Şimdi Ara

Seneye üniler açılır diyenler seri like [ 30 nisan editi FAHRETTİN KOCA AÇIKLAMA]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104
Cevap
1
Favori
9.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 71
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • The Killing Road (10 mesaj) MegaWindows (7 mesaj) BlueEarth (3 mesaj) mammamia01 (3 mesaj) kendinigelistirentasrali (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (46 mesaj) Mobil (51 mesaj) (7 mesaj)
  • @
49 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT / YDT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Seneye üniler açılır diyenler seri like [ 30 nisan editi FAHRETTİN KOCA AÇIKLAMA]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1376 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

aksini söyleyenler yoruma

30 nisan editi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/75/cc/3b/75cc3b7cb28d09f0208a71022ba13b46.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/77/80/89/7780899b5745bf176d1a427ee8f716f3.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8b/96/76/8b96766b445ce971f0fe820b031385e1.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 30 Nisan 2021; 19:54:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mühendislik bölümlerinde durmadan uygulama falan mı yaptırıldığını zannediyorsun? Türkiye'de bütün fakülteler teorik eğitim veriyor. Tıp ve diş hariç desen anlarım.

Bizim her dönem ortalama 2 dersimin labı vardı ve diğer dönem artık 3 e çıkacak. Lablar uzaktan olduğu için hiçbir faydasını göremiyoruz. Tabi dandirik bi okulun dandirik bölümünü okuduğun için diğer bütün okullara mok atman normal

aşılar yalan oldu çin kelek atmış bakan öyle söylüyor. eylüle kadar şöyle bir 100 milyon doz aşı vurulmadıkça açılmaz

hiçbir şey belli olmaz agalar ilk bu virüs cıktığı zamanda sözde eylül ekimde aşı bulunuyordu sonra 2020 sonunda aşı bulunduktan sonra yaza kadar her şeyi aşılıyorlardı yalan dolan dolu etraf pek umut beslememek lazım zaten pandemi tüm dünyadaki hükümetlerin işine geliyor istedikleri gibi takılıyorlar

• Er
    9 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Alidönmez

Ekim - kasımda kapanma olmazsa %100 açılır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj
    keşke açılsa ama zor

|
    |
  • Teğmen
    120 Mesaj

aşılar yalan oldu çin kelek atmış bakan öyle söylüyor. eylüle kadar şöyle bir 100 milyon doz aşı vurulmadıkça açılmaz

|
    |
  • wtfff '' ALLAH DESEM KAÇ KİŞİ BEYENİR'' gibi olmuş asghnsdfögmndsfvn

• Binbaşı
    1376 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: O İTÜ BURAYA GELECEK

wtfff '' ALLAH DESEM KAÇ KİŞİ BEYENİR'' gibi olmuş asghnsdfögmndsfvn

açılır mı sence dostum

|
    |
  • Er
    7 Mesaj

hocam geçen sene kime sorsak 2021 baharına açılır diyordu o yüzden emin olmak zor

|
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

açılmasa anksiyetem beni silkecek açılsa corona insanları silkecek bilemiyorum altan

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Aşılar gecikti. İlk dönem açılma ihtimali çok düşük. Aralık gibi açarlar diye düşünüyorum, aşılama ancak tamamlanır çünkü.

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 7 saat 7 dakika kadarı kaldı.
    açılmayacak hatta belkide bahar dönemi bile

• Çavuş
    87 Mesaj
    Açılma ihtimali düşük

|
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj

açılmayacak. unutun üniversiteleri. hatta daha da ileri gidiyorum ve diyorum ki: tmciler ve sözeller üniversite görmeden mezun olabilir

• hiçbir şey belli olmaz agalar ilk bu virüs cıktığı zamanda sözde eylül ekimde aşı bulunuyordu sonra 2020 sonunda aşı bulunduktan sonra yaza kadar her şeyi aşılıyorlardı yalan dolan dolu etraf pek umut beslememek lazım zaten pandemi tüm dünyadaki hükümetlerin işine geliyor istedikleri gibi takılıyorlar

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Mühendislik bölümlerinde durmadan uygulama falan mı yaptırıldığını zannediyorsun? Türkiye'de bütün fakülteler teorik eğitim veriyor. Tıp ve diş hariç desen anlarım.

Northrop Grumman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    44 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mammamia01

Mühendislik bölümlerinde durmadan uygulama falan mı yaptırıldığını zannediyorsun? Türkiye'de bütün fakülteler teorik eğitim veriyor. Tıp ve diş hariç desen anlarım.

öyle bir şey zannettiğimi mi söyledim?

|
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    İlk donem yüksek ihtimal uzaktan olur

|
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    Bu sene kapalı olduğunu kim söylüyor

• Onbaşı
    33 Mesaj
    Şaka maka açılmazsa 2 yıllık üniye gidenler evden mezun olacaklar.. Bunun ilerde sıkıntısı çok büyük olmaz umarım

• Binbaşı
    1376 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

Bu sene kapalı olduğunu kim söylüyor

hangi bölüm okuyorsunuz hocam

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.