Şimdi Ara

Sen bu oyunun hastasımısın??? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
7.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende 15 yıldır oynuyorum bu oyunu ama şükür herhangi sağlık sorunum olmadı henüz  

• 2004 de bu oyuna başladıktan sonra başka hiçbir oyunu beğenmez/oynayamaz oldum. Elimde en güncel xbox ve Ps cihazlar olduğu halde öyle süs olarak duruyolar. Wow u 2004-2010 arası aralıksız oynadım. Sonra da ara ara girdim oyuna. Ne zaman bunalımda olsam wowa girerim ''wow online, hayat offline'' diye bir laf var hatta. Gereksiz oyalıyor bizi ama daha iyi bir oyalanma aracı da yok. Ciddi bir bağımlılık enteresan bir oyun. 2004 den beri bukadar çok oyuncuyu abonelik sistemiyle tutabilmek çok büyük başarı. Adamları takdir ediyorum. Uyuşturucudan da beter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 12 Haziran 2022; 13:52:48 >
  • O laf öyle değil.

Knight online hayat offline .

Olacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • savcı963 kullanıcısına yanıt

O laf öyle değil

Ultima Online Hayat Offline olacak.

UO'ya yaşı yetmeyenler bunu KO çıkışlı zannediyor :)

• Hocam sahsen genc yasta olmama ragmen tam sevdim derken uo yu bi gun dosyalar kendi kendine silindi bildiginiz bi turk sunucus felan varmi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • WIPERRANTAN kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Nebula / Pyramid oynuyordum geçen sene, hala açık mı bilmiyorum.

• Vay be...

O zamanlar tam anlamıyla efsane idi. Taki WOTLK zamanına kadar. WOTLK zirve oldu ama ondan sonra hızlı bir şekilde düşüş başladı.

Şuan yerlerde desek yeridir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.