Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sek500i mi siemens cx65 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> sek500i mi siemens cx65 mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    507 Mesaj
    k500im hala gelmedi(1 hafta oldu) demekki bu telefonada sx1 e olduğu gibi bişiler oldu ama ben yinede mutlaka alıcam bu aleti...bulamazsam cx65 nasıl?

|
    |

EN BÜYÜK FENERDİR
    SONRA GS GELİR
    SONRADA BEŞİKTAŞ...
  • Yarbay
    14119 Mesaj
    sakın. cx65i çıkar kafandan. k500 al.oyun platformu ses kalitesi daha iyi.aslında her yönden daha iyi

k500 tabiki
    |
    |

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M
  • Yarbay
    3139 Mesaj
    K500i heryerde var, bulamazsan F500i al.
    Aynı özelliklerde ve üstelik F500i nin dış görünüşü bence daha güzel..

quote:

Orjinalden alıntı: serhat_fb

k500im hala gelmedi(1 hafta oldu) demekki bu telefonada sx1 e olduğu gibi bişiler oldu ama ben yinede mutlaka alıcam bu aleti...bulamazsam cx65 nasıl?
    |
    |
  • Yarbay
    14119 Mesaj
    tasarımı çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknode -- 16 Şubat 2005, 16:46:53 >
    |
    |

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M
  • Yarbay
    10330 Mesaj
    fiatınıda karşılaştır ona göre al.bence o kadar pafra vermeye değmez.cx65 te gayet iyi bir makine.çokta güzel foto video cekiyo.
    |
    |

Orjinalden alıntı: teknode

sakın. cx65i çıkar kafandan. k500 al.oyun platformu ses kalitesi daha iyi.aslında her yönden daha iyi

k500 tabiki

arkadasım su an kullandıım telefon cx65 ve cok memnunum ozellıkle k500 den ii kullandım biliyorum bilip bilmeden konusmayalım
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    206 Mesaj
    Kardeş F500iye göre k500i yi tercih et. çünkü K500i nin menüsü daha anlaşılır f500i ye göre.Se"nin sitelerinden ikisinin menüsünüde incele farkı görürsün.
    |
    |
    cx65 piysada yog.ancak kucuk firmalarda vardir.
    |
    |
    2001 Servis Kontrat şartname ve şablonu 2002 2.el alım satım şartname ve şablonu 2006 Garanti Belgesi ve Tüketici Şartnamesi 2008 Tüketiciler Birliği, Mobil Testör, Dergi Editörlüğü 2012 E-ticaret Uzmanlığı
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,237
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.