Şimdi Ara

SELAMÜN ALEYKÜM google play storeden indirme yapamıyorum İndiriliyor yazıyor indirmiyor Yardımmm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
46.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rica ederim, sorunu çözdüğüne sevindim. Hayırlı geceler hocam.
  • LadyGaladriel kullanıcısına yanıt
    Saol hocam bişey daha soracağım Telefon kendi kendine ANDAND OS adında birseyler guncelliyor bu 2-3 aydir devam eden bir sorun ve Guncellediginde de 2 gb oluyor her ay 2 gb kendiliginden ANDROID OS adında birseyler guncelliyo kardes buna bir çözüm yok mu ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaya

ayarlar>uygulamalar> google play hizmetleri >veri sil yapın

Bu islem ben de ise yaradı sagol hocam

• Bendede bu sorun var ve hiç bi yöntem işe yaramadı varmı başka önereniniz

• hocam dedikleriniz yaptım sanıırm 2.sinde düzeldi çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guzel1nıck -- 24 Mart 2016; 11:21:31 >
  • Selamun aleykum bendeki sıkınti da soyle mobil veriyi acinca yani hattimdaki net paketiyle iniyor ama modemin wifisine baglaninca indirmiyor evde iki telefondan da in dirmeye izin veryor iniyo yaziyo ama inmiyo . Basdka yerdeki ewifi ye baglaninca iniyo sadece evdeki midem vifidine baglaninca inditmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammedby06

Kardeşim sorun cozuldu ama sorunu farklı yoldan çözdüm yardımlarınız için cok teşekkür ediyorum . Çözüm yolunu soyleyim belki isinize yarar ve ya baskalari icin lazim olur.. Sorunu ya ayarlar> uygulama yöneticisi> google play hizmetleri> alan yonet > tum verileri temizle diyerek cozdum ya da ayarlar > uygulama yöneticisi > secenekler > uygulama tercihlerini sıfırla diyerek çözdüm .. bu ikisinden birisi.. google play storeye girmeden bu ikisini yapmistim hangisi sayesinde oldu bilemiyorum :)

ikisinide yaptım oldu. tesekkurler.

lazım olana ılaç gıbı gelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedby06

Kardeşim sorun cozuldu ama sorunu farklı yoldan çözdüm yardımlarınız için cok teşekkür ediyorum . Çözüm yolunu soyleyim belki isinize yarar ve ya baskalari icin lazim olur.. Sorunu ya ayarlar> uygulama yöneticisi> google play hizmetleri> alan yonet > tum verileri temizle diyerek cozdum ya da ayarlar > uygulama yöneticisi > secenekler > uygulama tercihlerini sıfırla diyerek çözdüm .. bu ikisinden birisi.. google play storeye girmeden bu ikisini yapmistim hangisi sayesinde oldu bilemiyorum :)
    ben bunlara ek olarak ayarlar>veri kullanımı>seçenekler>arkaplan verilerini kısıtlamayı kapattım.şu an için indirme yapıyor fakat aradabir duraksama yapsa da bi süre sonra kaldığı yerden devam ediyo veya baştan başlatıyo indirmeyi.yüklemede bir sıkıntı yok

• valla en son ayarlar>uygulama yöneticisi>google play store>seçenekler>yüklü güncellemeyi kaldır diyerek,play store'i en eski sürümüne çevirdim.şimdi peynir ekmek gibi yükleme yapıyo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.