Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
61
Favori
168.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ikisi dışında tüm kabiliyetlerin aktarılıyor olması lazım Ninjutsu'lar anahtar eşyalar kategorisine girmiyor. Genichiro ile ilk dövüşü tamamladıktan sonra hepsini kullanabiliyor olman lazım.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Kaç tane sprit emblem olması lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronnie Coleman kullanıcısına yanıt
    Puppeteer Ninjutsu: 5
    Bloodsmoke Ninjutsu: 6
    Bestowal Ninjutsu: 7
    Hocam oyunu bayadır oynamıyorum unutmuşum, sprit emblem satın alabiliyormuz yoksa boss olayından sonra mı çıkıyor?

Sculptor's Idol'e oturduğun zaman satın alabiliyorsun. Ayrıca Ceremonial Tanto varsa onu kullanıp canının yarısını feda ederek 5 tane elde edebilirsin. Canın %50'nin altına düşmediği müddetçe her zaman kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 1 Haziran 2020; 14:13:20 >
    Çok teşekkür ederim hocam.

• Arkadaşlar ng+'da düşmanın vuruş gücü ve canı artıyor sadece değil mi? Deflect zamanlaması aynı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

Arkadaşlar ng+'da düşmanın vuruş gücü ve canı artıyor sadece değil mi? Deflect zamanlaması aynı?
    Evet. Oyun başında Kuro’s Charm’ı Kuro’ya verirseniz tam zamanlayamadığınız deflectlerde canınız gidiyor sadece.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 👍

Hocam dün oyuna baktım,zibilyon tane sprit emblem olmasına rağmen hiç bir Ninjutsu yeteneğimi kullanamıyorum. Yahu bunun bi tuş kombinasyonu mu var hatırlayamadığım?

Bu kabiliyetleri yapabilmen için herhangi bir tuş kombinasyonu gerekli değil. Yeterli sayıda spirit emblem'e sahipsen düşmanın gardını düşürdüğünde ve deathblow'a açık bir hale getirdiğinde arkasından indirici darbeyi yaparak Ninjutsu kabiliyetlerini sergileyebilirsin. Arkadan indirici darbeyi yaptıktan hemen sonra, düşmanın üzerinde deathblow işareti gibi bir işaret beliriyor, o esnada tekrar saldırı tuşuna basarsan Ninjutsu kabiliyetini sergileyebilirsin. Aşağıdaki videonun başlangıcını incelersen maymuna arkadan indirici darbe yapıldıktan sonra maymunun üzerinde deathblow benzeri bir işaret beliriyor, o belirdiğinde saldırı yaptığında seçmiş olduğun Ninjutsu kabiliyetini sergiliyorsun.

• İşte bende çıkmıyor o. Kafayı yedim.

Ninjutsu kabiliyetlerinden kullanmak istediğini menu'den seçip yeterli sayıda spirit emblem'e sahipsen ve düşmana arkadan öldürücü darbeyi indiriyorsan normalde çıkıyor olması lazım.
    Valla billa bende çıkmıyor hocam. Anlamadım. Ng+ a bi heyecanla başladım ki birde baktım hiçbirini kullanamıyorum. Delirmemek elde değil.

Benzer problemleri yaşayanlar var mı diye biraz incelemedim fakat herhangi bir şey bulamadım. Dediğim şartları yerine getirdiğin halde çıkmıyorsa sıkıntı ne bilmiyorum açıkçası.
    Artık Ninjutsu yeteneklerimi kullanabiliyorum. Kendi kendine geri geldi

• Aniden gelen oyunu tekrar bitirme isteği. Çok başkasın be Sekiro...
  • Oyunu ps ile oynamıştım. Şimdi PC ile oynuyorum. Klavye mouse ile çok rahat geldi pse göre. Sadece bana mı böyle oldu acaba oyunu daha önce oynadığım için. Yoksa PCde oynamak daha mı kolay. 1-2 saatte 2 boss 4 mini boss bitti. Pste bu kadar hızlı olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armageddom751 -- 4 Haziran 2020; 10:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armageddom751

Oyunu ps ile oynamıştım. Şimdi PC ile oynuyorum. Klavye mouse ile çok rahat geldi pse göre. Sadece bana mı böyle oldu acaba oyunu daha önce oynadığım için. Yoksa PCde oynamak daha mı kolay. 1-2 saatte 2 boss 4 mini boss bitti. Pste bu kadar hızlı olmamıştı.
    Oyuna alıştığınız içindir. Benim ilk oynanış 40 saat sürmüştü. Şimdi 5.ye başlasam oyunu 3 saate bitiririm.

• Arkadaşlar, ben bu oyunu oynamak istiyorum fakat satan kimse yok acaba buradan yardımcı olabilecek var mı? Umarım ceza vermez admin arkadaş.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.