Şimdi Ara

Şemdinli Patlaması - Yaralılar var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şehit sayısı iddialara göre 10 dan fazla.

https://mobile.twitter.com/dokuz8haber/status/1060929847239892992

Olayın videosu olduğu söyleniyor. Kim çekmiş anlayamadım.

https://m.ensonhaber.com/sinirda-muhimmat-patladi-yarali-askerler-var.html

Haber doğruymuş. Şehit sayısı şuanlık iddiadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 9 Kasım 2018; 19:57:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• trmeto kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O videoyu çeken ve sosyal medyaya jet hızıyla yayan kişi, kimdir neyin nesidir soruşturulmalı.
  • İnşallah şehit sayısı azdır hatta hiç yoktur ama görüntüler az olmadığını gösteriyor malesef. Lütfen patlama yerinin görüntülerini paylaşmayın.

Başımız sağolsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kimisi dağda donar şehit olur, kimisi hatalı mühimmat patlamasıyla şehit olur.
    bilal oğlan da çürük raporuyla gezer
  • 7 askerimize ulasilamiyor buyuk ihtimalle patlamada parcalandilar ve metrelerce uzaga firladilar malesef. Insallah en kisa zamanda bulunurlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu video nedir ya böyle, kim çekmiş, buraya nasıl düşmüş.

İnşallah askerlerimizde bir şey yoktur.

Allah yardımcıları olsun.

• Bu vidyo ney? Kaza olduysa tepedeki patlamayı nasıl bekleyerek vidyo çekiyor? Sabotaj mı oldu saldırı mı oldu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eee bak sende burada yazabiliyorsun.

Allah şehitliği herkese nasip etmiyor demek ki.

Niye zenginin, patronun, siyasetçinin çocuğu şehit olmuyor, gariban kesim şehit oluyor diyenlere ithafen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 9 Kasım 2018; 21:41:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Bu video nedir ya böyle, kim çekmiş, buraya nasıl düşmüş.

İnşallah askerlerimizde bir şey yoktur.

Allah yardımcıları olsun.
    Ekşisözlükte gördüm.

Birisi şöyle yazmış patlama öncesi obüs atışı mı ne oluyormuş patlamada buna denk gelmiş.bir entryde gördüm.

Yayın yasağı gelmiş ayrıca şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Kasım 2018; 21:48:50 >
  • O kadar şiddetli patlamada şehit olmaması mucize olur. Olay da sabotaj gibi duruyor. Allah askerlerimizin yardımcısı olsun.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Kimin çektiği gayet basit, arama kurtarma çalışmalarına gelen askerler çekmiş.

Ve görülen kadarıyla üs neredeyse yok olmuş, Allah korusun ama buradan çok şehit çıkar. Mühimmat patlaması çok tehlikelidir, patlama değil ama şarapneller öldürür.
  • 5 eylül 2012 Afyonkarahisar'daki patlama olaylar olaylar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Kasım 2018; 22:5:13 >
  • Bu arada yayın yasağı geldi. 21. yüzyılda Türkiye.
  • Concordato kullanıcısına yanıt
    Olay görüntülerini çekersin de , medyaya, youtubeye vermek nedir? Bulunup soruşturma açılsın.

En hafif tabiri ile bu düşüncesizliktir, orada görevde olan askerlerimizin aileleri ne halde?

İnşallah kimseye bir şey olmamıştır ve en azından yaralı şekilde ulaşılır.

Allah şifa ve yardım versin.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    21. yüzyıldayız bunu engellemenin hiçbir yolu yok sen askerleri engellersin adam takır takır uydu görüntülerini paylaşır artık şunu kabullenin.
  • Concordato kullanıcısına yanıt
    Bunlar elbbete medyada çıkacaktır, fakat şu an yeri ve zamanı değil, diye düşünüyorum. Sıcağı sıcağına, ne olup bittiği, belli değil iken en azından olaydan bir 24 saat geçmeli ve gerekirse paylaşılmalı bana göre.
  • Görüntülerin paylaşılması gayet güzel bence. Böylelikle birilerinin birilerinin hatasını örtbas etmesi zorlaşır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.