Şimdi Ara

Şeker ve mastürbasyon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
8.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ikisinden birini bırakıp faaydalı etkisini gören var mı? zihinsel ya da bedensel olarak.
  • Bu şeyler bırakılmaz ki? Part of us derler ya hani, ondan işte. Bırakan da yalan söylüyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faydası olsa ne kadar olur? mastürbasyonu şekeri bırakınca kaslar çıkmayacak, kızlar koşmayacak.

küçük şeylere takılmanın anlamı yok bu kadar.
  • cetinsangu kullanıcısına yanıt
    kendini iyi avutuyosun, düzenli ilişkisi olan ve kaliteli gidalara, icine glukoz basilmayanlardan bahsediyorum, parasi yeten adam gayette yapar

• Sene 2012, 1 yıl boyunca abur cubur çikolata falan tüketmedim. Zaten o zamanlar masturbasyonda yapmıyordum. Çok enerjiktim ve vücudumda ki yağlar eridi kaslar belirginleşmeye başladı. Zihinsel olarakta gayet iyi durumdaydım, unuttuğum şey pek olmazdı.
  • ben bıraktım.

masturbasyonu bıraktım sekse başladım.
    şeker yerine kız arkadasımı yiyorum.
  • Ketojenik diyet yaptım, şekeri bırak karbonhidrat bile yoktu nerdeyse. Beynim çok daha iyi çalışıyordu ve sakindim. Aynı zamanda kendime hakim olma konusunda daha rahattım.

Nofap da yaptım bir süre, özgüvenim arttı ve daha girişken oldum. Ama sonra birkaç resim gördüm ve patladı gitti.

Şimdi hem diyet hem spor hemde nofap yapacağım inşallah. Diyet ve spor nofapı çok kolaylaştırıyor. Hele birde ders-iş gibi bir meşgale varsa zaten otomatik nofap yapıyorsun.

• fap çok sıkıntı değil.haftada 2 fap yap rahatla. hergün odaya kapanıp asılıyosan psikolojin bozulur tabi. haftada 3 postayı geçme sıkıntı yok.

yalnız şeker bu çok sıkıntılı.şeker yiyceksen pancar şekerinden yapılmış ev tatlıları ye. gidio fruktoz manyağı türlü kimyasallar içeren mısır şurubu manyağı şeyler yeme. he yersen ne olur. önce kilo almaya başlarsın. sonra insülin dengesi kayar.açlığa tahammülsüzlük.açlık durumunda baş ağrıları. ardından hazımsızlık gelir.miden şiş ve aç olursun yersin hazmedemezsin garip bir tablo derken gastrit belirir.halsizlik unutkanlık başlar.enerjisiz hissedersin. şeker yiyince 10dk enerjin gelir işte bbuymuş çaresi buymuş eski ben geri döndü wahoouw dersin 15dk sonra geri sönersin.kaşıntılar deri hastalıkları ve vücudunda hormon dengesizlikleri.ruh halin dengesiz olur. tam gaz devam edersen önce kan değerlerin bozulur sonra kalp çarması gibi şeyler başlar. ardından yüksek tansiyon kalp krizi kanser artık sen say gerisini bro.

• Şekeri bırakmanın olur ama mastürbasyonu bırakmanın ne faydası olacak? Mastürbasyon ile seks arasındaki sonuçsal fark nedir? Yani mastürbasyon zararlı diyen birisi seks de zararlı demeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: em2018

fap çok sıkıntı değil.haftada 2 fap yap rahatla. hergün odaya kapanıp asılıyosan psikolojin bozulur tabi. haftada 3 postayı geçme sıkıntı yok.

yalnız şeker bu çok sıkıntılı.şeker yiyceksen pancar şekerinden yapılmış ev tatlıları ye. gidio fruktoz manyağı türlü kimyasallar içeren mısır şurubu manyağı şeyler yeme. he yersen ne olur. önce kilo almaya başlarsın. sonra insülin dengesi kayar.açlığa tahammülsüzlük.açlık durumunda baş ağrıları. ardından hazımsızlık gelir.miden şiş ve aç olursun yersin hazmedemezsin garip bir tablo derken gastrit belirir.halsizlik unutkanlık başlar.enerjisiz hissedersin. şeker yiyince 10dk enerjin gelir işte bbuymuş çaresi buymuş eski ben geri döndü wahoouw dersin 15dk sonra geri sönersin.kaşıntılar deri hastalıkları ve vücudunda hormon dengesizlikleri.ruh halin dengesiz olur. tam gaz devam edersen önce kan değerlerin bozulur sonra kalp çarması gibi şeyler başlar. ardından yüksek tansiyon kalp krizi kanser artık sen say gerisini bro.

Gunde 2 kere sosyal fobiliyim napcam hocam

• BeforeIforget B kullanıcısına yanıt
    hergün 2 fap ?

işin zor hacı. kardeşinle abinle vs dışarıya yürüyüşe çık hergün.

• quote:

hergün 2 fap ?

işin zor hacı. kardeşinle abinle vs dışarıya yürüyüşe çık hergün.

Usengeclik tukenmislik duygusu felan var hocam

• Amacım kız değil kardesim. Bu mastürbasyon ve şeker beyne zararlı diyorlar onnun için sordum. Bugün mastürbasyonda yaptım şekerli şeylerde çok tükettim kafam ağrıyo ve halsizim. bu yüzden sormak istedim acaba bunların etkisi var mı diye.
  • BeforeIforget B kullanıcısına yanıt
    un ve şekeri acilen bırak. günlük 2litre su iç en az ve hergün yürüyüşe çık.zamanla tablo iyileşir. suya ingiliz karbonatı karıştır biraz yada bikarbonatlı maden suyu iç abartmadan.

• Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    31 e başladıktan sonra eski özgüvenine bir şey oldu mu?
  • Şekeri 4 senedir kullanmıyorum, çayı bile şekersiz içerim ama pek bir faydasını göremedim henüz.
  • Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    teşekkrler.
  • hocam kilo durumu falan hiç olumlu yönünü görmedinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

quote:

fap çok sıkıntı değil.haftada 2 fap yap rahatla. hergün odaya kapanıp asılıyosan psikolojin bozulur tabi. haftada 3 postayı geçme sıkıntı yok.

Gunde 2 kere sosyal fobiliyim napcam hocam

gümde 2 mi =) harcadığın suya üzülür insan. yavaş yavaş azaltma çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilyonerAdam

31 e başladıktan sonra eski özgüvenine bir şey oldu mu?

Nofap'i bıraktıktan sonra özgüven falan kalmadı, insan içine çıkasım gelmiyor. Sanki çok büyük bir suç işlemişim gibi, insanlar beni ayıplayacak gibi bir his oluşuyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.