Şimdi Ara

Seneye ilk 4 te olacak takımlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
3
Favori
3.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yener ilk 4 e giremiyeceğimizi söylediğine gòre şampiyon olma ihtimalimiz 4 katına çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gs fb den daha yukarda bitirecek. Bu sene fb nin dagilma dip yapma yili olacak. Cok kotu trnsferler yapiyorlar hoca secimleride berbat. Ilk 5 zor fb icin. Gs de 3. Falan olur anca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Fener le cekisirsek yine kolay bi lig olur , fakat basaksehir falan aynı sekilde devam ederse zorlayabilir.

Denginiz Başakşehir falan olduğu için haklısın. Fener'le çekişemeyeceğin için en kolay 3.lük olur sizin adınıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Bence gs fb den daha yukarda bitirecek. Bu sene fb nin dagilma dip yapma yili olacak. Cok kotu trnsferler yapiyorlar hoca secimleride berbat. Ilk 5 zor fb icin. Gs de 3. Falan olur anca.

Onların yönetim ve teknik heyeti bizden daha iyi ama. Valbuena'da iyi bir transfer lyon maçında görmedin mi adam yorulmak bilmedi.
  • 1. Fenerbahçe
    2. Beşiktaş
    3. Başakşehir
    4. Galatasaray
  • Bu sene Fener şampiyon olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Türkiye'de futbol bundan ibaret :) Sonra dönüp bakıyorsun Avrupa'dan gelen tek kupa 17 sene önce gelmiş :)

Hala hedefler kriterler ligimizden ibaret, Avrupa için hedefler nerede ? Çünkü o hedefler uğruna rekabet edecek kafa yapısında değiliz.

İşimiz gücümüz kahvehane kültürüyle birbirimize laf atmak, tabi yönetimler yönetenler Edirne sonrasına hedef koyamadığı için şampiyonluktan ötesi hayal edilmiyor.

2 sene üst üste şampiyon olmuşsun, fakat hala derdin Galatasaray :) Güzel kardeşim madem bu kadar uçup kaçıyorsun ne işin var Galatasaray'la ? :)

Nedense takımlar şampiyonluğa oynayamadığı zamanlarda Türkiye Ligi boktan, gereksiz, değersiz oluyor. İyi de abi Avrupa'ya gidebilmek için en önemli hedeflerden biri zaten lig şampiyonluğu.

Şampiyon olamayan takım da her seferinde ''pıffff sanki Real Madrid, Barcelona ile yarıştın da şampiyon oldun. Altıüstü Akhisar, Manisa ile kapıştın, zaten Başakşehir'le şampiyonluk mücadelesi verdin'' muhabbeti oluyor. Çünkü kendi takımı ligde şampiyonluk mücadelesi verirken Avrupa'nın devlerini dize getirmişti!

Bir de dipten zirveye çıkan, dalga geçildiği zamanları aşıp dalga geçecek noktaya gelen takımları da tebrik etmeme sendromu var. Yanlış anlama bireysel olarak senden bahsetmiyorum. Genel futbol anlayışı bu Türkiye'de.

Nasıl ki Galatasaray Avrupa'da sürekli oynayarak ve üzerine bir şeyler katarak ilerledi, neden aynı şeyi biz de yapmayalım? Ama maalesef Galatasaraylı büyük bir çoğunluk da neden yapılmasın demek yerine ''neden yapılsın abi, tek kupa bizde olsun'' mantığında.

Daldan dala atlamış olabilirim, sabah saçmalaması olabilir.

Söylediğin eleştirilere bir noktada katılıyorum, fakat o eleştirilerin genel karşılığı benim yazım değil :) Ben şampiyonluğu küçümsemiyorum, 2 sene üst üste şampiyon olan takımın derdi Avrupa olmalı diyorum. Beşiktaş 2 senedir favori halde şampiyon olup Avrupa tarafında daha etkili olması takım için daha önemli olduğunu savunuyorum.

Şahsen geçtiğimiz senelerde 2 sene üst üste şampiyon olduk, Şl çeyrek ve gruptan çıkma başarısı elde ettik inan o başarılar olmasa o şampiyonlukların pekte anlamı olmuyordu. Mesela 4. yıldızı aldığımız sezon sonrası şampiyonlar liginde tırt bir sezon geçirdik, ne oldu ? Taraftar şampiyonluğa rağmen Hamzaoğlu'nu sahiplenmedi, tabi doğru mu yaptı kötü mü bilemiyorum. Fakat beklenti Avrupa hedeflerine yürüyecek td gelmesiydi.

Demek istediğimi anlamışsındır umarım, bu takımın artık ligin neresinde kaldığı çokta önemli değil avrupa'da ne yaptığı önemli hale gelmeli orada uçan kaçan takım zaten ligi elinde oynatır.

