Şimdi Ara

Seneye sıralamalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam her sene yapılabilirlik artıyor ama bana da öyle geliyor. 2019'daki 10 bin 2021'de 13 bine denk gelir gibisinden bi artış diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laralala

Hocam ben mattan 30.5 net yaptım. Gayet kötüydü bu sınava göre. Kendim çözmeyip sürekli soru dinlediğim için bir şekilde sınav anında bu çok kolay neden çıkmıyor oldum ve yapamadım dediğim gibi. Ama baktığım zaman hiç çözmeseydim bile 30 net yapabilirdim diye düşünüyorum. Konuyu bildiğin an yapabileceğin çok soru vardı. Yoksa kolaydı diyorum ama fulledim değil tabi ki. Yapılabilirliği çok daha yüksekti ama. Fen hakkında dediklerinize katılıyorum ama. Hocam 59binde olan birinin ilk beş bin yapması biraz hayal gibi ama yine fullemek isteniyormuş gibi çalışılmalı yoksa kazanılmıyor
    İnsanların kolaylık algısı değişik işte hocam. Üni araştırırken de birden fazla kişinin yorumuna bakmak lazım.
  • Laralala L kullanıcısına yanıt
    Sen bilirsin bence kumar oynuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya hocam çok kolaydı demiyor ki kimse. Yapılabilirliği çok daha yüksekti diğer senelerden. 20 yapan insan da kolay diyebilir. Normalde 15 net yapıyordur gerçek sınavda 20 yapar kolaydı der aynı şekilde 40 yapan insan 37 yapıp zordu diyebilir. Sen bu kadar net yapmışsın ne mana zordu veya kolaydı diyorsun muhabbeti bana saçma geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laralala -- 29 Temmuz 2020; 13:32:54 >
  • Siz mezuna kalmıyorsunuz anladığım kadarıyla?

Bir yıl kaldım kalmaz olaydim çok pismanim her zaman iyi alternatifler vardır kullanmasını bilene

• quote:

Ya hocam çok kolaydı demiyor ki kimse. Yapılabilirliği çok daha yüksekti diğer senelerden. 20 yapan insan da kolay diyebilir. Normalde 15 net yapıyordur gerçek sınavda 20 yapar kolaydı der aynı şekilde 40 yapan insan 37 yapıp zordu diyebilir. Sen bu kadar net yapmışsın ne mana zordu veya kolaydı diyorsun muhabbeti bana saçma geliyor
    saçma
    Mesajı değişmişsin hocam saçma dediğim kısım 20 net yapanın kolay demesi. Pardon ama en az 35 üstü yap ki mat bildiğini kanıtla. Yoksa kolay dese ne zor dese ne. Adam mat yapamıyor ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasvetli bir sabah -- 29 Temmuz 2020; 13:34:35 >

• Hocam şunu demek istiyorum sınav kolay olursa herkes ortalama yaptığı netten yüksek yapar. 3 net yapan adam 10 yaparsa der ki sınav kolaydı yaptım. Yoksa dediğiniz gibiydi çerezdi bilmem ne değil öyle olsa fullerdim. Ama mat ortalaması artacak önceki senenin yapılabilirliğinden yüksek olacak mesela. Diğer kısımlara katılıyorum hocam. Umarım kendimi de anlatabildim

• quote:

Hocam şunu demek istiyorum sınav kolay olursa herkes ortalama yaptığı netten yüksek yapar. 3 net yapan adam 10 yaparsa der ki sınav kolaydı yaptım. Yoksa dediğiniz gibiydi çerezdi bilmem ne değil öyle olsa fullerdim. Ama mat ortalaması artacak önceki senenin yapılabilirliğinden yüksek olacak mesela. Diğer kısımlara katılıyorum hocam. Umarım kendimi de anlatabildim
    Anladım hocam. Bana sorarsanız 2018, 2019, 2020 zorluk açısından aynıydı. Hepsi kolay-orta ve kolaya yakındı. Kazzık soru yoktu. Bu seneye özel bir durum değildi yani mat. Fende ise fizik bariz bir şekilde 2019'dan kolay olduğu için beeelki sıralamalar böyle gelmiştir. Ama sanmam. Kişisel düşüncem milletin artık gelecek kaygısı yaşayıp çalışmaya yüklenmesi. Tabi mezuna kalabilirsiniz. Birikminiz var ve bunu iyi değerlendirirseniz ilk 1000 gelme ihtimali çok yüksek. Başarılar hocam

