Şimdi Ara

SEIKO SPC007P1 Hakkında yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar asagıda linki ni verdigim arkadaştan saat almayı düşünuyordum taa ki donanım haberde saat bölümünü okuncaya kadar ?

Arkadaşı bugun aradım sordum saati o seiko velatura mekanızmasının kopyası yok dedi ve sözlerine kesinlikle orjınal ve orjınal kutusunda neden bu kadar ucuz dedıgımde ise acık konusacagım Bizim kapalı çarşıda dukkanımız var ama sadece orjınal makanızmalı saatlerı satıyoruz dedi dukkanda bu tarz urunler yok ama istersen replıka . sınıf ürünler var dedi

SAAT TEN ANLAYAN ÜSTANDLAR sizin yorumlarınızı beklıyorum ? ilginiz için teşekkurler şimdiden

Arkadaşın ilanı baya bir detaylı

http://www.sanalpazar.com/Orjinal-Seiko-Velatura-Spc007p1-Hemen-Teslim__isp5019192

• Aşağıdaki linki inceleyiniz.
    http://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-velatura-chronograph-yatch-timer-spc007p1-spc007p-spc007.htm
    Böyle bir saatin 500 TL'ye orjinal olması imkansız. Birebir replika olduğu için elinize alsanız bile zor anlarsınız gerçekmi sahtemi olduğunu.
    Bu arkadaş orjinal ayağına replikayı iyi fiyata satmaya çalışıyor anlaşılan. Normalde bunları 280 TL civarında satıyolar.
    Uzak durmanızı öneririm.
  • Arkadaşın bol keseden sallıyor. Sakın ha kanıp da paranı çarçur etme. 50 liralık saat bunlar. 50 lira teklif et, kabul etmezse alma. eBay'de bile 500 dolardan aşağı doğru düzgün SPC007P1 yok.
  • Hocam arkadas istedigin saaat ciye gotur orjinal degilse iade alacagini soyluyor ? Ve birde seikonun o mekanizmasinin kesinlikle kopyalanamadigini soyluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iade alacağına inanıyorsan al
    sonra götür aydın saate sor, onlar sana orjinal değil desin,
    sonra iade edersin
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.