Şimdi Ara

Seneye Hazırlanacak Mezunlar Toplanma Noktası [132 Olduk] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
6
Favori
38.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Trigonometri tam gaz. bu gece sabah 5 e kadar....
  • benide yaz
  • Benide ekle dostum
  • Benide ekleyin. hedefim Ankara üniversitesi hukuk fakültesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukcu2011 -- 8 Ağustos 2011; 21:25:03 >
  • mezun değilim lise 4e geçtima ama benide ekle ):
  • Evet arkadaşlar!Ramazan'da çalışmaya alıştınız mı?Bu mevsim de bu şartlarda 5 saati geçen varsa şu an helal olsun diyorum.Ben ramazan da konu konu gidiyorum,aşırıya kaçmıyorum.
  • Bilmiyorum belki manyak mı la bu diye bakıcaksınız ama canım acayip ders çalışmak istiyo kitaplarımı etrafa dağıtmasaydım açıp çalışırdım 2 sene dersle yat dersler kalk bağımlılık yaptı herhalde işin içindeyken arada lanet olsun ya böyle iş mi olur falan diyebilirsiniz ama güzel şey ya üniversiteye hazırlanış süreci hele ki mutlu sonla biterse tadından yenmez Herkese iyi çalışmalar diliyorum ramazanda fazla zorlamayın kendiniz oruç tutanlar için büyük fırsat sahura kadar çalışıp yatın
  • Yaz hocam bu sene pek aranızda bulunamayacağım interneti kestireceğiz. Fakat internet kafelere gittiğimde bu konunun takipcisi olucam
  • trigonometri de bitti... günde 1 fiz 2 bir de mat 2 konusu bitirmeye başlayacağım inşAllah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzgunner23

Evet arkadaşlar!Ramazan'da çalışmaya alıştınız mı?Bu mevsim de bu şartlarda 5 saati geçen varsa şu an helal olsun diyorum.Ben ramazan da konu konu gidiyorum,aşırıya kaçmıyorum.

zor la ramazanda 2 saat calısılmıyor
  • Mat1'den üslü sayılar'a kadar hallettim.(üslü sayılarda dahil) Fazla çalışamıyorum, sıcak ve oruc kafama vuruyo zaten.. Canım isterse geceleri calışıyorum biraz. Şu ana kadar max 2.5 saat çalıştım tek seferde
  • hiç çalışamadım arkadaş ya
  • Arkadaşlar şu an çalışanlar yeni müfredata göre mi yoksa bizim eski müfredata göre mi çalışıyorsunuz????Ben de Ramazan Bayramından sonra çalışmalara başlamayı planlıyorum ama elimde eski müfredatın kitapları var.Sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliDumrul93

Arkadaşlar şu an çalışanlar yeni müfredata göre mi yoksa bizim eski müfredata göre mi çalışıyorsunuz????Ben de Ramazan Bayramından sonra çalışmalara başlamayı planlıyorum ama elimde eski müfredatın kitapları var.Sorun olur mu?

neden olsun ki çalışmak isteyen oturur çalışır müfredat değişince ona göre eksiklerini kapatırsın zaman kaybetme bunlar bahane
  • Selamlar, Bende MF4- 27.000 oldum.
    Hedefim İstanbulda elektronik okumaktı.
    İstanbul üni. olur gibi ama oranın müh. eğitiminde
    iyi olmadığını duydum.

İnşallah seneye İtü olmadı yıldız için çalışacam.

Şimdiden çalışan arkadaşları görüyorum da açıkçası pek tavsiye ettiğim bir şey değil tabi herkesin kendi bileceği iş fakat
    geçen sene aynen bu zamanlarda bende bu şekilde günde 7-8 saat ile başladım fakat kasım-aralık gibi bunalmaya başladım
    ve çok zorlandım o yüzden şu sıralar çalışıyosanız günde 3 saati aşmamalısınız bence.Tabi tekrar söylüyorum herkesin kendi
    bileceği iş

YGS FİZİK İÇİN KONU ANLATIMLI-İÇİNDE BOL ÖRNEK SORU OLAN KİTAP TAVSİYE EDERMİSİNİZ?( FEM SİMETRİ HARİÇ)

• beyler 2 gündür evde yoktum ders çalışamadım, bişeyler oldu bende, ders çalışmadığım için vicdan azabı çekiyorum hayret
  • 1 Ağustos'tan beri hergün düzenli bir şekilde (13:00 - 20:00) ders çalışmaya gayret gösteriyorum. Hafta sonları biraz az çalışıyorum ama dershanenin açılışına kadar rahat bir şekilde kendimi çok yoğun bir çalışmaya programlamış olacağım.

Umarım bütün arkadaşlar da istikrarlı bir şekilde ders çalışıyorlardır.
  • Beni de ekle

Hedefim ise şöyle...

1.İtü Metalurji İng veya Tr
    2.Marmara Metalurji ing
    3.Ytü Metalurji

Kısaca metalurji yaz ama ham 450 puan 420 yaparsam fikrimden cayabilirim.

Ama hedefim Metalurji
  • dershaneler ne zaman başlıyor mezunlar için daha karar veremedim de nereye yazılacağıma :) Benide ekle bu arada hedefim Bilgisayar Mühendisliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 10 Ağustos 2011; 20:35:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

dershaneler ne zaman başlıyor mezunlar için daha karar veremedim de nereye yazılacağıma :) Benide ekle bu arada hedefim Bilgisayar Mühendisliği.

fdd 26 eylül
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.