Şimdi Ara

Seks yapamayıp bundan yakınanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgilim yok, hayatımda bi kızla sevişmedim bilmem ne konuları açıyorsunuz.

Sanki buna ulaşınca hayatınızın amacı tamamlanmış olacak gibi hissediyorsunuz biliyorum.

Ama bunu o kadar abartıyorsunuz ki bir kere başlayınca sonradan bu muydu yani diyeceksiniz. Size birini verip bir hafta istediğinizi yapma şansı verseler sonrasında başka amaçlar arayacaksınız emin olun. Bu sadece hayatınızın küçük bir parçası olacak. Buna takılıp kaçırdıklarınızı fark edin ve hayatınızda gerçek ilerleme ve değişikliklere yönelin. Neyse bunları tatmak isteyene eskort yolluyorum adres ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam seks yapmis dagilin

• bir şekilde bu ihtiyacı gidermezseniz hayatınızda daima yanlış karar verirsiniz

• seks en yuksek dogal dopamin salgisina neden oluyor beyinde. bu nedenle abartildigini dusunmuyorum. sorun HIC yapamamakta yoksa su kadar kez su kadar kadinla beraber olmaliyim diye dusunup hayatinin amacini sadece bu yapmaya gerek yok

bir de kimisi eskorttan cok zevk almiyor duygusal bir bag kurmasi gerekiyor bu kisilere demiseksuel deniliyor bu kisiler icin eskort yerine sevgili daha iyi bir cozum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 27 Kasım 2020; 12:41:23 >
  • her gün pilav yenir mi aslanım, biraz çeşit olacak ki yemekten keyif alasın :)

• Afrikalılara su içmeyi o kadar abartıyorsunuz ki demekle aynı şey bu dediğin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seks yapamayıp bundan yakınanlar

Bir üst levele geçmek için seks gerekli.

• 1683. üncü otuz birimi çekiyorum hala "bu muydu a. " demedim

• Dostum, eskortla bu iş çözülmez. İnsan sevmek ve sevilmek istiyor. Eskort bunu sağlayamaz. Mesele seks değil, sevgi.

• aga sende o zaman okuma bizim yazdıklarımızı

• Sekste zevk veren zaten, yapılmadan önceki hali. Örnek:

Seks yapamayıp bundan yakınanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

İste bundan bahsediyorum aslinda yapin kurtulun yeter ulanSeks yapamayıp bundan yakınanlar 

• "...isteyene eskort yolluyorum adres ver" diyor. P*zev*nk galiba Seks yapamayıp bundan yakınanlar 

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Sekste zevk veren zaten, yapılmadan önceki hali. Örnek:

muazzam tespit saygilar

bu is boyledir ama burdaki guruh anlamaz

• Haklı konu, amaç sadece one night stand dedikleri tek gecelik muhabbetten ötürü değil. Sekse farklı kadınlarda ulaşınca sıradan bir ihtiyaç haline geliyor gerçekten gözde muhteşem mükemmel bir şey gibi büyütmemek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodyMonday

seks en yuksek dogal dopamin salgisina neden oluyor beyinde. bu nedenle abartildigini dusunmuyorum. sorun HIC yapamamakta yoksa su kadar kez su kadar kadinla beraber olmaliyim diye dusunup hayatinin amacini sadece bu yapmaya gerek yok

bir de kimisi eskorttan cok zevk almiyor duygusal bir bag kurmasi gerekiyor bu kisilere demiseksuel deniliyor bu kisiler icin eskort yerine sevgili daha iyi bir cozum.

'demiseksuel' olduğumu öğrendim şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Afrikalılara su içmeyi o kadar abartıyorsunuz ki demekle aynı şey bu dediğin

sesli güldüm. Seks yapamayıp bundan yakınanlar 

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

onu yapmasan da üstteki kademede olan işin arkadaşın onun üstünde arkadaşlık onun üstünde başarı oluyor ama demek ki gerek yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Afrikalılara su içmeyi o kadar abartıyorsunuz ki demekle aynı şey bu dediğin

su içmeden yaşayamazsın ama o işi yapmadan yaşayabilirsin

• Bunca yıldır elle böylesine temas kurmak demek ki bu noktaya getiriyormuş insanı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.