Şimdi Ara

Semruk S7 V5.1.1 17.3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mondeter Semruk S7 V5.1.1 17.3 almayı düşünüyorumda kullanan arkadaşlar varsa bazı sorular sorucaktım

1. fun ses yapıyomu
    2. ekran kartı 90 dereceyi geçermi
    3. mikrafonu nasıl
    4. hoparlörü nasıl
    5. klavye rahatlığı nasıl harici bi klavye gerekirmi
    5. gta 5, Kingdom Come Delivarence, for hoor gibi oyunları ultra performans oynarmı
    6. kasa dayanıklılık kısmı çok önemli benim bundan önce oyun bilgisayarımıda öyle düşürüp kırdım
    7. sonradan ilerleyen zamanlarda parça eklemek istesek rahat olurmu
    8. teknik destek ve garantisi nasıl bi firma

• Yanlış anlamada forumda onu kullanan birilerini bulman zor bence. 55.000 TL bilgisayar alacak kaç adam bulursun ve o bulduklarının kaçı bir bilgisayara bu parayı verir.
  • Clevo diye bakma gerekir.Np9876 diye.https://www.youtube.com/watch?v=l6Ianjb_euw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.si fan ses yapabilir emin değilim . 2.si ekran kartı 90 ı geçmez bence. mikrofon ve hoparlör iyidir bence.Klavye rahattır bence.Ultra nın da ultrasında rahat açarsın. Kasa oldukça sağlm bu serilerin diye biliyorum. Parça rahatlıkla ekletebilirsin ama gerek olacağını sanmam ve volta mimarisi uyumsuz olabilir pascal a kıyasla. Belli olmaz bekleyip göreceksiniz. Teknik destek konusunda içiniz rahat olsun.

• @3 haklısın cok pahalı ama ömürlük olsun istiyorum acıkcası degermi sizce ona
  • gokhan35101 kullanıcısına yanıt
    55.000 tl biraz abartı değil mi sizce de ? O paraya daha neler neler yapılır. 2 tane alienware alınır,3 tane ömürlük masağstü dizilir. 2. el 10 tane semruk ayarında laptop alınır...

• Ömürlük diye bir şey yok her 4-5 senede bir değiştirmek lazım. Aslında 4 yılda bir 4000 tl verirseniz eskisini de yarı fiyatına sattığınızı düşünürseniz aylık fatura öder gibi düzenli olarak 50 lira ödemeniz gerekiyor.

Diğer seçenekler fiyat performans eğrisinden sapıyor.

Benim yorumum bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep bi yalan dolan. Laptoba 55 bin tl para verecek adam böyle sorular sormaz :)
  • yav he he. 50 bin tl bir laptopa verecek adamın zaten bu forumda falan işi olmaz. o adamın elinde bir sürü maaşlı çalıştırdığı mühendisi teknikeri vardır. ihtiyacı varsa sorar birine alır geçer. siz zannediyomusuuz ki sıradan bi memur falan para biriktirmiş de ömürlük laptop alacakmış 50bine shashdhashfa.

gta 5 i ultra performansda oynatır mı demiş bide sdhshhf yok kardeş 1080p de belki oynatır da ultra da fps düşüşü yaşarsın illaki kasabilir sahne geçişlerinde filan sfsfsfs. iyi güldüm ha.

ayrıca arkadaşın şu mesajına da bi bakın derim burda keklenmeyinhttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/123756040

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lg02561 -- 13 Ocak 2018; 19:0:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.