Şimdi Ara

Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
9
Favori
26.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    300 tl verecek gücüm yok değilde sıktı haa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

300 tl verecek gücüm yok değilde sıktı haa
    Senin Türkçe hocanla cima edeyim he mi. Bağlacı bitişik yazacak kadar embesil olacağıma fakir olurum daha iyi. Kaldı ki bir oyuna üç yüz lira vermek zenginlik değil olsa olsa embesilliktir, ki bunu da zaten tek satır cümlede yaptığın yanlışla ispatlamıştın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    dil bilgisine bu kadar önem veriyorsan yallah technopata hadi bye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu satan var mı beyler
  • Bu sene en çok beklediğim oyun Sekiro. Souls-like candır. Bolca gelsin böyle oyunlar. Bir de Nioh 2 çıksın başka bir şey istemem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kortor

Bu sene en çok beklediğim oyun Sekiro. Souls-like candır. Bolca gelsin böyle oyunlar. Bir de Nioh 2 çıksın başka bir şey istemem :)
    Aman hocam nerede çokluk orada bokluk derler, az gelsin ama öz gelsin bence.
  • Sekiro gelsin de bolca aksiyon bolca boss görelim.

Oyun haftaya çıkıyor büyük ihtimal 1 hafta da malum ortama düşer oynarız hayırlısıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Sekiro gelsin de bolca aksiyon bolca boss görelim.

Oyun haftaya çıkıyor büyük ihtimal 1 hafta da malum ortama düşer oynarız hayırlısıyla.
    Hocam bildiğim kadarı ile Sekiro Denuvo kullanmayacak çıktığı gibi düşer. Ama şöyle de bir şey var bu adamların oyunları kesinlikle orijinal alınmalı bana göre, sonuna kadar hak ediyorlar çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hidetaka Miyazaki -- 15 Mart 2019; 21:32:27 >
  • düne kadar orjinal savunuculardan biriydim ama artık çok fikrim değişti hocam eski halimden eser yok. 30fps yi savunurdum Temmuz'dan beri PC deyim valla 2 kere donanım değiştirdim şimdi ekran kartını değiştiricem büyük ihtimal iş oyuna gelince elim gitmiyor artık sağlam sömürüyorum çok tüketiyorum. Hani ayda 1 kere oyun oynasam orjinal alırım ama ayda 4-5 oyun tüketiyorum ben her çıkan oyunu alsam para yetişmez donamıma para ayırmak varken oyuna iş gelince nedense dur diyorum. Steam'de ufak çaplı indie ve güzel indirim olunca anca öyle alıyorum artık ve Türkçe varsa direk alıyorum misal konsol'da çıkıcak Days Gone gibi. Buda böyle düşüncem tabi herkesin yorumu farklıdır saygı duyarım.

Fakat senin dediklerine katılıyorum inşallah 10 milyon satar Fromsoftware ayrı bir şirket bana göre adamlar ayrı kafa nedense şu Japonları seviyorum çok farklı kafalar yaşıyorlar. Bloodborne ile bence devrim yaptılar DS serisinden bence daha güzel bir oyundu hem aşırı hızlı hem o karanlık londra atmosferi ile gönlümü fethetti adamlar.

Oyunda denuvo olmadığından kesin miyiz bu arada? ben şuan ilk defa duydum sizden böyle bir şey varsa aynı gün veya haftaya cumartesi oynarız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 15 Mart 2019; 22:14:38 >
  • quote:

düne kadar orjinal savunuculardan biriydim ama artık çok fikrim değişti hocam eski halimden eser yok. 30fps yi savunurdum Temmuz'dan beri PC deyim valla 2 kere donanım değiştirdim şimdi ekran kartını değiştiricem büyük ihtimal iş oyuna gelince elim gitmiyor artık sağlam sömürüyorum çok tüketiyorum. Hani ayda 1 kere oyun oynasam orjinal alırım ama ayda 4-5 oyun tüketiyorum ben her çıkan oyunu alsam para yetişmez donamıma para ayırmak varken oyuna iş gelince nedense dur diyorum. Steam'de ufak çaplı indie ve güzel indirim olunca anca öyle alıyorum artık ve Türkçe varsa direk alıyorum misal konsol'da çıkıcak Days Gone gibi. Buda böyle düşüncem tabi herkesin yorumu farklıdır saygı duyarım.

Fakat senin dediklerine katılıyorum inşallah 10 milyon satar Fromsoftware ayrı bir şirket bana göre adamlar ayrı kafa nedense şu Japonları seviyorum çok farklı kafalar yaşıyorlar. Bloodborne ile bence devrim yaptılar DS serisinden bence daha güzel bir oyundu hem aşırı hızlı hem o karanlık londra atmosferi ile gönlümü fethetti adamlar.