İşte biz ligde şampiyonluk için de epey geride olduğumuz için bana kalırsa bir kaç sene en azından lig daha önemli olmalı.

Şampiyonlar Ligi'ne düzenli katılımla gelir de elde edilecek, orada alınan puanlar da zaten para demek. Ben önümüzdeki beş sene Şampiyonar Ligi'ne düzenli katılıp 3. olmayı, UEFA'dan devam etmeyi ve 5 senede en az 3 kere daha şampiyon olmayı yeğlerim. Hoş bunu kim istemez ki?
  • Valbuenayı tüm sezon izlemek lazım. Beşiktaş maçı adamlar için hedef maçtı. Sezonun genelinde vasattı performansı. Bu yaşta gelen oyuncudan sezon genelinde üst düzey performans beklemek hayalcilik. Yönetimi falan da gs den iyi değil. Aziz sezon sonu gidecek zaten şampiyon olarak gitmek için yine gereksiz para harcayacak. Taraftarın sabrı kalmadı aykuta güven yok. 3 hafta kötü gittilermi dağılırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

Fener le cekisirsek yine kolay bi lig olur , fakat basaksehir falan aynı sekilde devam ederse zorlayabilir.

Denginiz Başakşehir falan olduğu için haklısın. Fener'le çekişemeyeceğin için en kolay 3.lük olur sizin adınıza.

Ahh ahh birde yazılanları anlasan

Verdigin cevapla kendi kendini batırmışsın , unutma birseye cevap vermeden önce cevap verecegin seyin anlamını iyice kavra.

Fenerle istesende cekisemiyorsun zaten loserliklarından ötürü kendi kendilerine yok oluyorlar , gördün gecen sene "farkı 8 yapalım paniklesinler diyordunuz" eliniz ayagınız birbirine dolandı , bu sene krasnodar gibi 4-5 yıl önce kurulmus köy takımı dalga gece gece eledi , keza o kücümsedigin basaksehiri bile eleyemediniz adamlarda bide 5. kalecimi ne oynadı.

Hadi git sen basketi destekle sayı atınca gol diye bagır , he birde "steps" karpuzun büyügü degildir haberin olsun bunu yazdım cünkü bazı fener taraftarları basketbol macını izliyorlar ama olaydan cok uzaklar. Bir "alley oop" bunuda arastırırsın , esnasında oyuncu arkada bos oldugu icin ofsayt diye bagıran fenerli görmüslügüm var

Bence yavas yavas voleybol ve masa tenisinin kurallarını da ögrenmeye baslayın yakında lazım oldugunda basketbol gibi uzak kalmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr1xsivE -- 15 Haziran 2017; 14:20:2 >
  • quote:

Valbuenayı tüm sezon izlemek lazım. Beşiktaş maçı adamlar için hedef maçtı. Sezonun genelinde vasattı performansı. Bu yaşta gelen oyuncudan sezon genelinde üst düzey performans beklemek hayalcilik. Yönetimi falan da gs den iyi değil. Aziz sezon sonu gidecek zaten şampiyon olarak gitmek için yine gereksiz para harcayacak. Taraftarın sabrı kalmadı aykuta güven yok. 3 hafta kötü gittilermi dağılırlar.

2003-04 gibi bir operasyon yapacaklar gibime geliyor size. Azizin şampiyonluğa ihtiyacı var.

• 1. biz olalım da gerisinin HİÇBİR önemi yok
  • O zamanki yönetim yok şimdi ama. Serdar Bilgili takımı resmen sattı o dönem. Fikret Orman takımın haklarını sonuna kadar koruyabilecek durumda. Zaten takım olarak da o yıl ki gibi dağılmayız. O yıl İlhanın satılması PAscalın yollanması falan takımın gücünü de düşürmüştü. Gelecek yıl bu sezondan daha rahat şampiyon olacağımızı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

bu sezon başında da aynı bu lafları ediyorlardı insanlar. Belki sen de, bilmiyorum. Bu konuda ağzınızı desturla açmanız gerektiğini hala öğrenememişsiniz. Başınıza ne geliyorsa çok bildiğinizden geliyor haberiniz olsun :)))
  • quote:

O zamanki yönetim yok şimdi ama. Serdar Bilgili takımı resmen sattı o dönem. Fikret Orman takımın haklarını sonuna kadar koruyabilecek durumda. Zaten takım olarak da o yıl ki gibi dağılmayız. O yıl İlhanın satılması PAscalın yollanması falan takımın gücünü de düşürmüştü. Gelecek yıl bu sezondan daha rahat şampiyon olacağımızı düşünüyorum.

