Şimdi Ara

selçuk'un linç edilmesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hadi paşam,la havle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsRaRenGiZ41

hadi paşam,la havle.

rahatsiz misin
  • Gielenberg G kullanıcısına yanıt
    Dursun Özbek'i face de, Twitter da falan destekleyenleri görünce,delirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsRaRenGiZ41

Dursun Özbek'i face de, Twitter da falan destekleyenleri görünce,delirdim

twitterda yazilanlari takip edipde siyirmayan gormedim topragim
  • Yıllardır söylüyorum. Selçuk oynadığı sürece morinho gelse bu takımdan bi cacık olmaz. Adam tam bir el freni. Ne savunma yapmayı nede hucüm yapmayı biliyor. Bide senelik 4m yakın para alıyor. Hiçte umrunda değil adamın bu yaşananlar. Gurusuz korkak adam. Nefretimsin senin yüzünden galatasarayı izlerken hasta olduk.
  • Selçuk normal hayatında iyi biri deniyor ama bu vatandaş saha içindeki görevinden dolayı haketmedği paraları alıyor.Maalesef önceki yönetim Selçuk'un Dünyalığını ziyadesi ile yapmış.

Selçuk dua etsin,şu ana kadar fiziksel bir saldırıya maruz kalmadı.Tfl 1.lige gitse Eskişehir'deki Erkan Zengin kadar fark yaratamaz. Bu kadar net söylüyorum.Son derece yetersiz bir oyuncu. Atanmış sakallı Tarık Çamdal diyorum kendisine.

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba" diyip,dönemim süper zenginlerinden Fb başkanının astronomik çekini reddeden ve zenginliği elinin tersi ile iten adam gibi adam Metin Oktay'ın kaptanlığını yaptığı camianın pazubandını bu tip vasıfsızlara ve vitaminsizlere vermeleri çok yanlıştı.
  • gönderilmeli.
  • ipodnano1 kullanıcısına yanıt
    o zaman ileride Burak vardı atıyordu. Şimdi yok.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.