Şimdi Ara

Seküler kızlara nasıl yaklaşılır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yani sekuler dedigim, modern giyinen, mini etekli dekolteli. Boyle kizlarin istedigi sadece cinsellik midir? Bu tip kizlarla ciddi iliski olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sek votka icerek tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğunun amacı sosyal medyada ilgi çekmek oralarını buralarını açıp foto atıyorlar.Dm kutularında 1000 den fazla mesaj vardır kim bilir kaç kişiyle iş pişiriyordur öyle kızlardan uzak dur.
  • hernos2 kullanıcısına yanıt
    Belki benim de amacim is pisirmektir ama nasil olacagini bulamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Belki benim de amacim is pisirmektir ama nasil olacagini bulamadim.
    İş pişirmekten kastınız anlamadım?
  • bunlardan temin etmen lazım ilk başta
    Seküler kızlara nasıl yaklaşılır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisikletçi -- 19 Ağustos 2018; 16:10:47 >
  • Zeki ve ilgi çekici olman. Belli kriterde bazı aşamaları aşman gerekiyor.

Ben bunu aslında google arama motorlarında üst sıraya çıkma olayına bağlıyorum :) Siz de rakiplerinizi geçmek istiyorsanız kuralları iyi bilip oynamanız gerekecektir.

Ve her şeyde olduğu gibi sonrası zamana kalıyor.

Zor kadınların seçme paremetleri çok daha geniş.

Üst sıralara çıkıp, iyi sıralarda olmak istiyorsanız, iyi bir optimizasyon çalışması yapmanız gerekecektir
  • seke seke.
  • Seküler hayat tarzına sahip kadınların hepsi orospu mu zannediyorsunuz? Hepsi her gece başkasıyla mı yatıyor? Önce kafa yapınızı bi değiştirin ya da köylü kızlarına yürümeye devam edin..
  • bugun de sekulerin yeni bir anlamini ogrendik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zengin olman lazım. para yedir demiyorum fakat aileden alışmış oluyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben anlamıyorum nasıl bir noktaya geldiniz de mini eteği, modern giyinmeyi sexe bağlıyorsunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: jaskier

Seküler hayat tarzına sahip kadınların hepsi orospu mu zannediyorsunuz? Hepsi her gece başkasıyla mı yatıyor? Önce kafa yapınızı bi değiştirin ya da köylü kızlarına yürümeye devam edin..
    e ama öyle.
  • Öyle demeyelim de, yani daha kibarca bir şey demek gerekir. İç Anadoludan daha modern oldukları açık, ama o. çok ağır kaçmıyor mu biraz? Ben öyle bir şey demedim siz dediniz.

Ayrica kapali kizlara nasil yaklasilir diye sorsaydim hic boyle seyler soylemezdiniz. Sanki onlar insan degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 19 Ağustos 2018; 19:11:32 >
  • hernos2 kullanıcısına yanıt
    Kapali kızlar daha fena

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kiza usulca yaklaşiyorsun ve kulağına fredrih niçe diye fisildiyorsun. Sana ubermensch? diye soracaktir cevap olarak yes i do diyorsun ve gidip en yakin camide yangin cikarip alevlerin arasinda sekuler seksuel ayin yapiyorsunuz ve kiz senin oluyor iste bu kadar basit

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.