Şimdi Ara

SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.069
Cevap
82
Favori
286.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar alternatif olarak sivil giyimimde kotlarla takabileceğim bi saat arayışındayım ve saat markası olsun istiyorum..

Biraz bakındıktan sonra fiyatları birbirine yakın olan şu iki seiko arasında kararsız kaldım özellikle seiko markasını bilen arkadaşlar siz hangisini önerirsiniz?

Diğer yandan saatlerin kodlarına takıldım saatin kodunun sonunda P harfinden sonra 1 olunca hep yabancı forumlar çıkıyor acaba bu yurtdışından gelme falan mıdır? Biri solar olan bu iki model hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar; birkaç sorum olacaktı siz saatseverlere
    sizce bu saat nasıldır?
    http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-sndg61p-erkek-kol-saati-P98421456

2.sorum bu saat pille mi çalışıyor?
    3.sorum daha önce seiko hiç kullanmadım genel olarak saatleri pahalı bu bayağı uygun duruyor kalitesi vs. sinde sorun yaşar mıyım uzun yıllar kullanabilir miyim?
  • Seiko kinetic saatim var. Kapasitörü ömrünü tamamlıyor gibi. Temin edebileceğim bir yer var mıdır?
     SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA

• -shadow-- kullanıcısına yanıt
    quartz saatler pilli saatlerdir bu saatin özelliklerinde quartz olduğu belirtilmiş. kesinlikle kötü bir saat değil bence sonuç olarak seiko ve uzun yıllar kullanırsınız. kolunuzda güzel duracağını düşünüyorsanız kaçırmayın kesinlikle.
  • murtycan kullanıcısına yanıt
    Duramadim aldim hocam gercekten cok sik harika tasarimi var kordonu biraz sert
    Onun disinda fiyati vs si olarak cok iyi denk geldi kayseride yenza saat var ayni modele 1100 tl istediler...

• SA

Seiko SNZG11J1 + Hirsch Liberty

• Ben de SNP 101P ,şe aranıza katıldım gerçekten memnunum.

• SNK 809 hakkında ne dersiniz? Türkiye'de yok. Amazon'da 200lira. Ama Japon değil Malezya üretimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 2 Ekim 2016; 17:07:59 >
  • Seiko ska490p bu saat nasıldır
    Üstteki tuş ne işe yarar ve pil varmı bu saatte
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Şarj edilen bir pil var diyelim.

• Merhabalar, 5 gün kadar önce amazon'dan Seiko SNK803 model saat sipariş ettim ve şuan yolda kendisi. Aklıma takılan bir soru var. Bu saatlerde "hacking second" olayı olmuyormuş. O halde ben saatimin saniyesini baz aldığım saatin saniyesine göre nasıl eşitleyeceğim? Baz aldığım saatin(windows) saniyesine ve kendi saatimin saniyesi arasındaki farka göre mi belirliycem bunu? Daha pratik bir yöntem bilen varsa bilgilendirebilir mi beni.
  • selamlar.

bakındım ama sitede bulamadım. google'da da arayınca çıkmıyor türkiye'de.

sarx017 modeli türkiye'de yok mu acaba? kullanan, satın alan var mı?

şahane bir klasik model gibi duruyor.

iş yerindeyim fotoğraf yükleyemiyorum. google link'i koyuyorum ben de. nereden bulurum acaba bunu yahu?

https://www.google.com.tr/search?q=sarx017&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi1mevYh8HPAhVEFMAKHT0qARAQ_AUICCgB#imgrc=ta8Qo-5OigPAQM%3A

• people are strange kullanıcısına yanıt
    JDM denilen ve sadece Japonya' da satilan bir model, ama nette seiya japan den alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: some_one

JDM denilen ve sadece Japonya' da satilan bir model, ama nette seiya japan den alabilirsin.

çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için.

bu siteden hiç alışveriş yaptınız mı siz? türkiye'ye gelmesi konusunda, gümrük konusunda falan sıkıntısı olur mu acaba?

ekleme: türkiye'ye gönderim yokmuş sanırım. ülkelerde uganda var, türkiye yok. aferin bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 5 Ekim 2016; 20:37:57 >

• ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Srp449 arıyorum.

• seiko solar prospex 1000 tl civarı bu saati nasıl bilirsiniz
  •  SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA

merhaba bende bu saatten var etrafındaki siyahlıklar darbeden dolayı atmaya ve soyulmaya başladı bunu düzelttirebileceğim tamir ettirebileceğim

tekrar yeni o siyah görünümüne kavuşturma konusunda tavsiye edeceğiniz bir yer varmıdır?
  • arkadaslar seiko venatura mi sportura mi kararsiz kaldim.
    sportura daha guzel venatura iyi bir seri dayanimi yuksek. antalyada yasiyorum. deri kayis denizse problem cikariyor. ama cok sik duruyor.
     SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.