Oyunda denuvo olmadığından kesin miyiz bu arada? ben şuan ilk defa duydum sizden böyle bir şey varsa aynı gün veya haftaya cumartesi oynarız?
    Sizde haklısınız hocam oyun oynamak ülkemizde çok büyük bir lüks oldu maalesef, benimde en büyük hobimdir oyunlar sizin gibi ayda 4-5 oyun tüketirim ama bu fiyatlarda beni tüketiyor hem oyunların hemde donanımların.

Denuvo konusunda ise redditte oyunun denuvosuz geleceği söyleniyor, zaten Activision daha önce çıkardığı oyunlarda da kullanmadı Denuvoyu.
  • Mesela sürekli Online oynayan arkadaşlarım var her sene çıkan cod-fifa-bf yi alıyor para vermek koymuyor çünkü her sene aldıkları için 1 defa para veriyorlar. Ama single oyunun sonu yok çok fazla tüketiyorsan bazı yerlerden kısacaksın.

Steam sağolsun güzel indirim yapıyor o olmasa zaten kimse orjinal oyun alamıcaktı bu ülkede eğri ve doğru konuşalım şimdi. Mesela dün Sniper Ghost Warrior aldım 4 liraya komik bir rakama iki oyun içeriyor dlcler dahil.

Denuvo yoksa o zaman işlemciye yük binmicek bu konuda sevindim. Oyunun sistem gereksinimleri de çok makul önerilen de RX 570 istiyordu diye biliyorum gayet tatminkar 1080p 60fps hemen hemen herkes oynayacak gibi görünüyor.
  • haklısınız sayı artınca kalite düşüyor. ben bu oyun türünü o kadar seviyorum ki aç gözlülükle yazdım biraz :)
  • quote:

Mesela sürekli Online oynayan arkadaşlarım var her sene çıkan cod-fifa-bf yi alıyor para vermek koymuyor çünkü her sene aldıkları için 1 defa para veriyorlar. Ama single oyunun sonu yok çok fazla tüketiyorsan bazı yerlerden kısacaksın.

Steam sağolsun güzel indirim yapıyor o olmasa zaten kimse orjinal oyun alamıcaktı bu ülkede eğri ve doğru konuşalım şimdi. Mesela dün Sniper Ghost Warrior aldım 4 liraya komik bir rakama iki oyun içeriyor dlcler dahil.

Denuvo yoksa o zaman işlemciye yük binmicek bu konuda sevindim. Oyunun sistem gereksinimleri de çok makul önerilen de RX 570 istiyordu diye biliyorum gayet tatminkar 1080p 60fps hemen hemen herkes oynayacak gibi görünüyor.
    Aynen öyle hocam Steam olmasa halimiz harap.

Dediğiniz gibi Sekiro bir çok pc'de gayet rahat çalışacaktır, From Software ilk Dark Souls'un rezalet optimizasyonundan sonra akıllandı artık oyunları yağ gibi akıyor.
  • Bu oyun denuvosuz gelirse rahatça Ssd ye kurarım. Denuvo en çok ssd ye zarar veriyor. Ne şekilde zarar verdiğini youtube ilgili test videolarda izleyebilirsiniz. Bir diğer yanı denuvo loading sürelerini uzatıyor.

Oyunu Ps4 e almayı düşünüyordum ama denuvosuz kesinse steam kütüphanem her zaman ilk sırada.Oraya arşive eklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Denuvo olmayan oyunların listesi var mı hocam? misal BF5 de denuvo var mı?
  • Sekiro Shadows Die Twice , guzel oyun diyebilecegimiz devil may cry 5, metro, residen evil 2,.... gibi oyunlarin ciktigi doneme denk gelmesi belki biraz populerligini dusurebilir ama zorluguyla aci ceken dark souls ve bloodborne hayranlari 22 sini iple cekiyorlardir. Arkadaslar fiyat konusunda biraz yazismislar, allkeyshop.com compare prices fiyat tarama sitesine bakarsak 45 Eu fiyati biraz yuksek piyasaya gore buyuk ihtimal haziran okul indirimiyle 35 Eu fiyati beklenecek bir oyun gibi
  • QbLaY!!! kullanıcısına yanıt
    Sağolasın usta teşekkürler.
  • Oyun Steam'de ne zaman açılacak bilen var mı? Cuma günü sabah saat 7 diyorlar ama?
  • Ön indirme açılmış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.