Şimdi Ara

Seneye sıralamalar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya hocam 88k dan mezuna bırakmıştım daha fazla net yapmama ragmen 130k geldi :'(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam çok geçmiş olsun bize ya. benim de 16k beklerken 22k geldi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmaz olsun böyle yıla

• mezuna kalan sayısı çok fazla değişmedi bence sonuçta sıralama sınavı bu

tek değişen şey 50 60k veya daha üstündeki adamların ilk 20k yapabilecek kapasitede olması. Sebebi de yığılma en ufak hata 1 yıldan etti insanları. aynı olay 2018de yaşanmış (sisteme alışamayan ama kapasitesi olan insanlar) 2019a fena etki etmişti benzer bir şekilde önceki yıllara göre daha zor sınav daha kötü sıralama bekliyorum ama 19dan . 20den daha kötü bir sıralama yaşamayız bence uzun süre 2010 gibi anılacak forumda .d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbayediagne10 -- 29 Temmuz 2020; 14:58:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvetli bir sabah

Bu seneki sorular gayet kolay değildi. İnsanlar yapmış. Matematiğe bel bağlarsanız sonunuz kötü olur. İnsanlar artık matematiği yapabiliyor. Seneye de bu seneden kötü gelme ihtimali yüksek. Kendinizi buna hazırlayın.
    Kafan mı iyi senin? Bu senenin ayt matı kolaydı. Bunu ben demiyorum ÖSYM’nin paylaştığı 2020 AYT MAT yapılabilirlik grafiği diyor: Seneye sıralamalar

Seneye sıralamalar

• quote:

Orijinalden alıntı: The Bender

Kafan mı iyi senin? Bu senenin ayt matı kolaydı. Bunu ben demiyorum ÖSYM’nin paylaştığı 2020 AYT MAT yapılabilirlik grafiği diyor:

Alıntıları Göster
    Amaaan banane ben sıralamamı aldım aga bana da kolay geldi dedim zaten yukarıda. Aşırı kolay değildi dedim sadece. İçip içip yorum yazıyorum he

• quote:

Anladım hocam. Bana sorarsanız 2018, 2019, 2020 zorluk açısından aynıydı. Hepsi kolay-orta ve kolaya yakındı. Kazzık soru yoktu. Bu seneye özel bir durum değildi yani mat. Fende ise fizik bariz bir şekilde 2019'dan kolay olduğu için beeelki sıralamalar böyle gelmiştir. Ama sanmam. Kişisel düşüncem milletin artık gelecek kaygısı yaşayıp çalışmaya yüklenmesi. Tabi mezuna kalabilirsiniz. Birikminiz var ve bunu iyi değerlendirirseniz ilk 1000 gelme ihtimali çok yüksek. Başarılar hocam

Alıntıları Göster
    aha bak bu

• quote:

Amaaan banane ben sıralamamı aldım aga bana da kolay geldi dedim zaten yukarıda. Aşırı kolay değildi dedim sadece. İçip içip yorum yazıyorum he

Alıntıları Göster
    Biz de istediğimiz sıralamayı aldık da çıkıp da “sınav o kadar kolay değildi” deme. Evet aşırı kolay değildi ama zor da değildi. 2018 ve 2019’a göre yapılabilirlik artmış. ÖSYM’nin paylaştığı grafikte görülüyor bu. Kalite azdı birkaç soru hariç. X’i 5 birim ötele sorusu vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Bender -- 29 Temmuz 2020; 15:6:43 >

• quote:

aha bak bu

Alıntıları Göster
    Hele ondan bu yılın yapılabilirliği 2018 ve 2019’dan daha fazla? 😂😂Seneye sıralamalar Bak bunu ÖSYM yayınladı. Bu yılın yapılabilirliği diğer yıllara göre ne kadar fazla.

• quote:

Hele ondan bu yılın yapılabilirliği 2018 ve 2019’dan daha fazla? 😂😂 Bak bunu ÖSYM yayınladı. Bu yılın yapılabilirliği diğer yıllara göre ne kadar fazla.

Alıntıları Göster
    istatistiki olarak öyle ama ben de çözen biri olarak üçünü de fulledim. Bu da hepsinin BANA GÖRE kolay olduğunu gösterir dimi?

• quote:

Biz de istediğimiz sıralamayı aldık da çıkıp da “sınav o kadar kolay değildi” deme. Evet aşırı kolay değildi ama zor da değildi. 2018 ve 2019’a göre yapılabilirlik artmış. ÖSYM’nin paylaştığı grafikte görülüyor bu. Kalite azdı birkaç soru hariç. X’i 5 birim ötele sorusu vardı

Alıntıları Göster
    Hayırlı işler

• Ya hocam allah aşkına her sene aynı muhabbet. Bu sene millet üç ay evden çıkmadı ve konular azaltılıp sınav kolaylaştırıldı, tyt'ye de otuz dakika eklendi. Hadi her sene biraz daha sıkışır sıralama biraz daha yığılma olur da kalkıp 2020'den daha kötü olur sıralama demek bana çok acayip geliyor. Bu sene o zaman ilk on bine girenlerin hepsi ayt fulleyecek. Kimse mezuna kalmasın

• Muhammed0123 M kullanıcısına yanıt
    İlk paragrafa katılmıyorum. Organiğin neresinden çıkacak bitkinin neresinden çıkacak modern fiziğin neresinden çıkaxak bilmiyorsun. Bi saat bakıp yaparımlık konular değil hadi modern fiziği saymalaım. Limit türev integrale gelince 2019 da sorulan limit sorusu gayet güzeldi. Türevin geometrik yorumunu her insan anlayamıyor. İnsanların konuları yetişmiyor normalde. Bunları doğru dürüst çalışırsan üç ayını alırlar. Eee çalışmayınca da yapamıyor insan. Yeterli pratik yapmayınca ya da. Çok saçma. Sonraki her şeye katılıyorum. Şans sınavı bu resmen soru sayısını azaltmayı teklif eden kimse allah belasını versin eğitim sistemine hiç dokunmasalardı bundan iyiydi

• Hocam 2019 da ilk kez geçen senenin tyt si kullanılmadı mı? Çok absürt farklar olmadı ama olan fark bundan ve her yıl insanların daha iyi yapmasından kaynaklı diye düşünüyorum

• Laralala L kullanıcısına yanıt
    Hocam ne var yani öğrenirler rakipleride daha gormedi zaten 12. Sinif konusu. biraz kendinizi kandiriyorsunuz gibi geldi mezunami kalicaksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheBlackWaWe T kullanıcısına yanıt
    Hocam her sene ne var yani öğrenirler durumu söz konusu değil mi? Bana çok absürt geliyor bu olağanüstü yılla seneyenin sıralamasının kıyası. Kalacağım evet

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.