Şimdi Ara

Seksenler (2012) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
891
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 10 yıldaki en kaliteli 2-3 diziden birisi bana göre.
  • Şu anki en iyi dizilerden birisi.
  • Bayram özel fragmanına denk geldim. Bu ne böyle , her oyuncunun mu mi sesi güzel olur.
  • Oyuncuları önceden Beyaz Show'da izlemiştim, hepsi ayrı bir yetenekli, gitar çalanları mı dersiniz, cazz şarkılarını ezbere bilenleri mi dersiniz, kesinlikle on numara kişiler. Kusura bakmasınlar ama doksanlar ekibi ile seksenler ekibini kıyaslamak bile hiç hoş değil.

• Haydi bakalım maraton başlıyor.

• 91'liyim yaşamış kadar ben bile üzüldüm ya
  • her şeybiyi guzel de ahmet-gulden biktirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir dizi gerçekten. En beğendiğim dizilerden birisi. Fragman da etkileyici. Ayrıca merak uyandırıyor. Bakalım bugün izleyip göreceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga509

Bayram özel fragmanına denk geldim. Bu ne böyle , her oyuncunun mu mi sesi güzel olur.

Bayram özel bölümü gerçekten çok güzeldi.
  • ergun gitmişse yazık olur ama pastaneci sami en komiği şüphesiz
  • Bu ne biçim dizi yahu? Çok uzun zamandır izlemiyorduk ailece , belki düzelmiştir diye izlemeye 8'de başladık hâlâ bitmedi , bitecek gibi de değil , belli bir konu da yok 10 dk. müzik 5 dk. konuşma , 10 dk. bakışma 5 dk. olay. 2 saattir aynı muhabbet tam Birol Güven işi. Dizinin atmosferi diziyi ayakta tutuyor , 2 saat izlememizin sebebi de oydu ama 5 dk. önce sıkıldık kapattık.
  • Leyla ile Mecnun'un durumu ortadayken, Birol Güven resmen ateşle oynuyor. Dizide 80'li yıllarda olan darbeyi alkışlattı. Zarar gören masum kişileri es geçti. Ardından, seksenler ekibinden kalabalık bir grup ile gezi parkına gidip hükumet alehine propaganda yürüttü.

Şimdi de, Özal'ı halk kahramanı gibi anlatıyor. Oysa ki Özal, 1980 darbesinin gizli destekçilerinden biridir. Birol Güven'deki bu darbe sevdası kötü olayları beraberinde getirecektir. Trt'nin ikinci "reyting kurbanı" Seksenler olabilir...
  • Ergun diziye dondu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özlemişiz
  • valla ahmet güç bela aldı kızı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Ergun diziye dondu

Yeni fragmandan anladığım kadarıyla gelecekte belli olan hikaye Yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor

Yani Nazlı Erguna inat Niyaziyle evlenecek

• quote:

Orijinalden alıntı: How Ghastly

quote:

Ergun diziye dondu

Yeni fragmandan anladığım kadarıyla gelecekte belli olan hikaye Yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor

Seksenler bu kadar güzel işlenirken , aa bunlarıda yapıyoruz derken doksanların ki küçüklüğüm doksanlarda geçti hiçbirşey hatırlatmaması çok kötü.

Şu dizi de en merak ettiğim şey Sami ye 2013 yılında ne olduğu , onun pastanesinin yerinde başka pastane görünce benimde içim sızlıyor valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

quote:

Orijinalden alıntı: How Ghastly

quote:

Ergun diziye dondu

Seksenler bu kadar güzel işlenirken , aa bunlarıda yapıyoruz derken doksanların ki küçüklüğüm doksanlarda geçti hiçbirşey hatırlatmaması çok kötü.

Şu dizi de en merak ettiğim şey Sami ye 2013 yılında ne olduğu , onun pastanesinin yerinde başka pastane görünce benimde içim sızlıyor valla.

Aynen hocam ben de 85 liyim ve çocukluğumuz 90 larda geçti. Mesela Turgut Özalın öldüğünü ilk duyduğumda yırtık ayakkabılarla parkta oynuyordum 93 yılında ve sadece 8 yaşındaydım.

90 ların bakkallarından tut, kırık salıncakları, önümüzü kesip elimizden spor toto kartlarını alan veletleri falan filan. Çok değişik yıllardı yav ne bilim

Doksanlara bakmıyorım bile, boşver gitsin...

• La bu diziyi sadece ben mi izliyorum Hep arka sayfalara düşüyor.

Arada bayıyor ama başka Seksenler yok yav

Şimdi yeni bölümlerde arada bir 2013 teki vaziyetleri de gösteriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi How Ghastly -- 26 Eylül 2013; 2:45:53 >

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.