Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
61
Favori
168.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben corrupted monk u kesmeden guardian ape i kestim ve çiçeği almadım acaba sonları etkiler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dımmışali kullanıcısına yanıt
    Lotus of the Palace oyunda ilerlemeniz için gereken bir eşya bu yüzden Guardian Ape ile dövüştüğünüz yere gidip onu alın. İlk sayfada İlerleyiş başlığında gidişatı ve tüm sonlara ulaşmak için ne yapılması gerektiğini yazmıştım, çiçeği aldıktan sonra devamında ne yapmanız gerektiğine oradan bakabilirsiniz.
  • Müthiş oyunmuş. İyice from software fanı olduk valla.

Bana göre en zor sırasıyla,

Owl father
    Demon of hatred
    Sword saint

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geralt the Witcher -- 11 Haziran 2020; 13:30:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar sırasını mı karıştırdım yoksa görevi mi eksik yaptım bilmiyorum? fakat lone shadow masanaga the spear bearer bossu aktif olmadı ? tek o boss kaldı kupayı alabilmem için :(
    Bu miniboss'dan iki tane var, siz hangisinden bahsediyorsunuz? Bir tanesi Serpernt Shrine'da diğeri Hirata Estate'in 2.halinde.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    serpernt shrine da

Divine Dragon boss dövüşünden sonra Interior Ministry Ashina Kalesine saldırı düzenliyor, bu saldırı olduğunda bölüm değişiyor ve yeni düşmanlar geliyor. Bu saldırıdan sonra ortaya çıkıyor olması lazım.
  • Geralt the Witcher G kullanıcısına yanıt
    Bence en zoru hirate estate deki 2. Rövanş

• Galiba pc üzerinden hile yapılabiliyormuş. Playstation üzerinde de hile var mı?
  • Bu oyuna dlc gelmicek herhalde

• Arkadaslar guardian ape yi kestikten sonra ashina castle deaktif olmuyor bende neyi kaçırdım acaba. İki yılanın kalbini ve çiçeği (lotus of the palace) aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albino78 -- 13 Temmuz 2020; 1:30:9 >
  • Albino78 kullanıcısına yanıt
    Corrupted Monk'u da kesmeniz lazım.
    Mibu Village'deki Corrupted Monk'u öldürüp Shelter Stone'u aldınız mı?
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Wedding cave door bolgesindeki boss ise onu kesmiştim. Tamam şimdi tekrar gittim bolgeye taşı almamışım 😁 teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albino78 -- 13 Temmuz 2020; 1:44:31 >
    Corrupted Monk'u öldürdükten sonra arkasındaki mağaradan Shelter Stone'u almanız gerekli, onu da aldıysanız Lotus ve Mortal Blade ile beraber tüm birleşenlere sahip olmuş oluyorsunuz ve oyun bu noktada Ashina Kalesini kitliyor. Tüm malzemelere sahipseniz ve bu olmadıysa Kuro'nun yanına gidip tüm konuşma seçeneklerini tüketmeyi deneyin, eğer varsa öldürmediğiniz ana boss'ları öldürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Corrupted Monk'u öldürdükten sonra arkasındaki mağaradan Shelter Stone'u almanız gerekli, onu da aldıysanız Lotus ve Mortal Blade ile beraber tüm birleşenlere sahip olmuş oluyorsunuz ve oyun bu noktada Ashina Kalesini kitliyor. Tüm malzemelere sahipseniz ve bu olmadıysa Kuro'nun yanına gidip tüm konuşma seçeneklerini tüketmeyi deneyin, eğer varsa öldürmediğiniz ana boss'ları öldürün.
    oyunun harika bir 1/6 figürü çıktı aldım bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

oyunun harika bir 1/6 figürü çıktı aldım bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Nereden aldınız hocam ve kaça geldi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: resE

Nereden aldınız hocam ve kaça geldi ?

Alıntıları Göster
    1800 TL falan vergiler ile(deluxe sürümü) benim adlığım sitede şuanda yok. netten bir bakın vts toys The wolf of Ashina diye aratın
  • Arkadaslar merhaba..oyunu ps de platinlemistim simdide xboxta 1000 leyeyim dedim..neyse oyunu 3-4 kez bitirerek son 2 achivemente geldim..simdi tum bosslari yen ach icin hizlica ilerledim 2 bossum kaldi emma ve ishin..fakat bir sorunum var guardian ape kestikten sonra beyaz cicegi alinca sonu tetikliyorduk fakat bende tetiklenmedi ashina cadtle vs her yer acik nereyi eksik yapmis olabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Arkadaslar merhaba..oyunu ps de platinlemistim simdide xboxta 1000 leyeyim dedim..neyse oyunu 3-4 kez bitirerek son 2 achivemente geldim..simdi tum bosslari yen ach icin hizlica ilerledim 2 bossum kaldi emma ve ishin..fakat bir sorunum var guardian ape kestikten sonra beyaz cicegi alinca sonu tetikliyorduk fakat bende tetiklenmedi ashina cadtle vs her yer acik nereyi eksik yapmis olabilirim?
    Corrupted Monk'u kesip sonra Fountainhead'e gittiginiz bolgedeki tasi almaniz gerekiyor, adi Shelter Stone'du sanirim.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.