Şimdi Ara

Senetli vadeyle uygun fiyata LCD-LED TV satan bir yer var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşıma 37-40inç arası TV alacağız. Ancak kredi kartı ile alma şansı yok. 100-150TL arası taksit verecek durumu var.
    Senetli taksitle Vestel vb. gibi saçma bir marka almak istemiyorum. Evkur ve benzeri yerlerde de çok fazla vade farkı ekliyorlar. 1200TL'lik televizyon 2000TL üzerine veriliyor.
    Nispeten daha az vade farkıyla satış yapan bir yer biliyor musunuz? Bizzat firma varsa onlar da benle irtibata geçebilirler.
    Marka olarak Sony, Panasonic ve Philips önceliğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Merhabalar.
    Arkadaşıma 37-40inç arası TV alacağız. Ancak kredi kartı ile alma şansı yok. 100-150TL arası taksit verecek durumu var.
    Senetli taksitle Vestel vb. gibi saçma bir marka almak istemiyorum. Evkur ve benzeri yerlerde de çok fazla vade farkı ekliyorlar. 1200TL'lik televizyon 2000TL üzerine veriliyor.
    Nispeten daha az vade farkıyla satış yapan bir yer biliyor musunuz? Bizzat firma varsa onlar da benle irtibata geçebilirler.
    Marka olarak Sony, Panasonic ve Philips önceliğim.

hocam selamlar

bosch bayileri de dahil olmak uzere yakin tanidiginiz herhangi bir yer bu senet opsiyonunu sunacaktir diye dusunuyorum.

biz gecen yil anneme bayideki fiyatin da altina yine bayiden 10 taksit ile dolap aldik.

isterseniz siz de bir bayinin dogrudan muduru ile gorusun.

• valla enson 106 ekran televızyon aldım 999 tl ye senetle 15 ay taksıtle XIKS mağazasından Ben memnunum acıkcası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.