Şimdi Ara

selam arkadaşlar yahoo groups hakinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar abuk subuk grouplardan mail alıyorum bi şekilde bu gurupların listesine eklenmisim bunu nasıl iptal etire bilirim yada ne yapa bilirim

• http://www.yahoogroups.com adresine girip Login ol. O üye olduğun abuk subuk grupların sayfasına gir ve sağ üstteki Membership alanının altındaki "Leave Group" linkine tıkla. Yönergeleri takip et. O gruptan ayrıl. Hepsi bu kadar..

Saygılar..
  • arkaşlar üyeligim yok şirket mailime geliyor bir şekilde bunu iptal etmek istiyorum
  • yahoo groups adresini bloke et..msn explorer ile 250 siteye kadar bloke etme hakkın var
  • Adamlar seni kafalarına göre ilave etmişler demek ki. Bir gruptan ayrılmanın en kolay yolu grubunadı-unsubscribe@yahoogroups.com adresine boş bir mail atmaktır. grubunadı yazdığım yere sana mail gelen grubun adını yaz. Aradaki tire kalsın. Bir de bunu dene bakalım.

Saygılar..
  • groups.yahho.com/ adresine gir..sign in e tıkla ve adresini şifreni yaz...uye oldugun grupları sag tarafta göreceksin..

grup ayarları var..ingilizcesini unuttum..sag tarafta üstte..ona tıkla ve gruplardan mesaj gelmeswini engelle..edit membership ile sanırım...

diger yol
    ,
    yada grupların uyeleriklerini iptal et..

uye oldugun grupları aynı sayfadan tıkla ve anasayfasında "gruptan cıkmak için erilen adrewslere bos mesajlar gönder.sana geri dönecek ve onu ellemeden reply yapacaksaın..

ve bu sekilde uyelikten cıkacaksın...

borcun 25 m,ilyon...

akbank bakır koy hesabı 45.. hesaaabına yatırabilirsin:P
  • abi adama 50 tane grup geliosa hepsine girip nası uğraşsın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.