Şimdi Ara

Şehit yakını ve Gazilere indirim yalanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şehit yakını ve Gazilere indirimli internet diye ayrıcalık adı altında dalga geçen zavallı Turktelekom firmasını kınıyorum.Şehit yakını ve Gazilere indirimli internet sloganını yazarak reklam yapmana izin vermiyorum.Vermeyelim!

Sizinle tarifesi kampanya adı altinda verdikleri güncel fiyatlara ve genel abonelik fiyatlarına bakın lütfen. Resmen dalga geçiyor özelleştirilmiş arap yatırimcılar!
    (Bu arada özelleştirenleri Allah'a havale ediyorum)

Şehit yakınları, Gazi ve yakınlarına yapılan indirim ;
    1 ila 1,5 TL

Yazıklar olsuna size ve adı üstünde TÜRKTELEKOM u size satanlara. Kim olursa olsun !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telekomun sitesindeki fiyatlar gerçeği yansıtmıyor. Türktelekom müdürlüğüne gidip teklif alın. Benim tarifemde sitedeki fiyatlarla telekomdaki fiyat ortalama 40 tl civarı fark var arada. En iyi indirimi orası yapıyor. Sitedeki fiyatlar parayı önemsemeyenler, zengin züppeleri için ne geçirirsem mantığıyla hazırlanmış fiyatlar.
  • harun26180 H kullanıcısına yanıt
    Sitedeki fiyatlar geçerlidir yeni abonelere. Sıfırdan abone olacak birine sitesinde yeni abonelere sunulan kampanya dışında fiyat vermezler.

Eski abonlere genelde müdürlüğe gidince indirim yapıyorlar. O da yeni abonelere sunulan fiyatlardan çok da iyi değil. Tabi bazı bölgelerde farklı kampanyalar oluyor.

Sizin kota hız ve ödediğiniz fiyat ne kadar. Sabit telefon ücreti varsa o da dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babama netspeed bağlattım. 16 mbps 100 akn 22 TL. Sehit ve Gazi indirimi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.