Şimdi Ara

Seneye sıralamalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
2
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 2 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Laralala (18 mesaj) d1mguy (11 mesaj) madame clementine (4 mesaj) otakus (4 mesaj) Sherlock'un Şapkası (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17 mesaj) Mobil (14 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (25 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba. Her sene yapılma oranı biraz artıyor bunu biliyorum. Seneyenin sıralamaları bu sene gibi olmaz sanmıyorum ama bi yandan emin de olamıyorum yine böyle sorulmayacağından. Geçen sene 20 bin olan tyt sonucum bu sene 28 olmuş ek süreden dolayı. Seneye tekrar denersem tyt puanı tekrar kullanılabilir olur mu bilmiyorum bizimkilerden her şeyi beklerim. Bu yıl ek 30 dakika olduğu için biraz haksızlık da olur ama bizimkiler açıklamaz açıklamaz durur ekimde yapar geçerli değil bu sene açıklamasını. Seneye geçerli olursa sıralama 22 bin 23 bin gibi olabilir mi bu sonuç için bilmiyorum. Yani sözün özü bu sene 70 netle yirmi bininci olundu resmen seneye bu kadar bi net artışı söz konusu olur mu ne diyorsunuz? Gerçi güzel çalışsam ben de daha çok yapabilirdim mutlaka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Bu sene matematik kolaydı ve ek süre vardı. Artık sınav normal kalıbına döner ve Ayt matemetik bir tık daha zor olursa +70 leri herkes yapamaz bence
    Hocam insanlar o kadar mezuna kalmaz gibi geliyor bana bilmiyorum. Lti organik bitki yoktu şimdi var. Kolay konular değil bunlar bi daha çalışmaya gözü kesmeyenler olabilir
    Seneye düzelir diye kendinizi kandırmayın realist olun. Soru tipi sayısı sistem değişmez. Üstüne yok lti gelicek yok modern fizik gelicek demeyin. Pandemi sürecinde 11. Sınıflar yks'ye hazırlandı bunu unutmayın. + Dersler online olduğu için üniversiteliler giricek....Artık birebir derse aşırı gereksinim yok fasiküller (apotemi, çap vs) video dersler var. YKS gidene kadar hiçbir sene bi öncekinden daha iyi olmucak. Bunları unutmayın ona göre mezuna kalın ilk 10-20k istiyorsanız ve obpniz iyi olsa bile fulle yakın yapmak zorundasınız
    Yaz git seneye daha kötü olacağı çok bariz. Hocalar bile olumlu konuşmuyor bu konuda. sistem üçüncü yılında tıkandı
    Biraz düzelir tıkanıklık ama bu yıl mezun patlaması var. Rekabet çok fazla. Ben de kararsızım gidip kalmakta
    Bu seneki sorular gayet kolay değildi. İnsanlar yapmış. Matematiğe bel bağlarsanız sonunuz kötü olur. İnsanlar artık matematiği yapabiliyor. Seneye de bu seneden kötü gelme ihtimali yüksek. Kendinizi buna hazırlayın.
    Kardeşim ben apoteminin de içinden geçiyordum. 2-3 yanlış yapıyordum denemelerden. Dediğim şu: Matematik ayırt edici değil. Sen ilk 5k istiyorsan seve seve mat yapacaksın. Feni yapman seni öne geçirir. ve evet bu seneki mat soruları aşırı kolay değildi. 1 soru en azından taklaya getirecek sorulardandı. Bu 1 soru bile çok önemli. Kolay diye atıp tutanların çoğuna sorsan full yapmamıştır bile eminim. Senin çözdüğünden bile şüpheliyim
  • Er
    7 Mesaj
    Bu sene matematik kolaydı ve ek süre vardı. Artık sınav normal kalıbına döner ve Ayt matemetik bir tık daha zor olursa +70 leri herkes yapamaz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam insanlar o kadar mezuna kalmaz gibi geliyor bana bilmiyorum. Lti organik bitki yoktu şimdi var. Kolay konular değil bunlar bi daha çalışmaya gözü kesmeyenler olabilir

|
    |
    otakus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu sene pandemi dolayısıyla kolay soruldu saçmalık yapılıp. Artık pandemiye de alıştık. Gelecek sınav neden kolay olsun ki? 2018 2019 da sıralamalar insancıldı

|
    |
    madame clementine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam bi yandan diyorum yine pandemi var. Şu anda da durum kötü ama alıştık bu seyre. Sonbahar gibi azıtacağını bekliyorlar. Bu durumda yine konu eklenir çıkarılır sınav kolaylaştırılır mı

