Şimdi Ara

Seneye ilk 1000 yapmam mümkün mü sizce ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene ege bilgisayar gelse bile gidecektim fakat talihsizlik yaşadım ne yazık ki. Normal netlerim 55 - 60 arasıydı.
    Mezuna kalıyorum ve haliyle mezuna kalmama değsin istiyorum. İlk 1000 yapabilir miyim sizce ? Bu sene 2.döneme kadar nasıl çalışacağımı bile bilmiyordum neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam öncelikle geçmiş olsun. İlk 1000 demek her konuyu bilmek ve piyasadaki sağlam denemelerin hepsini çözmek demektir. Her dersten özellikle fen türkçe ve matdan 3-4 kaynak bitirmek demektir. Bunları başarırsanız mezun olmanın da verdiği sınav deneyimi avantajıyla diyorum ki: NEDEN OLMASIN
  • Basarmak icin elinden gelenin en iyisini yap hicbir seyi gozunde buyutme ama sonrasini Allaha birak. Ben de sene icinde iyiydim bekledigimden dusuk yaptim sinav ani bambaska. Tyt gecesi hic uyuyamadim stresten butun gece kustum. Yani ne olacagi belli olmuyor ama sen elinden gelenin en iyisini yap

• Hocam öncelikle geçmiş olsun. İlk 1000 demek her konuyu bilmek ve piyasadaki sağlam denemelerin hepsini çözmek demektir. Her dersten özellikle fen türkçe ve matdan 3-4 kaynak bitirmek demektir. Bunları başarırsanız mezun olmanın da verdiği sınav deneyimi avantajıyla diyorum ki: NEDEN OLMASIN
  • Up

• Çok çalışmak lazım çok haftada en az bir kitap
  • Haftada 1 az değil mi

• sana bağlı biraz da zekaya bakar konuları ne kadar çabuk öğrenmene bakar benim akrabam mezuna kalarak 995. oldu bunlar onun söyledikleri
  • benim bu yıl 2. mezunumdu ve lisede 60 obp ile mezun oldum liseden bomboş çıktım 1. mezun senemde hiç çalışmadım 2. mezun senemin sadece son 3 ayı çalıştım ve sadece ayt çalıştım 8-10 netten 40 nete çıktım ayt de (eşit ağırlık) bu 3 ayda bu sınavın çok zor bir şey olmadığını gördüm hem matematikte hem diğer derslerde sağlam temel attım diğer derslerde çok yol kat ettim eğer ilk 150k gelirse özel hukuk yazcam(obp kırık) gelmese de ilk 5.000 için çalışcam inşallah başarırız tm biraz daha kolay sayısala göre ama güzel çalışırsan başarırsın bence temelinde varmış Allah yardımcımız olsun.
  • hocam ben şunu anladim hedefi bir anda yuksek tutmak; inanmak ile inanmamak arasinda gidiyor tüm yil.mesela şuan tytde 70 yapiyorsan 1ay sonra 85e sabitliyecem de 85yapinca 2ay sonra 100yapacam de hocam boyle daha saglikli olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.