖK e online ders işlemeyi uygulama olarak kabul ettirebilirlerse o biçim ek ders parası

uygulamalar gruplar halinde randevulu sistem yapılır.

sınavlar ise kaydı oğlum size o uzaktan sınavların acısı kötü çıkacak kol gibi kazık sorulara hazır olun deme di demeyin sonra

bi de şu var öyle kantinde amfide lab da gruplar halinde sosyalleşip muhabbetin belini kırma hayalleri kurmayın ders bitti yallah eve yurda üstüne oturacak taş bile bulamazsınız.

sizi uzaklaştırmak için her tedbir itinayla alınacak banklar sökülüp Çimen ler bol bol sulanacak okuma salonlarında iki metre arayla temassız oturup artık göz göze ne kadar oluyorsa  kızı alıp ikindiden sonra bayan mescidine takılmada yok mecitlerde kapalı.

Sen kimsin la böle çok bilmiş müneccim bokumu yedin ne sallıyon diye soranlara içerden bi abiniz teşkilattan 

Hocam cidden soruyorum hani meraktan gerçekten bilgi kaynakların sağlam mı yoksa trollüyon mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fixriterzi

Gecen sene açılsın diyenlere çok gülmüştüm, ama cahil cesaretiyle laf ebeliğiyle üste çıktılar ama havalarını aldılar.

bu sene ne olur açılacak ama bu normal bir açılma olmayacak amfilerde 300 kişi lebe leb ders dinlemeyi unutun,

grup halinde azaltılmış olarak amfide ders yapılacak diğer elemanlar clasroom dan ders dinler salayt okur vs notbooklar elimizde uzun ip belimizde biz gideriz üni ye lay lay loom durumu.

hocalar 65likler dahil bu çay kahve ders anlatma işini sevdi hele bide YÖK e online ders işlemeyi uygulama olarak kabul ettirebilirlerse o biçim ek ders parası

uygulamalar gruplar halinde randevulu sistem yapılır.

sınavlar ise kaydı oğlum size o uzaktan sınavların acısı kötü çıkacak kol gibi kazık sorulara hazır olun deme di demeyin sonra

bi de şu var öyle kantinde amfide lab da gruplar halinde sosyalleşip muhabbetin belini kırma hayalleri kurmayın ders bitti yallah eve yurda üstüne oturacak taş bile bulamazsınız.

sizi uzaklaştırmak için her tedbir itinayla alınacak banklar sökülüp Çimen ler bol bol sulanacak okuma salonlarında iki metre arayla temassız oturup artık göz göze ne kadar oluyorsa  kızı alıp ikindiden sonra bayan mescidine takılmada yok mecitlerde kapalı.

Sen kimsin la böle çok bilmiş müneccim bokumu yedin ne sallıyon diye soranlara içerden bi abiniz teşkilattan 

çok emin yazmışsın kaynak nedir ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.