Şimdi Ara

Selam arkadaşlar hackerlık yapabiliyor musunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar siz hackerlık yapabiliyor musunuz ben bilgisayar mühendisliğinden mezun olunca hacker olabilir miyim en büyük idolüm neo

• Arkeoloji bölümünde tarihi eser kaçakçılığı öğretiliyor mudur sence evladım?

Umarım trolldür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramazovX -- 3 Temmuz 2017; 3:14:5 >
  • Hack eylemini Oxford nasıl tanımlamış bakalım:
    quote:

1 [with object] Cut with rough or heavy blows.
    1.1 Kick wildly or roughly.
    2 [no object] Gain unauthorized access to data in a system or computer.
    2.1 Program quickly and roughly.

Bu maddenin ikinci fıkrasının (1) bendini baz alırsak pekâlâ olabilirsin.
  • hackerlik için bir bölüm okumana gerek yok. Umarım troldür değilse yazık...
  • Elektrik mühendisliği okuyunca kaçak elektrik yapmayı mı öğreniyorlar?

Nice troll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav arkadaşlar tamam hackerlık oğretmezler ama bılgısayar muhendıslerının hacker olma potansıyelı var bence hacker kadar bılgılıdırlerdır 4 yıl boyunca paınt kullanmayı ogretmıyorlar ya...
    arkadaşlar yardımcı olun lutfen ben de neo gıbı olmak ıstıyorum neo <3 ben ajan smıth adam degıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeffLoomis -- 4 Temmuz 2017; 22:12:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

Arkeoloji bölümünde tarihi eser kaçakçılığı öğretiliyor mudur sence evladım?

Umarım trolldür.

Adam belki beyaz sapkadan bahsediyordur. Belirtmemis.

• JeffLoomis kullanıcısına yanıt
    hocam ok dediğin doğru ama bir hacker sadece yazılım kullanmaz. Sosyal mühendislik de vardır bunun içinde. Çok iyi iletişim kurabilmesi gerekir her şeyin koddan oluşmadığını bilir. yazılım olarak belki bir başlangıç seviyesindeki hacker kadar bilgilidir ama asla bir hacker gibi değildir. hacker 4 yıl boyunca program yapmaz, aksine açığını bulur; sürekli site kodlamaz aksine açık bulur. Hackerliği ne sanıyosunuz acaba bir oyuncak mı?
  • kangret K kullanıcısına yanıt
    kardesim sen matrix izlemedin galiba hiç orada neo kimseyle iletişim kurmuordu ama üst düzey bir hacker idi...
  • kardeşim bilgisayar mühendisliğinden mezun olmakla hacker olunmaz ama gece fakültenin içindeki sınıfları gez. mutlaka hocalardan birisi öğrencilere hack dersi veriyordur katıl bir şekilde ve orada geliştir kendini bu kadar Amerikan filmi yanılıyor olamaz.
  • JeffLoomis kullanıcısına yanıt
    Film diyosunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.