Şimdi Ara

Seiko 5 Sports SNZH53

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Seiko 5 Sports SNZH53 modelini almayı düşünüyorum fakat ülkemizde satan saatçi bulamadım, yurtdışından ebay de satanlar var fakat paypaldan ötürü ödeme problemi var sanırım. Nerden alabilirim başka, amazondan vs alsam kargo problemi olur mu?

• https://www.amazon.com/Seiko-SNZH53-Automatic-Stainless-Steel/dp/B0041LG08U

yurtdışından en sıkıntısız alışveriş yapacağın yer burasıdır.Gümrük bedelini hesaplıyor senden alıyor, dolayısıyla gümrükte takılma durumu yok.Bende daha önceden seiko5 getirttim hiçbir sıkıntı olmadı , üye ol türkiyeye geliş fiyatını hesaplasın uygun gelirse alırsın ki genelde uygun oluyor tr fiyatından
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "amazon.de" üzerinden daha ucuza geliyor o model hem de satıcısı da amazon.de . vergiyi düşüyor sepette. amazon.de de model ismini yazınca çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drilldozer -- 28 Ocak 2018; 11:11:34 >
  • Teşekkürler bakıyorum

Düzeltme : hocam pek de ucuz sayılmaz 160€ya satıyor adamlar,. Com da 135$a görmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3_majestik -- 4 Şubat 2018; 22:38:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

Teşekkürler bakıyorum

Düzeltme : hocam pek de ucuz sayılmaz 160€ya satıyor adamlar,. Com da 135$a görmüştüm

şu an 153 euro sepette ilerleyince vergi düşüyor ve son sayfada kargo ve vergiyle son hali 156 euro. aklınzda bulunsun diye yazdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.