Şimdi Ara

Sehoka | YKS 2023

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
6
Favori
4.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adettendir , o sene bu sene. Geçen sene yaptığım hatalardan sonra artık çok daha tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Allah utandırmasın , konuyu güncellerim zamanla.

Ağustos ilk TYT denemesi : 81.75

Ikinci deneme 67.25

Eylül ilk deneme ( BS Kontrol ) : 83.25

Sehoka | YKS 2023

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kolay gelsin Başarılar.Tyt matematikte bu yıl 35 net yapmıştım, tavsiye almak istersen diye söylüyorum - konu eksiğin yoksa 2-3 günde bir tyt mat branş denemesi çöz(analizini de aynı gün yap erteleme).Ben mezun senemde bu şekilde ilerlemiştim denemelerde de 30'un altına düşmüyordum.

Ayt fizik için de 3d güzel kaynak ama bazı sorulari sinir edebiliyor yine de tavsiye ederim.Konu eksiğin varsa özcan aykın'a bakabilirsin.

Tekrardan başarılar
  • Kolay gelsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Limit , Türev , İntegral konu bazında bitmiştir. Türev-İntegral ve Hız konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum , o kısmı da dönüp halledeceğim. Bitireli çok olmadığı için İntegral'de konuya hakimiyetim Limit ile Türev kadar yok , bol soru çözmek kaldı geriye.

TYT Denemelerinde 70 civarına kadar düşüyoruz maalesef , İdeal Kondisyon olduk ve 74.25 geldi. Dalgalanma normal ama özellikle TYT Mat'da sıkıntı yaşıyorum. Soru bankası çözmediğimden olabilir , ya oturup soru bankası çözeceğim ya da seri deneme abanacağım.

• Sehoka kullanıcısına yanıt
    Tyt çalışmıyor musun

• Son olduğumuz denemede 61.50'ye düşünce AYT'ye ağırlık vermeye karar verdim , rezil edecekte vezir edecekte AYT olacak sanırım. AYT Biyoloji ve AYT Kimya başlandı. Fizik kimden ilerleyeceğim hâla emin değilim. Kimya Görkem Şahin'den gidiyorum , hocamız cidden güzel anlatıyor. Bakalım sömestr sonuna kadar 50-60 civarını bulabilecek miyiz.

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama sınava 8 ay kala aytye ağırlık veriyim tytden bir şey olmaz gibi bir düşünceye girmek çok yanlış aksine tytnin üzerine düşmeniz gerekiyor

• Jwthh kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah, tamamen bırakmayacağım zaten. TYT'den istediğimi alamıyorum bir türlü. Üstüne sanırım klinik seviyede dikkat dağınıklığım var. AYT'de 35 Matematik yapıp TYT'de 12'ye düştüğümü gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sehoka -- 22 Ekim 2022; 12:21:38 >
  • Hocam işte istediğinizi almanız icin koskocaman 8 ay var nolursa olsun.Başarılar dilerim

• Mezunluk zor arkadaşlar... Herkese iyi geceler.

• İyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rasyonel TYT 92.25 arkadaşlar. Bu kadar olumsuzluk arasında 90 barajını görmem çok güzel oldu. O sene bu sene arkadaşlar , bu son olsun bu son...

• başarılar Sehoka | YKS 2023 

• Ufak bir sağlık sorunu yüzünden operasyon geçirdim maalesef , videolarla vs. idare ediyorum. 2-3 güne eskisinden iyi döneceğim umarım.

AYT Fizik başlandı , soru bankası ayarlamam gerek. TYT Fen'de 2-3 konuda eksiğim var onları gidermeyi düşünüyorum hızlıca ve denemeler üzerinden ilerleyeceğim. Eksik olduğum kısımları soru bankalarından geri dönüş olarak çözerim. Herkese iyi akşamlar.

gecmis olsun hocam
    kisa sürede iyileşirsiniz ins

Geçmiş olsun hocam,kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler herkese.

Sabah erken kalkamıyorum , bu yüzden çalışma saatim çok az 4-5 saat gibi. Yarın umarım erken kalkma işine başlıyorum. Bu işin şakası yok Aralık geldi vites yükseltmek gerek artık. Konuyu da bir güncelleyeceğim.

AYT Fizik soru bankası önerebilecekler yardımcı olursa sevinirim. 3D'yi beğendim belki alabilirim.

• 3d güzel

• 3d al. Son testleri güzeldi

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.