Şimdi Ara

Sejuani Yama Notları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vladın pasifini remake yapsalarda onlarda kurtulsa bizde kurtulsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naarrr

quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

bende olan ne kadar champ varsa nerf yemiş.riot heralde sorakayla oynamamızı istiyo...

sorakanın healınada nerf gelmişti 2 ay önce

ay tamam taric alırız ayol :D
  • east e gelmedi demi daha. stream da gördüm ama west di galiba. yoksa bende mi hata var diyecem saçma olacak.
  • Splash and Bekleme Ekranı Değişiklikleri

Classic Alistar
    Classic Fiddlesticks
    Classic Galio
    Classic Janna
    Classic Malzahar
    Unchained Alistar
    Bird of Prey Anivia
    Team Spirit Anivia
    Corporate Mundo
    Bandito Fiddlesticks
    Piltover Customs Heimerdinger
    PAX Jax
    Angler Jax
    Shadow Prince Malzahar
    Vizier Malzahar
    Assassin Master Yi
    Yellow Jacket Shen
    Silent Night Sona
    White Mage Veigar

burayı tam anlamadım skinlerin şekli mi değişicekmiş??
  • vayneye forumdakilerin nazarı değdi :) iyi oldu bence fazla op di. ama hala oynanır.
  • Vlad şahane olmuş
  • Shacoya yuh oha bu ne nerf diyenler oyunda ne olup bitiyor haberleri yok galiba.Buffları hala en hızlı olan champ olucak.OPluğunu kıstılar jungle shaconun.Biraz high elo maç izleyinde görün ne olup ne olmadığını shaconun o elolarda.Hala daha iyi ganker yok Jungler bakımından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onirage -- 18 Ocak 2012; 1:55:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

Splash and Bekleme Ekranı Değişiklikleri

Classic Alistar
    Classic Fiddlesticks
    Classic Galio
    Classic Janna
    Classic Malzahar
    Unchained Alistar
    Bird of Prey Anivia
    Team Spirit Anivia
    Corporate Mundo
    Bandito Fiddlesticks
    Piltover Customs Heimerdinger
    PAX Jax
    Angler Jax
    Shadow Prince Malzahar
    Vizier Malzahar
    Assassin Master Yi
    Yellow Jacket Shen
    Silent Night Sona
    White Mage Veigar

burayı tam anlamadım skinlerin şekli mi değişicekmiş??

http://forum.donanimhaber.com/m_56712632/tm.htm

• Arkadaşlar bu gece sabahlayacağım için 1 günlük ip boots almıştım ve patch'in olduğunu unuttum bu yüzden sanıyorum ki sabaha kadar bu ip boots'umu kullanamayacağım bu sebepten dolayı riot'a mail atmak istiyorum. Atacağım mail nasıl olmalı ingilizce biraz zayıf olduğundan bu konu hakkında ingilizcesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anno

Arkadaşlar bu gece sabahlayacağım için 1 günlük ip boots almıştım ve patch'in olduğunu unuttum bu yüzden sanıyorum ki sabaha kadar bu ip boots'umu kullanamayacağım bu sebepten dolayı riot'a mail atmak istiyorum. Atacağım mail nasıl olmalı ingilizce biraz zayıf olduğundan bu konu hakkında ingilizcesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Sunucu kapatıldığında şöyle bir uyarı çıkıyor:

quote:

All XP and IP boosts are always extended for the length of any server instability or downtime.

Demek istiyor ki: Sunucuda bir sorun oluştuğunda ya da kapatıldığında geçen süre her zaman XP ve IP boostlarınıza eklenir.

Bu yama için 6 saat (uzar ya da kısalır orasını bilemem) bir süre öngörmüşler. Aldığın boost da 6 saat uzatılacak demektir.

• hay bunların ben yapacagı işin . oyunun ortasında küt attı serverdan madem yama atıcaksın yazı yaz yukarıda 1 saat sonra olacak ya da herneyse gerizekalı bunlar ya . 2 oldu bu oyunun ortasında küt gidiyor server :/
  • At this time all games currently in progress will end in a draw and stats will not be recorded. We estimate that the battlegrounds will be unavailable for approximately 6 hours.
    6 saat kapalı kalacak sanırım beklenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ragon

quote:

Orijinalden alıntı: anno

Arkadaşlar bu gece sabahlayacağım için 1 günlük ip boots almıştım ve patch'in olduğunu unuttum bu yüzden sanıyorum ki sabaha kadar bu ip boots'umu kullanamayacağım bu sebepten dolayı riot'a mail atmak istiyorum. Atacağım mail nasıl olmalı ingilizce biraz zayıf olduğundan bu konu hakkında ingilizcesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Sunucu kapatıldığında şöyle bir uyarı çıkıyor:

quote:

All XP and IP boosts are always extended for the length of any server instability or downtime.

Demek istiyor ki: Sunucuda bir sorun oluştuğunda ya da kapatıldığında geçen süre her zaman XP ve IP boostlarınıza eklenir.

Bu yama için 6 saat (uzar ya da kısalır orasını bilemem) bir süre öngörmüşler. Aldığın boost da 6 saat uzatılacak demektir.

Şuan ayni şekilde 4 saat kaldı diye gösteriyor arkadaşım hiçte 6 saat uzatılmamış. Yardım edebilirsen support'a bir mail atabilirmiyiz bu konu hakkında .?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.