Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
61
Favori
168.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bloodborne dayanamayan biri bu oyuna hiç dayanamaz o kadar söyliyim. Bloodborne alışınca kolay boss kesemezsen farm yap güçlen. Bunda tamamen el alışkanlığı ve refleks gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hastalık iyileşti diye düşündüm tamamen ama tekrar nüksetti. Hastalığı iyileştirdikten sonra uzun bi süre tekrarlamadı ama devam ediyor dirilip ölünce. Ama oyun başındaki kadar kısa sürede olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Hastalık iyileşti diye düşündüm tamamen ama tekrar nüksetti. Hastalığı iyileştirdikten sonra uzun bi süre tekrarlamadı ama devam ediyor dirilip ölünce. Ama oyun başındaki kadar kısa sürede olmuyor.
    hastalığın çıkmasının kötü yanı nedir birde ne yapmamız lazım hocam
  • Ben şu ana kadar negatif bi etkisini görmedim NPC Quest'lerinde. Mesela DS3'de Dark Sigil almak oyun sonuna farklı bi etki yapıyordu bundada benzer bişey olabilir diye düşünüyorum. Göreceğiz. Ama bu durumun birşeyleri etkileyeceği kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 25 Mart 2019; 12:2:46 >
  • NPC'ler dragonrot yüzünden ölmüyorlar ama ilerledikçe ölümler olabiliyor, tabii hastalığın burada ne kadar etkisi var anlamak zor. Bir de dün akşam ilk defa denk geldiğim bir durum oldu, aynı anda iki kişi hastalandı, Unseen Aid %6'daydı. Yüzde azaldıkça yayılma hızı da artıyor anlaşılan. Yüzden 1-2'lere falan düşürmeye çalışacağım, ne olacağını merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 25 Mart 2019; 11:58:28 >
  • çok zor olması kendine has yapıyor ve benim için cazibe yaratıyor ama dün 12 saat oynadıktan sonra aynı yerde sürekli tekrar tekrar aynı bölümü geçmeye çalıştığımı fark edince sanırım baya kişi oyunu bırakacak diye düşündüm, onlardan biride ben olacaktım ki yönümü başka yöne çevirdim önce canavarı sonra generali kestim sonra sağ elime balta buldum şimdi şişko samuraya geldim zehir atan ama baya zor ve sanırım her boss için soğuk kanlılık ile uygulamanız gereken bir taktik var buda ayrı bir cazibe katıyor
  • Senpou Temple Mt. Kango bölgesi hem zorluğu hem de dizaynı açısından muhteşem olmuş. Gözümüz gönlümüz şenlendi.

• oyunda suya dalma hangi tuş bilen var mı?

• Corrupted Monk boss'unu kesince Mibu adında nefes alma teknik öğreniyorsun, o şekilde suyun altına girebiliyor.
  • Üçüncü Boss'u kesince artıyor yanılmıyorsam.

• Genichirodan sonra bir görev gibi bir şey oluyo basit. Ondan sonra artıyor

• Sunkey Valley- Gun Fort'da 1 dk'da 1500 xp kasılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Üçüncü Boss'u kesince artıyor yanılmıyorsam.
    teşekkürler 3. boss hangisi çatıda olan öncesinde ara video giren mi?
  • Evet hocam o

• chained ogre boss mı? eğer değilse oyunu bırakacağım da:)
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Mini boss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bölüm içi mini boss oluyor arkadaşlar daha önceden yazmıştı ateşe karşı zaafı var,pes etmeyin kaçınmak için zamanlamaya alışırsanız çok zorlanmazsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hirate Estate'ye gidin. Ordan Pyro büyüsü gibi protez kolumuza ateşli olanı alın. Ardından Ogreye bir kaç tane yağ fırlatın. Sonra yakın hiçbir şey yapamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 25 Mart 2019; 14:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Mini boss
    yapmaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Hirate Estate'ye gidin. Ordan Pyro büyüsü gibi protez kolumuza ateşli olanı alın. Ardından Ogreye bir kaç tane yağ fırlatın. Sonra yakın hiçbir şey yapamıyor.
    süper saol dostum
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.