Şimdi Ara

Seksenler (2012) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
891
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niyazi rolünü oynayan Vural Çelik diziden ayrılmış.

Güldüğümüz bi karakterdi ama son sezon çok sıkıcı bi karakter rolüne dönüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Niyazi rolünü oynayan Vural Çelik diziden ayrılmış.

Çok gıcıktı. İyi olmuş. Sevindim. Bu arada Şahin'in babasını eğlenceli buldum. Evin babası ile didişmeleri komik. Sanırım Abdullah Şahin o. Değil mi. Hani şu eskiden Nokta ile Virgül komedi ikilisinde nokta olarak adlandırılan kişi.

Ben ona benzettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Niyazi rolünü oynayan Vural Çelik diziden ayrılmış.

Çok gıcıktı. İyi olmuş. Sevindim. Bu arada Şahin'in babasını eğlenceli buldum. Evin babası ile didişmeleri komik. Sanırım Abdullah Şahin o. Değil mi. Hani şu eskiden Nokta ile Virgül komedi ikilisinde nokta olarak adlandırılan kişi.

Ben ona benzettim.

Gazetede köşede bi haber ayırmışlardı orda gördüm ayrıldığını geçen yaz kalp sorunu varmış anjiyo olmuş bundan dolayı ayrılmış olabilir onun dışında Nazlıyla Ergun ne zaman aşk yaşamaya başladıklarında Niyazi karakteri sıktı geçen sezondan beri zaten tuhaf bi tiplemeydi.

Bu arada berber'i oynayan Recep yani Nejat Birecik'e noldu dünkü bölümde hastane kaldırmışlar bitkisel hayatta falan diyorlardı o da ayrılcak galiba ya da senaryo gereği bir şey olmuş.

Evet Abdullah Şahin o Şahin gibi birinin babasıda böyle olmalıydı gerçekten komik bi tip.

• Berber demi çıktı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Berber demi çıktı acaba

Bu bölümde dizide vefat etti karakter.
  • kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    evet bende her hafta izliyorum da acaba niyaziyi hiç sessiz sedasız nasıl yok edecekler
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Gelecegi gosterdiklerinde Nazli ile evlenmislerdi. Yok etmeleri cok zor.

• kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    oyuncu diziden çıktı başka birini sokarlarmı bilemem
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Rolunu iyi yapiyordu. Onun gibisi gelir insallah.

• Nejat Birecik'te ayrıldı diziden iyi oyuncuydu vallahi.
  • Nazlı gerçekleri öğrendi. Bakalım bu akşam neler olacak. Fırtına kopacak gibi geliyor bana. Ergun'a da iyi oldu. Hayatı tamamen yalana dönüştü. Adımını attığı yer yalan.
  • Bugün kü bölüm güzel olacak Ergun tamam dediği an yeni bir şey çıkıyor bu arada Serhat Kılıç fena rol yapıyor adam bildiğin şekilden şekile giriyor rolünü çok iyi oynuyor onun dışında polislik meseleler oluyor fena değil bir diğer hikaye Ahmet'in iş kurması umarım senaryo çok kısa sürmez iş konusunda biraz üstünde dururlarsa iyi olur.
  • Niyazi karakterine yazik oldu bir kac sefer izledim Niyazi vardi daha sonralari yoktu diziden ayrildigini okudum. Uzaktan sevenler bir kerecige mahsus dizi bile olsa kavussa ya, cok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: cc_A17

Niyazi karakterine yazik oldu bir kac sefer izledim Niyazi vardi daha sonralari yoktu diziden ayrildigini okudum. Uzaktan sevenler bir kerecige mahsus dizi bile olsa kavussa ya, cok mu?

