Şimdi Ara

Sejuani Yama Notları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi olmuş vayne graves ahri bunlar feedlenince oyunun ağzına ediyolar durduramıyosun adil olmuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vayne hanım kızımıza bu yapılan şiddete karşı çıkalım bence
  • vayne e ii olmuş ultisi yalan olmuş :D ama korkarım ortalık ferna halde ayı dolacak voli neden bilmiyorum hayvan gibi bufflanmış. enteresan...
  • herkes diyo şu yalan olmuş bu yalan olmuş bence öyle absürt bi değişiklik yok ama türk kafasında genelde biraz extrası olan champler oynanabilir zaten o yüzden normal buluyorum.
  • Ulan Vayne'e yeni skin almistim oynanilacagi kalmamis guzelimin.

Edit: Iyi bari Tryn saglam nerf yemis kurtulduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kogmen -- 17 Ocak 2012; 13:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reney

İyi olmuş vayne graves ahri bunlar feedlenince oyunun ağzına ediyolar durduramıyosun adil olmuş..

Ahri icin birsey degismemis ki dostum yine estirmeye devam edicez sadece 10 saniye gec ulti atariz ki fiendix codexi biraz daha erken alarak bu nerfi yoksaymis olacagiz .
  • Shaco ve Vayne'e naçizane bir güle güle hediyesi:

• Voliyi bitirdi diyenler %3 için konuşuyolar ama +%30 da hız eklendi q skiline %18 den %10 a düşürülmüş gibi konuşuyolar bence bitmedi volibear aksine hız kazandı.
  • vladimirin pasifine hiç nerf yemeden önceki hali nasıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

Shaco ve Vayne'e naçizane bir güle güle hediyesi:

koptum reyis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reney

İyi olmuş vayne graves ahri bunlar feedlenince oyunun ağzına ediyolar durduramıyosun adil olmuş..

Doğru diyorsun da ahriye gelen pek bir nerf yok çok etkilemez ilk skillin mana costuyla ultinin cdsi 10 sn sadece kasarsa yine dağıtır
  • Yama notlarında bu yazıyor mu, göremedim ama?

Sejuani Yama Notları

Reddit'e koymuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecasanova

Yama notlarında bu yazıyor mu, göremedim ama?

Sejuani Yama Notları

Reddit'e koymuşlar.

Ne bu anlamadım? Classic yazısı üstte onu kastediyorsan o zaten ufak bi hata ya da ufak bi tercih. Değiştirmiş olabilirler ama notlarda yazmıyor sanırsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Ne bu anlamadım? Classic yazısı üstte onu kastediyorsan o zaten ufak bi hata ya da ufak bi tercih. Değiştirmiş olabilirler ama notlarda yazmıyor sanırsam.

Hata ya da tercih değil. Oyunu kapatıp açınca yeni oyuna başlarken hep Dominion seçili oluyordu. Benim ve Reddit'te gördüğüm kadarıyla birçok insanın canını sıkan bir durumdu. Son yamayla bunu düzeltmişler sanırım. Yama notlarında göremedim ondan sordum.
  • bende olan ne kadar champ varsa nerf yemiş.riot heralde sorakayla oynamamızı istiyo...
  • jack in the box'dan ne istersiniz evlatlarım.Bırakın 90 saniye kalsın.
  • Bu arada Jax'e de ap kasılmaz artık tamamen ad champion'ı olmuş. Offtank veya AD Jaxleri görür gibi oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moon's Grace -- 17 Ocak 2012; 18:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

bende olan ne kadar champ varsa nerf yemiş.riot heralde sorakayla oynamamızı istiyo...

sorakanın healınada nerf gelmişti 2 ay önce
  • tam vlada güzel bişeyler gelmis diye okurken pasifinin nerfi riotun vladimire garezi olduğunu belirtti.bu arada nerfler cok ağır ya vayne gercekten artık picklenmez heralde en cok doublelift icin üzüldüm benim cok iyi oynama yeteneğim yoktu zaten vayne ile.graves hakketti cok iyi ad carry oynayamasamda ben bile botta terror estirip oyunu tasıyordum.rivene üzüldüm aldığı bufftan sora mainim olmustu ama artık baska jungle denemelerine baslıcam gibi.kimse mundo ya yorum yapmams ama bence güzel bir buff gelmis onada.en azından jungle da deneme sebebim oldu buff. radikal nerf=>>>>>> eski herolara dönüsü sağladı bana göre.
  • Pek sevdigim Gravesten biraz sıkılınca Vayne alip kendimi gelistirmistim ölmusler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.