Şimdi Ara

SELÇUK VE MERAM TIPIN FARKLARI - İÇERİ GEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

SELÇUK VE MERAM TIPIN FARKLARI - İÇERİ GEL

(En Son Oy Tarihi: 24.9.2022)
Giriş
  • Forumdaşlar selam.İki üniversiteden birinde tıp okuyacak arkadaşlar için böyle bir anket açtım.İkisinin de kendi çapında artıları eksileri var fakat gözlemlediğim ve verebileceğim bazi bilgiler şunlar :

-Selçuk Tıp'ı genelde şehir dışından gelen arkadaşlar yazarken Meram Tıp'ı çoğunlukla Konyalı arkadaşlar tercih ediyor.

-Selçuk Tıp kampüsteyken Meram Tıp şehir içinde,sosyallik konusunda bu Merama sanırım eksi yazar.

-Meram Tıp şehir merkezine çok daha yakın.

-Meram Tıpın binası çok daha eski.Hatta Meram Tıp Selçuk Üni.den ayrıldığı için Selçuğun şuanki tıp binası yapılmış,yani meram daha köklü.

Detaylı bilgiye sahip arkadaşlar konuya yazabilirse sevinirim çünkü akademik açıdan veya tus başarısı açısından çok fikrim yok.Şimdiden teşekkürler.

• Selçuk tıp gel, şehirden uzak bosna hersek mahallesi mis gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam meramın eğitimi çok övülüyor,selçuğun kampüsü ortamı vs daha iyi deniliyor.Sanırım hangisinin öncelik olduğuna bağlı karar verilmeli.

• Bildiğim kadarıyla uzmanlığını nerde yaptığın daha önemli o yüzden meramın daha iyi olmasının ahım şahım fark yaratacağını sanmıyorum tabi ama yine de size kalmış

• @Ankaratıplı gel reis senin bilgin vardır coştur başlığı analizlerinle

• Meram Tip bir kac sene önce taşındı diye biliyorum binasi yeni ama ayni yerin 100 metre uzağına yaptilar. Yani o yeni yapilan hastane Meram Tip ise tabi.
    Selcuk Tıp ortam ve kampüs olarak cok daha iyi tabi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.