Şimdi Ara

Selpak Parfümlü 24 lü tuvalet kağıdı 25 TL Şekerciler Market

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yoldan geçerken gördüm. Şekerciler market Ankara Etlik şubesinde 24 lü parfümlü selpak tuvalet kağıdı 25 TL. Çok sıcak olmasa da sıcak sayılabilir.
    Selpak Parfümlü 24 lü tuvalet kağıdı 25 TL Şekerciler Market

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence sıcak
  • bu gidişle totomuzu gazete kağıdına silicez
  • Tanesi 1 tl norlmal bence.
  • 32 li selpak tuvalet kağıdı 55 60 lira civarında. Ona göre sıcak

• Aynı tuvalet kağıdının 8 lisi İstanbul Başakşehir Kayaşehir de yeni açılan Çağrı Markette 6.99 TL, yani 24 tanesi 20,97 TL ye geliyor.

• Dün bu renkli ve kokulu olanların hijyenik olmadığı ve zararlı olduğundan çok tercih edilmediği fiyatının bu yüzden düşük olduğunu duydum, böyle bir şey olabilir mi bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanparlak

Dün bu renkli ve kokulu olanların hijyenik olmadığı ve zararlı olduğundan çok tercih edilmediği fiyatının bu yüzden düşük olduğunu duydum, böyle bir şey olabilir mi bilgisi olan var mı?
    nwerden duydunuz hocam önmeli olan duyduğunuz yerin yertkinliği
  • Marka sıkıntınız yoksa pahalı, Carrefour'dan kendi ürününü 32'li 26 liraya aldım 2 gün önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevan

Marka sıkıntınız yoksa pahalı, Carrefour'dan kendi ürününü 32'li 26 liraya aldım 2 gün önce.
    iki katlı ince hocam o selpakla aynı değildir. mesele sadece marka değil.
    https://www.carrefoursa.com/tr/carrefour-cift-katli-tuvalet-kagidi-32-li-p-30067267
  • Afyonda söz marketlerde 21.90 aynı tuvalet kağıdı ben hiç kaçırmayayım o zaman

• Tuvalet kağıdı da sıcak fırsat oldu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

nwerden duydunuz hocam önmeli olan duyduğunuz yerin yertkinliği

Alıntıları Göster
    Sanırım market çalışanı anneme bu şekilde aktarmış.Tabiki bi yetkinlik aramadım ama satış stratejisi diyip geçmek de istemedim, belki yetkinliği olan arkadaşlarımız vardır ve fikir verebilir diye paylaşmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanparlak

Sanırım market çalışanı anneme bu şekilde aktarmış.Tabiki bi yetkinlik aramadım ama satış stratejisi diyip geçmek de istemedim, belki yetkinliği olan arkadaşlarımız vardır ve fikir verebilir diye paylaşmak istedim.

Alıntıları Göster
    yani tabi sonuçta bi katkı maddesi girmiş oluyor kağıda. ama kullandığımız yer de belli o yüzden çok da sorun etmemek lazım. hijyenik açıdn bir sorun olsaydı zaten selpak ürünleri geri çekmek zorunda kalırdı. bütün markaların parfünmlü kağıtları pek tutmadı gibi piyasada

• 101den almıştık çok kaliyesiz aynı ürünün küçğk paketi idi

• quote:

Orijinalden alıntı: woop

101den almıştık çok kaliyesiz aynı ürünün küçğk paketi idi
    markası selpakmıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuvalet kağıdının parfümlü olmasının kime faydası var merak ettiğim konudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

Tuvalet kağıdının parfümlü olmasının kime faydası var merak ettiğim konudur.
    Sanırım osurunca yakındakilere.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    evet selpaktı

• Yanıyor. Ama netice yanıyor. Bu parfümlüler benim dübürü yakıyor. Sıcak fırsat.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.