Bencede bu sene favori bjk ama 2018-19 sezonu çok farklı olacak bence. Hem bizim hemde fenerin yönetimi değişecek mayısta seçim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Valbuenayı tüm sezon izlemek lazım. Beşiktaş maçı adamlar için hedef maçtı. Sezonun genelinde vasattı performansı. Bu yaşta gelen oyuncudan sezon genelinde üst düzey performans beklemek hayalcilik. Yönetimi falan da gs den iyi değil. Aziz sezon sonu gidecek zaten şampiyon olarak gitmek için yine gereksiz para harcayacak. Taraftarın sabrı kalmadı aykuta güven yok. 3 hafta kötü gittilermi dağılırlar.

2003-04 gibi bir operasyon yapacaklar gibime geliyor size. Azizin şampiyonluğa ihtiyacı var.

Vay kardesim sende mi burdaydın , operasyon dedinde aklıma R6 Siege geldi.

Fenerin kuracagı kadro maksimum bu olacak ve bu kadronunda ben sampiyonluk icin yeterli olacagını sanmıyorum.

Volkan

Dirar Kjaer Skrtel Hasan

Topal Souza

Lens Ekici Valbuena

Persie
  • quote:

Bence gs fb den daha yukarda bitirecek. Bu sene fb nin dagilma dip yapma yili olacak. Cok kotu trnsferler yapiyorlar hoca secimleride berbat. Ilk 5 zor fb icin. Gs de 3. Falan olur anca.

Evet,Fener çok kötü transfer yapıyor diyenin takımının transfer hedefleri : Orkan Çınar,Titi,Adem Büyük,Deniz Türüç,Burak Yılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

quote:

Evet,Fener çok kötü transfer yapıyor diyenin takımının transfer hedefleri : Orkan Çınar,Titi,Adem Büyük,Deniz Türüç,Burak Yılmaz

Biz alternatif oyuncu arıyoruz cünkü kadromuz sizin gibi cöp degilki sıfırdan 11 yapmak icin oyuncu arayalım.

Mesela orta sahaya sence ihtiyacmı var , Talisca Atiba Oguzhan Tolgay İnler

Yada kanat Quaresma , Babel , Töre , Caner*

Bekler desen zaten Adri , Gökhan

Kalede sorun yok.

İhtiyac olan 2 mevki var sol stoper ve forvet onlarda alınınca zaten ümitleriniz azalacak bırakta gec alalım yoksa mutlulugunun ve umudunun süresi azalacak
  • quote:

quote:

quote:

Biz alternatif oyuncu arıyoruz cünkü kadromuz sizin gibi cöp degilki sıfırdan 11 yapmak icin oyuncu arayalım.

Kalede sorun yok.

İhtiyac olan 2 mevki var sol stoper ve forvet onlarda alınınca zaten ümitleriniz azalacak bırakta gec alalım yoksa mutlulugunun ve umudunun süresi azalacak

Kadron gayet de çöp.Talisca ile Oğuzhan'ı çıkar ne kalıyor geriye ? 35'lik döküntüler.Hem Fenerden hem de Gsden daha düşük seviyede.Biliç zamanı kadronuz bile bundan daha iyiydi.Mesele kadro değil,oynan oyun.O yönde de çok iyisiniz.Şenol hoca çok iyi oynatıyor takımı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Vay kardesim sende mi burdaydın , operasyon dedinde aklıma R6 Siege geldi.

Fenerin kuracagı kadro maksimum bu olacak ve bu kadronunda ben sampiyonluk icin yeterli olacagını sanmıyorum.

Volkan

Dirar Kjaer Skrtel Hasan

Topal Souza

Lens Ekici Valbuena

Persie

R6 bilmem ben Quantum Break peşindeyim

Topal ve souza orta sahası değişse çok şey değişir bence. Kalede volkan olduğu sürece sadece derbileri kazanmaya devam ederler. Adamın derbi performansı bizim musleranın normal maç performansı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kalede sorun yok.

Kadron gayet de çöp.Talisca ile Oğuzhan'ı çıkar ne kalıyor geriye ? 35'lik döküntüler.Hem Fenerden hem de Gsden daha düşük seviyede.Biliç zamanı kadronuz bile bundan daha iyiydi.Mesele kadro değil,oynan oyun.O yönde de çok iyisiniz.Şenol hoca çok iyi oynatıyor takımı

Eyvah eyvah eyvah , 2 si dısında cöp mü ?

Gökhan
    Caner
    Adriano
    Marcelo
    Atiba
    Tolgay
    İnler
    Babel
    Quaresma

Bunların hepsi sende 11 oynar , yaş konusuna gelince 1 sene daha cıkarsalar yeter ki zaten rahat rahat cıkaracaklar göreceksin , önümüzdeki sene sattıgın kadar al mantıgı bitiyor işte o zaman sizin icin kabus baslayacak , cünkü sizin sattıgın kadar al mantıgının daha 2 senesi kalacak ve şampiyon olamayan takımın oyuncuları deger kaybettikce kaybedicek.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.