Şimdi Ara

SENEYE BUGÜNE MESAJ BİRAK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
9.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11. sınıfta tyt 105 ayt 50 yapıyordun eğer şuan 115 75 yapamıyosan cidden malsın büyük ihtimal bunu okuduğunda sınavına 2 ay kalmış olacak sınavında başarılar dilerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hafta, kum, c, c, yi naptın
    Onun olduğu yeri naptın
    Dolandırıcı dallama Levye?
    Şakşak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mary Hanım -- 30 Nisan 2018; 20:59:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55 lik çıtır iken 70lik ayı olmana değdi mi

neyse otur çalış şimdiden tusa onu da mezuna bırakma....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah bu mezunluğu hayırlısıyla atlattığını ve o tıpı kazandığını ümit ediyorum.
    Evet geçen sene çok zor günler atlattın düştün kalktın ama pes etmedin.Bazen yapamayacağım dedin ama sonra beklemediğin bir kapı açıldı bu yüzden nerede hangi konumda olursan ol ümidini sakın kaybetme ve birilerinden sakın medet umma yanında o varken gerisinin bir önemi yok.Ve bu mesleği ne zorluklarla elde ettin bu yüzden onu ayak altında değil yüksekte hakkettiği yerde tutup kendini geliştirmelisin. Bunu mezunluktada çok yaptın herkesin iyi niyetli olduğunu düşünmee. Kafana birşeyler takıp o kafanı boş işlerle de yorma zahmeti gösterme canısı. Eğer istediğin şeyler olmadıysa da mezunluğun öğrettiği sabrı burda kullanabilirsin.KENDİNİ DEĞERSİZLEŞTİRME VE ASLA GELDİĞİN YERİ UNUTMAAA!!!
    (teachera kızıpta onu arayıp sormamazlık etme)
  • Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    duygulandım

• Senden bi b** olmaz bunun farkındasın allahtan

2 ay sonra ilk 10K falan yapıp aileni susturup sessizce çekilmeye bak bu stresli anlamsız ve zor yarıştan...

• SAKIN UMUDUNU YİTİRİP HEDEFİNİ UNUTMA ÇABALAYIP BAZI ŞEYLERİ KANITLAYACAKSIN...

• Ne kazandın ne oldu bilmiyorum ama umuyorum ki hiç olmazsa bir tane muhabbet edeceğin arkadaşın vardır ve biraz sosyalleşmişsindir

• Hala 1.sınıftaysan okulu bırak ya da kafana sık
    Not: 3 yıldır 1.sınıfta olan mühendislik öğrencisi
  • Roma Hukuk'u mu calisiyon lan aliminyum cocu xddd

1 yıl sonraki edit: Evet. Roma Hukuku çalışıyorum finallere 1 hafta kaldı. :*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarveySpacter -- 11 Mayıs 2019; 11:38:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O herif hala yüzüne gülüyor mu yoksa bu sefer gulen sen misin.

• Eğer şu an bunu okuyorsan demek ki Avengers 4'ü izlemişsindir demektir. O günü iple çekiyorum umarım şanına yakışır bir film yapmışlardır.
    Ha burada inşallah tıpta okuyorsundur 'yok efendim diş, mühendis olayım' deme. O tıp kazanılacak başka çare yok yoksa sçtın zaten hadi eyv
  • Bu başlık nasıl bu kadar tuttu

• İnsallah koc hukuku kazanip ayiliktan istifa etmissindir.sakin ders calisiyim deme .o aldigin burslari sacma sapan harca,hata yap,mukemmel olma,yaptigin hatalar icin de uzulme,allah askina lisedeki gibi olma yalvaririm,bateriye yeniden basla,masa tenisine devam et,futbol oyna.kisacasi gez aminyum.opmuyorum ne opucem seni.ben su an senin icin calisiyorum kiynetimi bil.ankaraya bir daha ugrama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl çabuk geçti zaman di mi.

• nabün la
  • Bilkentte misin len sosyal fobiyi atlattin demi gez dolaş yurtdışına git hobi edin oğlum hobi ders de çalış sevdiğin biri var mı

• konu mutlaka uplansın :)

antalyada mısın ? :)
  • BEKLEDİK, BU GÜNLERİ ÇOK BEKLEDİK.

https://youtu.be/goP_xdPcH6U

• Seneye 62 gun kalmis olucak ve denemedeki netlerin Ankara Hukuk icin yeterli olacak insallah. Sinavinda başarılar, bol şans

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.