Şimdi Ara

sen olsan bu sitemi kaç mhz'ye çıkartırsın..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar üç gün önce bir bilgisayar dizdim.. Bu bilgisayarın özellikleri

INTEL P4 D 820 2.8 800 mhz d.core 775
    ASUS p5ld2se-c I945P DDR2 SES+GLAN+SATA2+16X 775Pi
    PALIT VGA GF7100GS 128/512 MB DDR2
    RAM 512 MB 667 DDR2 MHZ KINGSTON
    WESTERN DİGİTAL 80 GB SATA HARDDİSK

böyle bir makina overlock olurmu.. olursa ne kadar olur.. ve nasıl olur yardımlarınız için şimdiden taşekkürler..

• insanların kehanette bulunmasını istiyorsun. Ne desek boş olur kendin deneyerek bulmalısın
  • denedim oldu... asusta overlock için yüzdelik dilim vardı onları artırdım.. %30 olunca fan 3100 çivarı çalışıyor.. işlemci 3200 lerde ısı 54 derece ısı nasıl sizce ve daha neyi ölçmeliyim...

not: 2800 değerde ısı 40-44 arası değişiryor.
  • sıcaklığın normal yaptığın hız aşırtmaya göre ancak bu hız aşırtma kalıcı değil. biostan yaparsan kalıcı olur onuda kafana göre yapma sakatlık çıkar birde yaptığın her değişiklikten sonra sistemini çeşitli prog.larla kararlılık testi uygulamalısın bi orthos u dene bakalım çakılmadan çalışyomu...
  • Çık çık daha var 3500 i görmesi lazım ....
  • 3200 yap yeter fazla zorlama
  • en az 3.6 yapman lazım bence aynı sistem arkadaşımda var sadece ram 1 gb kinston 667 ona o/c yaptm 3.6ghzde stabil çalışıyor biostan yüzde arttrmayla değilde manuale alıp kendin arttırırsan daha ii olr bence ben böle yaptım daha ii oluyor
  • o/c deneyimin varsa 4Ghz yi geçersin.
    d805 le geçiliyor bu değer.ben ona göre konuştum.kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.