Şimdi Ara

Seksenler (2012) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gael

şu alman olan çocuğun sevgilisini oynayan kız torpili felanmı var dizide, daha yapmacık çirkin bi kız bulamamışlarmı

hocam yapma bunu ben o kızın hastasıyım ama gercek hayattada alamancı eleman kapmıs kızı
  • quote:

şu alman olan çocuğun sevgilisini oynayan kız torpili felanmı var dizide, daha yapmacık çirkin bi kız bulamamışlarmı

O kızın çekimleri sorunsuz geçiyor , Torpil olduğunu sanmyorum. Birde gerçek hayatta da sevgililer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 28 Şubat 2013; 8:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

O kızın çekimleri sorunsuz geçiyor , Torpil olduğunu sanmyorum. Birde gerçek hayatta da sevgililer.

Şaşırdım , diziden önce de birlikteler miydi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kürşat sait astsubay ne oldu yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

quote:

quote:

Sormadım.

@alperen_69

Bilmiyorum diziyide takip etmeyi bıraktım artık , çekimlere gitmeyide bırakıcam , belki arada giderim yada izlemeye giderim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sormadım.

@alperen_69

Bilmiyorum diziyide takip etmeyi bıraktım artık , çekimlere gitmeyide bırakıcam , belki arada giderim yada izlemeye giderim.

hayırdır neden

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

quote:

quote:

quote:

Sormadım.

@alperen_69

hayırdır neden

Öyle yani bütün gün bekliyorsun orda herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama artık sıkıcı olmaya başladı

• seksenler takipçisiyimçok güzel buluyorum
  • Guzel dızı severek ızlıyorum zaman zaman kendılerını tekrara dusuyorlar ve samı ıle ergun cıdden muthıs karakterler.
  • arkadaşlar şu seksenlerin hüzünlü sahnelerinde çalan sanırım ud ile çalınan bir bölüm var onu bulamıyorum yaa... mesela ahmetin diziyi sözlü olarak anlattığı geçmişi anlattığı bölümlerde fonda çalan o güzel müzik nedir ? bilen varmıııııı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

quote:

Orijinalden alıntı: avcıerhan

susmuş konuşmaz hayatta abi. yalandır o bilgi. nasıl var mısın yok musundaki hamdi beyi göstermediler. bunu da o şekilde konuşturmazlar. konuşmasın da zaten. eğer öyle bomba bi laf demeyecekse tabi. bunca suskun kalmasına değecek sağlam bir söz söylemeli yani.

http://www.youtube.com/watch?v=C-Q4nWG3QxY

Düzenleme: Sesi de pek güzel

güzelmiş gerçekten sesi. "vücuduma bir can girmiş boşu boşuna. boşu boşuna." sözleri itici geldi bana ama susmuş konuşacaksa küfür bile edebilir yani sakıncası yok. yeter ki konuşsun.

• Severek izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar güzel şeyler yazmıştım daha önce, ama uzadıkça tadı kaçıyor yavaştan.
    Konu sıkıntısı had safhada. Bir fotğraf çektirme muhabbeti 15 dk sürer mi? Gülelim yani
  • her zaman aynı performansı beklemek yanlış olur ,oyuncularda insan kimi zaman sorunlar çıkar diziyi dolduramazlar vs vs ama yinede keyif veren bir dizi
  • Evet foto sahnesi fazla abartili

• foto sahnesi abartılı olabilir ama bu dizi yayındaki olan tüm dizilerden iyi ve seviyeli
  • Cok sevimli bir dizi :)

• E böle bir dizide ne gibi konu olabilir ki zaten bir çok uzatılan sahne ve ikili diyaloglardan oluşuyor.
  • Diziyi pek izlemem ama susmuş için açtım, maçtan önce konuşsa şu adam birde.

• insanı sıkmayan güzel dizi, trt nin dizileri bence çok güzel, 6 mantı, avrupa avrupa...
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.