Niyazi karakterine çok kızıyordum. Hayatı yalandı. Yok kooperatife girmişmiş. İnşaat yakında başlayacakmış. Kaybettiği 1000 mark için neredeyse salya sümük ağlamıştı. Paraya şiir yazmıştı filan. Çok itici bir karaktere sahipti. Buna karşılık Ergun'u çok severdim. Nazlı'ya yakıştırırdım. Fakat gel gör ki yalancılıkta Ergun Niyazi'ye rahmet okutur. Adamın adımını attığı yer yalan ve sır dolu. Helga ile evli olduğunu taaaa en başta Almanya'da iken Ahmet'e söyleyecekti. Almanya'dan gelince de Nazlı'ya söylemesi gerekiyordu.

Nazlının yerinde olsam bir daha Ergun'un yüzüne bakmam. Fakat Niyazi'ye de yüz vermem. Fakat öyle olmamış. Niyazi ile evlenmiş.

• Dostum konu başlığını güncellersen seviniriz.

Seksenler(2015)|4.Sezon|Perşembe 20.00 Şeklinde.

Niyazi karakteri baştan sona gereksizdi bakın gitti hiç eksiğini duyduk mu hayır birde 80'ler ve günümüz teması işleniyordu onun kalkmasıda iyi oldu bence Berberin gitmesi hissedilir eksiklik oldu Kasabın Berber olması tuhaf oldu.
  • Bugun var sanirim, izliyebilirim bu aksam. Dizinin ilk bolumleri izliyordum, biraz Seksenler zamanina uygunsuz kivamda gittigini hissettikten sonra izlemedim. Bu aksam ki bolumde neler olacak acaba Takipcisi olan bi arkadas dizide suanlar olup biteni yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cc_A17

Bugun var sanirim, izliyebilirim bu aksam. Dizinin ilk bolumleri izliyordum, biraz Seksenler zamanina uygunsuz kivamda gittigini hissettikten sonra izlemedim. Bu aksam ki bolumde neler olacak acaba Takipcisi olan bi arkadas dizide suanlar olup biteni yazabilir mi?

Nazlı, Ergun'un Helga ile evli olduğunu öğrendi. Gerçi Ergun son anda boşandı ama Nazlı bir kere öğrenmiş oldu. Ergun'u sildi gibi bir şey. Dikkate bile almıyor. Tüm mahalle bundan dolayı Ergun'a cephe aldı. Kasap'ın kardeşi berber Sinan evleniyor. Şahin, Elvan ile görüşmelere devam ediyor. Ahmet tekstil işine girdi. Bu arada nüfus müdürlüğünde yapılan bir hatadan dolayı Nazlı'yı askere çağırdılar. Hala o hata giderilemedi. Sonra arkası gelmedi. Ne olacak. Merak ediyoruz.

Çağatay serseri serseri dolaşmaya devam ediyor. İş güç yok. Kahveci ile karısı yasak kitap dağıtmaktan gözaltına alındılar. Bu hafta ne olacak. Bilmiyoruz. Mahallenin sağcısı Alper ile solcusu Nevzat mahalleye yeni gelen kıza aynı anda aşık oldular. Sağ sol rekabeti kız rekabetine dönüştü. Yeni gelen kız pastaneci Sami'nin kardeşinin kızı. Sami amcası oluyor.

46'lık gün gelecek diyerek kehanetlerine devam ediyor. Fakat bazen abartı kullanıyorlar. Sene henüz 1985. Gün gelecek. Televizyonlar kağıt incelecek diyerek kehanette bulundu. Herkes kahkaha attı. Ama ben seviyorum. Dizinin en mantıklı konuşan adamı.

Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

• topaz42 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur Ederim hocam ellerinize saglik.

Nazli'nin yanlislik olayina guldum. :) Yazdiklarinizdan dizi hakkinda herseyi ogrenmis oldum. Bir kac soru sordum suan ama sildim. Diziyi pek izlemiyordum izlemeden soru sormam da tuhaf kacar bundan sonra izlemeye devam edicem. İzledikten sonra da aklimda takilan sorulari size sorarim, tekrar tesekkur ederim.

• Bence gayet iyi bir sezon olacak. Yeni yerler yeni karakterler gelmiş. Çok iyi olacak gibime geliyor. Umarım eski tadını kaybetmezler.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.