Şimdi Ara

Şelale ekrana sahip Vivo NEX 3'ün tasarımı açığa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vivo’nun Ürün Yöneticisi Li Xiang dün Vivo NEX 3'ün kavisli ekranını açığa çıkaran bir teaser yayınlamıştı. Akıllı telefondaki kavis, Samsung'un amiral gemisi telefonlarında gördüğümüzden daha belirgin olacak. Xiang bugün ise Vivo NEX 3'ün tasarımını tüm açılardan gösteren bir taslak çizim paylaştı.

Ayrıca Bkz.OnePlus yıl sonuna kadar yeni bir 5G akıllı telefon piyasaya sürecek
    Cihazın önünde süper ince üst ve alt çerçevelere sahip bir ekran bulunuyor. Ayrıca ince form faktörü ve üst çerçevesinde bir selfie kamerasının bulunmaması yeni ekrana gömülü kamera teknolojisi ile geleceğinin bir işareti olabilir. Kenarlarında ise fiziksel tuşa yer verilmediğini görüyoruz.

Şelale ekran nedir?

Ekranın her iki yanında da aşağıya doğru sert şekilde uzayan şelale görünümünde bir kavis var. Bu nedenle söz konusu ekran tasarımına "şelale ekran" deniliyor. Arka panelinde ise mekanik bir saat tasarımını andıran üçlü kamera sistemi mevcut.

Ayrıca görünürde parmak izi tarayıcısının olmaması, cihazın ekrandan parmak izi okuma özelliği sunacağına işaret ediyor. Vivo NEX 3'ün ne zaman resmiyet kazanacağı henüz netleşmedi. Merakla beklenen telefon 2019 sonu veya 2020 başında tanıtılabilir.

• Kamerasını kaldırınca saat mi gözüküyor o ne biçim şema? Ayrıca şelale tasarımını beğenen mi var? S6 edge'den beri herkesin sinirini bozan berbat bir tasarım.

• çentik - damla - sonsuz ekran vs tamamda şelaleyi yeni duydum ve tiksindim. şelale...

• Düz ekranların ne suçu var. Düzgün düz ekranlı telefon yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım fena değilmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halen eğimli ekrana (2.5D) uygun ekran koruyucu bulmakta sıkıntı yaşanıyorken buna bulunması baya zor olur.
    Edit: Telefonun tasarımı güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 15 Ağustos 2019; 19:33:6 >
  • 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    sırf bu kavisli ekrana koruyucu bulamadıgım için s10'dan soğudum

• 1,5 yıl Galaxy S8 kullandım. Telefonu ne kadar sevdiysem eğimli ekrandan o kadar nefret ettim. Spigen' den tutun da, Nillkin' e kadar birsürü markaya ait temper cam denedim. Yok elastik olanını kullandım, termal olarak uygulanını kullandım vs derken bu tarz ekranları korumanın büyük bir problem olduğuna karar kılıp sattım. Sanırsam bir daha da almam bu tarz ekranlı bir cihaz. Alan arkadaşlar, iyi düşünün...

• Sonraki adımda dalga ekran da yapın, söyle boydan boya girintili çıkıntılı tam olsun. kadro tamamlansın. Sırf şu kenar kıvrımlarından dolayı samsungdan uzak duruyorum. Note 10 çıktı oda kenarı kıvrımlı
  • Uzun süredir telefonlarımda cam koruyucu kullanmıyorum, ekran kalitesini ciddi şekilde düşürüyor.

Ekrandan parmak izi telefonlarda zaten performans düşürüyor. Onun yerine kaliteli kılıfa para basıyorum, tutuş hissi artıyor.

• Türkiye'de de satılacak mı Vivo Nex 3?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.