Şimdi Ara

Selçuk Bayraktar, TEKNOFEST'te Bayraktar TB3 hakkında sunum yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben şahsen diktatörün damadı olsam bu kadar zahmete katlanmam. giderim yurt dışında paraları çatır çatır yerim. adam teröristlerin dötüne bomba sokuyor. benden yana vergilerim helal hoş olsun.

• capo di capi kullanıcısına yanıt
    boş bile konuşsa, dünya tarafından teröristlerin dötüne bomba sokan
    Akp nin adamı diye biliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CleanCoders -- 23 Eylül 2021; 11:16:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

boş bile konuşsa, dünya tarafından teröristlerin dötüne bomba sokan
    Akp nin adamı diye biliniyor.

Ülke Afgan ve Suriyeli terörist dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Alıntıları Göster

bildiklerini ihbar et hemen işlem yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Heykellerinde parası ödeniyor ama kullanabiliyormusun.

Uzun zamandır okuduğum en çarpıcı ve yerinde mesaj.  

• 1ses1 kullanıcısına yanıt

Aslında kullanmak isteyen, uygun olan kullanabilir.

• Nasıl ki coğrafya bir kaderse, bir insanın doğuştan şanslı olması da onun elinde değildir, önemli olan yaptığı işlerdir.
    Particilik bir kenara, eğriye eğri doğruya doğru, adam kendini teknoloji geliştirmeye adamış.

İHA' lar üzerinde ilk çalışmaya başladığında, cumhurbaşkanı damadı olmasına rağmen, o bile ne kadar bürokratik engellerle karşılaştığını, bu konuya zerre inancı olmayan bürokratlar tarafından ne kadar engellenmek istendiğini bir açık oturumda anlatmıştı. IHA yı uçuracak pisti bile zor bulmuş.

Anlatmaya çalıştığım şey; geçmiş ve şimdi ki tüm hükümetlerin bu kafa yapısıyla Türkiye' de teknoloji yatırımı ve gelişimi çok zor, IHA olayı bir istisna.

Tabii şimdi teroristlere karşı İHA, SİHA' ların başarısı ortaya çıkınca şu anda devlet den destek tam.
    En son TİHA yapıldı, sahada sonuç ne olacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 23 Eylül 2021; 13:46:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

bildiklerini ihbar et hemen işlem yapılır.

Alıntıları Göster

https://tr.sputniknews.com/20210917/iki-turk-askerinin-yakilmasi-icin-fetva-verdigi-iddia-edilen-isidli-tutuksuz-yargilaniyor-1048990859.html

sana tek bu link atıp daha sonrasında şaka mısın sen dedikten sonra gidiyorum soytarı olan birisi ile tartışıp bir sonuca varılmayacağı için gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 23 Eylül 2021; 17:7:13 >

• Sn. Erdoğan damat konusunda inanılmaz ayrı uçlarda isabet ettirmiş. Biri ülkeyi neredeyse kayyuma teslim edecekti. Ötekinin içinden Steve Jobs çıktı.
    İnşallah bu güzel hizmetleri üretimi olası bir iktidar değişiminde de devam eder. Keşke mütahitlere verilen paralar böyle işlere verilseydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamdan her alanda bir tane olsa kaderimiz değişir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tebrikler bu bir bireysel başarıdır. Selçuk Bayraktar hükümet değiştiğinde çok daha iyi işlere imza atacak daha büyük bir destek bulacak.

Ülkede 10 sektör varsa 8 i kötü durumda buradaki çoğu akp Li bile öyle düşünüyordur istisna olan 2-3 sektördeki başarı ile hükümeti Aklayamazsınız. Bireyeel veya şansa başarıdır.

Bir futbol takımında çok yetenekli bir topçunun uzaktan gol atması gibidir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Blackmaster

Bu adam çok parlatılıyor ama hiçte masum olduklarını düşünmüyorum. Zamanı gelince her şey ortaya çıkar muhtemelen.

Eskiden yüzlerce asker terörist inlerine çıkarken şehit ediliyordu şimdi pkk itlerine bomba yağıyor sihalarla önemli olan bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Alıntıları Göster
    2001 öncesi gibi Ayda bir patlayan bombalar yok ama...

• Bu adam gibi farklı alanlarda 50 adam olsun, başımızda da normal birisi, ülke kalkınır. Şanssızlığı Erdoğan'ın damadı olması(belki de ondan fırsat veriliyor ki verilmesi lazım zaten). Derinlemesine incelemedim ancak düşmanlığını yapmak yanlış bence.

• ya bu arkadaşı tam sevicem bir anda o geliyor aklıma....

• WB kullanıcısına yanıt

Belki de bulunduğu şehre bile gitmediğin faiş fiyatlı köprülerin, havalimanlarının vs. parasını hep birlikte ödüyoruz ya, illa muhalefet yapacaksan bunlara yap da destekleyelim.

Ama ülkemizin hem içinde hem de dışındaki düşmanlarla sürekli savaş halindeyken, senin/benim güvenliğimizi sağlamak için harcanan bu paralara laf edemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: snurce

Belki de bulunduğu şehre bile gitmediğin faiş fiyatlı köprülerin, havalimanlarının vs. parasını hep birlikte ödüyoruz ya, illa muhalefet yapacaksan bunlara yap da destekleyelim.

Ama ülkemizin hem içinde hem de dışındaki düşmanlarla sürekli savaş halindeyken, senin/benim güvenliğimizi sağlamak için harcanan bu paralara laf edemezsin.

O mesajda ironi var. Madem anlamadım ironi kısmı şu; köprü ve havalimanlarına can kurban, hepsi bizim. Asıl sorun gitmediğim görmediğim gitsem de bakmadığım şehirlere yapılan heykellerin parasını ödüyorum..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1ses1 kullanıcısına yanıt

Onu dinozor heykeli diken bademlere ve ona alkış tutan trollere sor.

• Off konu buram buram akp gençlik kolları kokuyor. kaç kaç.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Blackmaster

Bu adam çok parlatılıyor ama hiçte masum olduklarını düşünmüyorum. Zamanı gelince her şey ortaya çıkar muhtemelen.

Bu ve babası istediği ülkede istediği gelirle istediği gibi yaşayabileceğini unutuyorsunuz. Önüne boş çek konulup istediğini yaz teklifi alan ama reddeten bir kişi. Bunu damat olmadan önce yapıldığını da Habertürk TV de canlı yayında söylendi.

Böyle bir kişiye sahip çıkacağız. İster RTE olsun isterse başka birisi bu milli bir mesele. Bu teknolojide şimdi iyi durumdayız ama daha fazla ilerlemeniz şart.

Bu arada şirketin gelirlerinin %70'i ihracattan geliyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.