Şimdi Ara

sempron 64 icin stabil bir anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaslar... bir amd sistem toplamak istiyorum... sempron 64 3000 islemci dusuniyorum... yanliz anakart hakkinda kararsizim... anladigim kadari ile nf cipsetili olanlar daha iyi... tavsiye edebileceginiz en stabil anakart(lar) nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fulltime -- 25 Eylül 2005, 16:05:34 >

• msı rs480ml 75$$+kdv üzerinde o/b x300 var. ama 3000+dan aşağı işlemciler için bios update gerektirio sanırım
  • epox8kda3j(nforce3250gb) tam bu işlemciye göre.
    ayrıca nforce4 lerin socket 754 ünün olduğunu hiç görmedim!
  • ben de gigabyte K8NS'yi öneririm.. Nforce3 chipsetli 300 Mhz'e kadar çıkıyor... 63$+KDV
  • valla bence msı neo 4 platınıum
    olahan ustu
  • asus k8n de olabilir gayet sorunsuz bir kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: drcomputer

valla bence msı neo 4 platınıum
    olahan ustu

Yahu senin önerdiğin anakart sc939 Lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım.

Eğer ki paran varsa ASUS - K8N-E DELUXE tavsiye ederim.

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=785
  • bir de pci-ex mi agp yuvalı anakart mı istiosun ?. o da önemli tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 25 Eylül 2005, 20:31:32 >
  • K8NS aldım pek sevmedim gerçi 320 fsb yaptı ama , bence EPOX , ben ilk fırsatta Epox alacam hele bunu bir elden çıkarayım
  • sempron için pci-ex tabanlı hangi anakartı öneriyorsunuz dostlar ?
  • peki arkadaslar sempron 2500+ 64bit ile stabil çalışacak o/b ekran kartlı bi anakart?? uygun fiyatlı ve genişletilebilir olmalı?*
    tavsiyesi olan???????? ben msı rs480ml düşünüyodum ama bios uptade gerektiriyomuş? net bilgisi olan var mı??
  • http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1534

MSI - RS480ML PCI-ex tabanlı s.754 tek bu anakart var galiba.
  • ben zaten o kartı yukarıda belirttim. ama sanırım 3000+ ve yukarısını destekliyormuş. ama net bilgim yok. topiclerden birinde rasgeldim. o yüzden net bilgisi olan var mı diye sorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cesspool

peki arkadaslar sempron 2500+ 64bit ile stabil çalışacak o/b ekran kartlı bi anakart?? uygun fiyatlı ve genişletilebilir olmalı?*
    tavsiyesi olan???????? ben msı rs480ml düşünüyodum ama bios uptade gerektiriyomuş? net bilgisi olan var mı??

o/b ekran kartlı alacaksan yazdığın anakarttan başka seceneğin yok. (Tabi Via Chipsetli bir anakart almak istersen o başka )
    Bios Update zor birşey değil.Kolay bir şekilde yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElectroTech -- 25 Eylül 2005, 21:48:32 >
  • http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=682

*Supports 64-bit AMD® Athlon™ 64 and Sempron processor (Socket 754)
    • Supports up to 3700+ Athlon 64, or higher CPU
  • update ettikten sonra tanıcağına emin olsam güncelleme sorun deil... sizce via chipsetler nasıl olur?? 64mb ob vga lı bi kart görmüştüm 60$ a??
  • sempron + pci-e express için ASUS K8N-4E Deluxe iyi olur.diğer seçenek EPOX EP-8NPAJ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cesspool

ben zaten o kartı yukarıda belirttim. ama sanırım 3000+ ve yukarısını destekliyormuş. ama net bilgim yok. topiclerden birinde rasgeldim. o yüzden net bilgisi olan var mı diye sorum...

dostum eğer sempron64 alıyorsan bunu oc etmek isteyeceksindir. Ve msi ın 480 i overclock özürlü bir varlık. Alırsan pişmanlıktan depresyona girebilirsin. Yani ruh sağlığını seviyorsan alma.
    Eğer acelen yoksa biraz bekle soket939 sempron alırsın. Onlar için güzel bir anakart gelecekmiş, onboard ekran kartı idare edebilecek ve overclock özelliği olan. Eğer acelen varsa sana benim yeni aldığım pırıl pırıl epox 8kda3j(sempron642.8 le birlikte aldım)yi öneririm. Bir iki güne kadar da arkadaşla overclock yapacağız. Sonuçları bildiririm inşallah.

• yahu ne zaman çıkıcak sempron socket939 lar. daha doğrusu türkiyeye ne zaman gelicek.haftalardır bekliyorum. yoksa dayanamayıp gidip sempron2800 ve pci-ex bir anakart alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 26 Eylül 2005, 0:26:22 >
  • nForce3 olsun da ne olursa olsun. Epox MSI olabilir...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.