Şimdi Ara

SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.073
Cevap
82
Favori
286.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam iki yıldır beğenerek takip ettiğim şu astron modelini aldım. nedense tag heuerler, omegalar bu kadar ilgimi çekmedi. sanırım çok popüler olduklarından... yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. saat diğer seiko saatime (velatura yachting timer- 2007'den beri aralıksız kullandığım saatimdi) oranla çok daha iri olmasına rağmen daha hafif (titanyum olması nedeniyle). dışarıdan bakan hiç kimse kaliteli bir saat olduğunu düşünmüyor. 200-300 liralık saat gözüyle bakıyor ki zaten en çok da bu durumu seviyorum. hedefim en az 30 yıl kullanıp çoluğa çocuğa bırakmak. 10 yıldır kullandığım velatura'nın üzerinde ise çizikler olmasına rağmen saatçi dahil, çevremdeki herkes en fazla 2-3 yıllıktır diyor. kaldı ki velatura'yı 10 yıl boyunca gece gündüz, denizde, sıcakta, soğukta, halısahada, birçok defa uyurken taktım. dolayısıyla çalınma, kaza gibi bir durum yaşamazsam, bu aldığım astron'u da çoluğa çocuğa gayet temiz bırakırım diye düşünüyorum.

SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA

velatura saatim:

• Seiko monster İzmir'de saatçilerde bulabilirmiyim arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 2 gün önce trendyol danhttps://www.trendyol.com/Erkek-Kol-Saati/UrunDetay/164720/31525190 şu saati aldım.Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı fakat daha sonra içime bir kurt düştü acaba saat sahte mi diye.Çünkü hiçbir yerde seikonun 430 TL ye saati yok.Bu yüzden sizlere danışmak istiyorum bu sitede satılan saatler orjinal seiko mudur?Saatimin orjinal olup olmadığını nasıl anlarım?Teşekkürler..
  • raskolnikov123 R kullanıcısına yanıt
    liste fiyatı gerçekten 840 ise, 430 tl'ye satılabilir. yani bu fiyat farkı onu orijinal olmaktan çıkarmaz. bayilerde de zaten liste fiyatından modeline göre %35-50 arası indirimli alınabiliyor saatler.
  • the_gunner kullanıcısına yanıt
    peki çok teşekkür ederim
  • Safir cam+oto mekanizma bu fiyata uygun değil mi?
    https://www.trendyol.com/Erkek-Kol-Saati/UrunDetay/164720/31525126
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde böyle bir saat var içi galiba su almış. Bu saatin içini orijinalliğini bozmadan değiştirebilir miyim? Böyle bi yer bilen var mı ankara civarında?

• Bu saat hakkındaki fikirlerinizi alabilir miyim?

• üstteki arkadaşın saate benzeyen seiko önerileri alabilir miyim? istediğim deri kayışı olsun, takvim kronometre vb. yani kadran dümdüz olmasın o 3 tane yuvarlak da olsun, fiyatı da olabildiğince düşük olsun. casio edificelere bakıyorum ama fiyat artıyor, ben de o paraya seiko alırım diyorum uygun bulunursa.
  • http://m.n11.com/seiko-sks559p1-erkek-kol-saati-P173188390

Şu saate nasildir arkadaslar?
    Ve sks559p ile sks559p1 arasindaki fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bais33 -- 4 Ağustos 2017; 15:5:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

SNAE69p2 suportura saatimin deri kayışı koptu ne kadara taktırabilirim yenisinii .. aydın saati aradım 300 500 tl den bahsettiler fazla değilmi yaw bi kayış için . daha uygun yokmu dur 100 150 tl civarına ? ben öyle düşünmüştüm

180 lira civarı olması lazım. kazıkçı olmayan bir saatçiye gidin. aydın saat saat fiyatlarını 1,5 kat yazıyor sitesinde 300 demesi normal.
  • Seiko SGF206 modelini İstanbul'da nerde bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: count

üstteki arkadaşın saate benzeyen seiko önerileri alabilir miyim? istediğim deri kayışı olsun, takvim kronometre vb. yani kadran dümdüz olmasın o 3 tane yuvarlak da olsun, fiyatı da olabildiğince düşük olsun. casio edificelere bakıyorum ama fiyat artıyor, ben de o paraya seiko alırım diyorum uygun bulunursa.

hangi fiyat aralığında bakıyorsunuz?

benim dikkatimi çeken 650 TL ye bir seiko vardı şu hepsiburada n11 gibi sitelerden birinde:

http://www.hepsiburada.com/seiko-ssb097p1-erkek-kol-saati-p-SAGSASSB097P1

http://www.hepsiburada.com/seiko-sndg57p2-erkek-kol-saati-p-SAABTSNDG57P2

• Arkadaşlar selamlar.ben bir monster sahibi olmak istiyorum lakin resmi satışı yok araştırdığım kadarıyla memleketimizde.forumdaşlardan temiz ikinci el de olabilir.ya da elinde sıfır olan da olabilir.yardımlarınızı bekliyorum...

• Arkadaşlar merhaba. amazondan saat bakıyorum seiko alacam gibi. maks 140-150 dolar verebilirim varmı tavsiye edeceğiniz deri kordonlu model?

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Bunlarda fena gözükmüyor otomatik yazıyor.Fiyatları otomatiklere göre ucuz gibi değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TigTheBand

Bunlarda fena gözükmüyor otomatik yazıyor.Fiyatları otomatiklere göre ucuz gibi değil mi ?

Abt saat yetkili satıcısı hocam fiyat uygun evet ama sıkıntı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.