Şimdi Ara

Seneye rakibimiz fb mi olur gs mi ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
3.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TS yazan arkadaşları kutluyorum gerçekten ileri görüşlülermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Trabzon başak
    Bak bu adamı burdan alın adam hem altını hem üstünü bilmiş

Bu arkadaşımız bence gerçek bir beşiktaşlı çünkü takımın kalibresini bilip ona göre rakipler seçmiş tebrik etsin tüm forum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Bende seneye Beşiktaş'ın Trabzonla çekişeceğini düşünüyorum. Galatasaray'la Fener de şampiyonluk için kapışır lig normale döner.

Bundan sonra her sene o sene. Alışın buna.

Kayseri Ts Basaksehir Antalya osmanli Bjk kapisir seneye. Ts en yakin rakibimiz olur. Fb ve gs'nin ilk 5'e girecegini sanmiyorum.

Alıntıları Göster

• Evapsie kullanıcısına yanıt
    3 sezonda bir 6. Olmuyoruz sizin gibi bu sene bazı şeyler yanlış gitmiş olabilir ama eski Beşiktaş yok artık tadını çıkarın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Trabzon.
    İleri görüşlülük böyle bir şey işte, tebrikler
  • quote:

3 sezonda bir 6. Olmuyoruz sizin gibi bu sene bazı şeyler yanlış gitmiş olabilir ama eski Beşiktaş yok artık tadını çıkarın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Biz de sizin gibi 7 senede bir şampiyon olmadık. En fazla 4 sene sürdü bizim hasretimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Guzel yorum cidden.

Alıntıları Göster
    TS hayal kırıklığı yaşattı biraz daha çok şey bekliyordum onlardan ama yine de genel olarak bu sezonun böyle geçeceği barizdi.tabi hayal kırıklığından biri de biziz.Allahtan kendimiz hakkında yorum yapmamışım muhtemelen duygusal bir yorum yapar komik duruma düşerdim şuan
  • Ts Başak olur en fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Bende seneye Beşiktaş'ın Trabzonla çekişeceğini düşünüyorum. Galatasaray'la Fener de şampiyonluk için kapışır lig normale döner.

Bundan sonra her sene o sene. Alışın buna.

Kayseri Ts Basaksehir Antalya osmanli Bjk kapisir seneye. Ts en yakin rakibimiz olur. Fb ve gs'nin ilk 5'e girecegini sanmiyorum.

Alıntıları Göster
    ğstad

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

Biz de sizin gibi 7 senede bir şampiyon olmadık. En fazla 4 sene sürdü bizim hasretimiz.

Desteklediğin takımın tarihinden bihaber mesaj atmışsın. 14 yıl boyunca şampiyonluk göremediğiniz bir dönem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

quote:

Desteklediğin takımın tarihinden bihaber mesaj atmışsın. 14 yıl boyunca şampiyonluk göremediğiniz bir dönem var.

Alıntıları Göster
    Yakın dönemden örnek verdim. Ayrıca sizin de 15 sene şampiyon olamadığınız dönem var ama bizimki kadar konuşulmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 9 Mayıs 2018; 7:32:4 >

• Psman kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: TE5TERE

Ne rakibi ya

Trabzon ve Başakşehir bir süre altımızda durur, yine açık ara şampiyon oluruz.
    Bak şuan şampiyon oluyorsunuz
  • seneye de bu seneki hataları yapmayız umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

quote:

Alıntıları Göster
    Fi tarihinde kaldı o dönem. Orada arkadaşın yakın dönemden bahsettiğini sende çok iyi biliyorsun aslında.

Gerekli cevabı da almışsın zaten. İş sidik yarışına dönerse her türlü gerimizde kalıyorsunuz.

Biz 14 sene olamadıysak siz 15 sene olamadınız, 2 tane mahkeme kararıyla şampiyonluk almanıza rağmen halen bizim 5+1 şampiyonluk gerimizdesiniz.

Sizin geçen sene taktığınız 3. yıldızı, biz 15 sene önce takmıştık. (bkz. 2001-2002)

Beşiktaş zaten hiçbir zaman ligi domine edemediği, üst üste birkaç şampiyonluğu hariç şampiyonlukları arası "ortalama" 10'ar sene olduğu için 15 sene şampiyon olamaması, hiçbir zaman Galatasaray'ın 14 sene olamaması kadar konuşulmadı. Çünkü haberciliğin en basit kuralıdır, köpeğin insanı ısırması değil, insanın köpeği ısırması haberdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 9 Mayıs 2018; 10:21:25 >

• Allah kimseyi 2 sezonluk gaza gelip 19-20 yıldızlı ligin gerçek sahipleriyle alay edip rezil olacak duruma düşürmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Seneye Trabzon ile yarışırız. Başakşehir 3. olur. 4.lük yarışı belli. Antalya - Osmanlı arasında gidip gelir.
    Zıahahahhahahahahahaahahahhahaahhdbznaöcpaşaöxmlaaş

• Tinern kokusu buralara kadar geldi

Şampuan bjk ye uefada başarılar :)

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Ligde eskiyi boş ver, yakın zamana bak diyorsunuz ama iş Avrupa'ya gelince sürekli 20 yıl öncesinden bahsediyorsunuz.

Ayrıca sidik yarışını ben değil sen yap. Sanki ona-sana kaç şampiyonluğun var diye soruldu. Arkadaşın daha tuttuğu takımın tarihini bilmiyor. Yakın dönemmiş, tabii tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 9 Mayıs 2018; 12:01:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.