|
    |
    FENci7474 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Seneye düzelir diye kendinizi kandırmayın realist olun. Soru tipi sayısı sistem değişmez. Üstüne yok lti gelicek yok modern fizik gelicek demeyin. Pandemi sürecinde 11. Sınıflar yks'ye hazırlandı bunu unutmayın. + Dersler online olduğu için üniversiteliler giricek....Artık birebir derse aşırı gereksinim yok fasiküller (apotemi, çap vs) video dersler var. YKS gidene kadar hiçbir sene bi öncekinden daha iyi olmucak. Bunları unutmayın ona göre mezuna kalın ilk 10-20k istiyorsanız ve obpniz iyi olsa bile fulle yakın yapmak zorundasınız

|
    |
    Bu seneki sorular gayet kolay değildi. İnsanlar yapmış. Matematiğe bel bağlarsanız sonunuz kötü olur. İnsanlar artık matematiği yapabiliyor. Seneye de bu seneden kötü gelme ihtimali yüksek. Kendinizi buna hazırlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d1mguy -- 29 Temmuz 2020; 12:51:5 >

Sınav kolay olmayacak zaten bilinç arttı insanlar deli gibi mezuna kaliyor. İyi bir fen lisesinde bile 40-50 kişi mezuna bırakıyor insanların tek hedefi derece yapmak böyle bir sistemde çok calismadiginiz sürece başarı elde edemezsiniz ha bir de sans faktörü var ona deginmedim bile

|
    |
    Laralala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam allah aşkına. Ciddi ciddi bu senenin matematiğinin kolay olmadığını mı düşünüyorsunuz? Çok acayip

|
    |
    d1mguy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Baba konular geri gelicek ve ilave 30dk olmiyacak. Herkesin hakkını alacağı bir sınav olucak bence

• Teğmen
    146 Mesaj

Kardeşim ben apoteminin de içinden geçiyordum. 2-3 yanlış yapıyordum denemelerden. Dediğim şu: Matematik ayırt edici değil. Sen ilk 5k istiyorsan seve seve mat yapacaksın. Feni yapman seni öne geçirir. ve evet bu seneki mat soruları aşırı kolay değildi. 1 soru en azından taklaya getirecek sorulardandı. Bu 1 soru bile çok önemli. Kolay diye atıp tutanların çoğuna sorsan full yapmamıştır bile eminim. Senin çözdüğünden bile şüpheliyim
    |
    |
    Laralala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam haklısınız dediğiniz şeyler de oldu ve olacak ama bu sene yapılabilirliği artırmadılar mı? Seneye normal 2018 2019 gibi olsa sınavlar sıralamalar bu yıldan nasıl kötü gelebilir ki? 2019'dan kötü geleceği kesin. Her yıl yapılabilirlik artıyor çünkü. Ama bu sene insanın belki üç ayını alacak konular yoktu ve kalan konular zorlanmamıştı. 2019da sıralamalar düşünüldüğünden çok farklı oldu çünkü tyt kullanılabildi ilk kez ama yine bu derece bi sıçrama olmadı hocam. Bilmiyorum

|
    |
    TinyHerkul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    İlk100tıp

Olay kolaylık değil etkisi var ama asıl sebep konu kaldırılması bilen yapar bilmeyen yapamaz olayı lti bilmeyen direk türev alınsa da yine yapamaz konuların hepsi olursa elerler

|
    |
    2019 sıralamalarına geri döneriz lti vs olursa ayrıca ÖSYM cumhuriyetin bir kısmı yok diye sınavda paso garipcileri mi ne sormuştu daha düzgün bir edebiyat testi vs gelir artık adam gibi bir sınava gireriz.Mezun yığılması biraz fazla olacak rekabette fazla ama Max 2019 ile 1.2 lik bir fark falan olur muhtemelen yani sınavı gormeden bunları demek yanlış ama 2019 sınavı gibi olursa diyorum onu da belirteyim

Konu Sahibine Özel

Hocam ben mattan 30.5 net yaptım. Gayet kötüydü bu sınava göre. Kendim çözmeyip sürekli soru dinlediğim için bir şekilde sınav anında bu çok kolay neden çıkmıyor oldum ve yapamadım dediğim gibi. Ama baktığım zaman hiç çözmeseydim bile 30 net yapabilirdim diye düşünüyorum. Konuyu bildiğin an yapabileceğin çok soru vardı. Yoksa kolaydı diyorum ama fulledim değil tabi ki. Yapılabilirliği çok daha yüksekti ama. Fen hakkında dediklerinize katılıyorum ama. Hocam 59binde olan birinin ilk beş bin yapması biraz hayal gibi ama yine fullemek isteniyormuş gibi çalışılmalı yoksa kazanılmıyor

|
    |
    d1mguy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    102 Mesaj

2019 gibi gelmesi cok zor hocam artik

|
    |
    boun-ekon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

2017 mezunuyum fen lisesi mezunuyum. Mezun olduğum sene 90 kişinin 55'i mezuna kalmıştı. Tabi ki mezun sayısı artıyor her yıl ama bu yılki gibi sıralamayı ikiye katlayacak şekilde arttığına inanmıyorum

|
    |
    madame clementine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.