1.3 oluyor hocam dediğiniz gibi de olsun sorun yok ama ne kadar önde olunursa o kadar az hasar alınıyor

• Hocam yüklenseler de sıralamalar bu kadar atar mıydı x2 oldu resmen. Lti olsa mesela. Fen bence aynıydı hocam bilmiyorum. Üç ay evde kalmak mı bu sonuçları meydana getirdi çıkan konular mı. 59 binden ilk bine çekilebileceğine inanıyor musunuz 😳 Sağ olun hocam

• Geo 11 sorudan oluşuyor. Hayatımda ilk kez fulledim ayt geoyu. Oradan düşün kolaylığını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Geo 11 sorudan oluşuyor. Hayatımda ilk kez fulledim ayt geoyu. Oradan düşün kolaylığını.
    Aga işte ben zaten fullediğim için bana pek fark etmedi. Demek ki cidden kolay
    Dedim zaten 18-19-20 kolaylık açısından aynı. Çünkü üçü de full
  • Yaw Allah aşkına baba konu bana konu tutturmuşsunuz çıkan konulardan hangisi babaydi sadece alkan Alken alkinler kalan organik mi 4 soru getiren 1-2 saatte biten modern fizik mi bitki biyolojisi mi yoksa hiç bir detaya inilmeden dümdüz anlatılan lti mi bunların hangisi baba , fende en kolay konular çıktı , bu yıl en zorları ile uğraştık. Kalkan konular ahım şahım değildi kendinizi kandırmayın bu sistem bu soru sayısı ile giderse iyice kötüye çekecek bu yıl kadar kötü gelmesini beklemiyorum ama yine de derece yapmak eskisi kadar kolay olmayacak sistem mezununun hakkini vermiyor artık. Emek sınavından daha çok sınav anına dönmüş durumda yahu 3 soruda 2 şık arasında kaldım 3 ünüde yanlisi isaretlemisim 2 sini doğru yapsam 24 den 18 e çekiyor beni böyle bir sınav olur mu Allah aşkına soru sayısının LYS tipine dönmesi gerek 50 mat 30 geo 30 ar da fkb

• quote:

Hocam yüklenseler de sıralamalar bu kadar atar mıydı x2 oldu resmen. Lti olsa mesela. Fen bence aynıydı hocam bilmiyorum. Üç ay evde kalmak mı bu sonuçları meydana getirdi çıkan konular mı. 59 binden ilk bine çekilebileceğine inanıyor musunuz 😳 Sağ olun hocam
    Sıralamanın cidden önemli olduğunu mu düşünüyorsun hocam? Çok fazla etmen var. Bence çok rahat yapabilirsin normlarını kırarsan
  • Muhammed0123 M kullanıcısına yanıt
    Hocam o kucumsediginiz konuların yapılabilirliği diğerlerine göre çok düşük, Çoğu insan o konulara bakmıyordu bile, Ayrıca çalışan ve emek veren her türlü istediğini alır

• Çalışan ve emek veren istediğini az çok alıyor ama soru sayısı ne kadar az olursa sınav anı o kadar önemli soru sayısının az olması şans faktörünü etkiliyor 30 soru kimya olsa mesela ben adama fark atacağım 2-3 net ama 13 soru olunca oda fullüyor bende aynı şekilde mat seçici değildi seneye değişir mi bilmiyorum ama seneye de ayt bu şekilde gelirse sıralamalar çok çok daha kötü gelir

• hocam sizin kaç k geldi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.