Şimdi Ara

Şehit düşünce neden CHPye saldırılıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar mı körsünüz.Hadi Diğer 2 Malum partiyle Chpye daldın gene hak vereceğim adam haklı çünkü.Şimdi bakıyorum Pkk ile görüşen bunlar,bunlar yüzünden şehit olmuş askerler sen gidip alakasız yere saldırıyon.Malum kişi bunları öyle kör etmiş ki Kimden dayak yediklerini bilmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hedef saptırma ...

adamlar yeri geliyor chp ye yeri geliyor mhpye saldırıyorlar... şu sıralar mhp ile iyiler malum olaydan. akil zamanında hdp ile de kanki idiler

bu adamlarda öyle bir kafa var kı ! daha fazla sent almak için ne kadar kaliteli meyve sebze var rusyaya satıp iç piyasada pazarı boş bırakıp fiyatlar tavan yapıyor! lakin adamların kafa "tayyip ne etsin Allah ediyi Allah" diyecek kadar kör ve kafir olmuşlar.

bu arada 6 adet İHA yı Amerikalı rakibinin maliyetinin %50 fazlası fiyatına %100 milli %93 yerli olarak bu ülkeye kitlediler!
  • HDP ile nerdeyse her konuda omuz omuza durması, yakın olması ve bazıları dezenformasyon bazıları doğru havuz medyası yayınları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valilerine emir verip teroristlere dokundurtmadi, teroristlerin goz gore gore sehirlere yiginak yapmasina izin verdi, sinirlari acip milyonlarca potansiyel teroristi ulkeye doldurdu, 29 ekimde teroristi sov yapa yapa diger teroriste yardima gonderdi, teroristin ayagina mahkeme gonderdi, tabelalarda bile turk ismine katlanamadi...

chp bunlari yapmisken akpye mi saldirilsaydi?
  • Akp liler chp ye saldırarak kendi pisliklerini örteceklerini sanıyorlar.
  • hertürlü terörist organizasyonu içinde bulunan insanları destekleyen bir partiye halkın tepki vermesinden daha doğal birşey yok.
  • Zeka özürlü olmak bunu gerektirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicksizayı

Bu kadar mı körsünüz.Hadi Diğer 2 Malum partiyle Chpye daldın gene hak vereceğim adam haklı çünkü.Şimdi bakıyorum Pkk ile görüşen bunlar,bunlar yüzünden şehit olmuş askerler sen gidip alakasız yere saldırıyon.Malum kişi bunları öyle kör etmiş ki Kimden dayak yediklerini bilmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kafasizliktan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu kardeşim tamam terörün ve teröristlerin bu kadar azmasının ve buralara gelmesinin sebebi Akp hükümeti gerek çözüm süreci,gerek Oslo görüşmeleri,habur şovu,barzani şivan fotosu vs vs..İşin birde öbür yanı var CHP nin pkk ve hdp ile ilişkisi sezgin tanrıkulu,pkk cenazesine gidip ağlama,pkklilara şehit deme,apo posteri altında yürüyüşler,imc kanalında programa katılmak,demirtaşa ziyaret vs vs

Akp neyse Chp odur arkadaş..Tek farkı biri hükümet olduğu için zararı daha büyük..Birisinin yapması diğerinin yaptığını temize çıkarmaz..İki tarafta bunu kabul etmez bu konu kapanmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Yahu kardeşim tamam terörün ve teröristlerin bu kadar azmasının ve buralara gelmesinin sebebi Akp hükümeti gerek çözüm süreci,gerek Oslo görüşmeleri,habur şovu,barzani şivan fotosu vs vs..İşin birde öbür yanı var CHP nin pkk ve hdp ile ilişkisi sezgin tanrıkulu,pkk cenazesine gidip ağlama,pkklilara şehit deme,apo posteri altında yürüyüşler,imc kanalında programa katılmak,demirtaşa ziyaret vs vs

Akp neyse Chp odur arkadaş..Tek farkı biri hükümet olduğu için zararı daha büyük..Birisinin yapması diğerinin yaptığını temize çıkarmaz..İki tarafta bunu kabul etmez bu konu kapanmaz..

Kim pkk cenazesine gidip ağlamış? Hangi Chp'li pkk'lı teröriste şehit demiş? Nerede Apo posteriyle bir Chp yürüyüşü yapılmış? Chp ile Pkk'nın nasıl bir ilişkisi olmuş? Sezgin Tanrıkulu gidipte İmralı'ya mı gitmiş ya da Kandil'e? Bunun gibi kulaktan duyma yalan yanlış haberlere inanmayın arkadaş.

Sonra Demirtaş'ı ziyaret'de son derece normal bir durum. Cezaevinde başka bir parti liderini ziyaret edemez diye bir yasa mı var?

• Nedeni karbonhidrat zehirlenmesi...
  • Hocam bir hayvan yaralanınca o panik hali ile en kolay hedefe saldırır , chp'liler korumasız sıkıyorsa iktidar partisinin bir binasına veya adamına saldır adamdan kan alırlar kan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Yahu kardeşim tamam terörün ve teröristlerin bu kadar azmasının ve buralara gelmesinin sebebi Akp hükümeti gerek çözüm süreci,gerek Oslo görüşmeleri,habur şovu,barzani şivan fotosu vs vs..İşin birde öbür yanı var CHP nin pkk ve hdp ile ilişkisi sezgin tanrıkulu,pkk cenazesine gidip ağlama,pkklilara şehit deme,apo posteri altında yürüyüşler,imc kanalında programa katılmak,demirtaşa ziyaret vs vs

Kim pkk cenazesine gidip ağlamış? Hangi Chp'li pkk'lı teröriste şehit demiş? Nerede Apo posteriyle bir Chp yürüyüşü yapılmış? Chp ile Pkk'nın nasıl bir ilişkisi olmuş? Sezgin Tanrıkulu gidipte İmralı'ya mı gitmiş ya da Kandil'e? Bunun gibi kulaktan duyma yalan yanlış haberlere inanmayın arkadaş.

Sonra Demirtaş'ı ziyaret'de son derece normal bir durum. Cezaevinde başka bir parti liderini ziyaret edemez diye bir yasa mı var?

Kim pkk cenazesine gidip ağlamış?

Cevap : Gamze Akkuş İlgezdi (ağlayan) Sezgin Tanrıkulu Kobani olaylarında pydli bir teröristin cenazesine katılmış ve ağlamıştır..İnternette mevcut.

Hangi Chp'li pkk'lı teröriste şehit demiş?

1-Aytuğ Atıcı

2-Hülya Güven

Nerede Apo posteriyle bir Chp yürüyüşü yapılmış?

Mahmut Tanal

Sezgin Tanrıkulu gidipte İmralı'ya mı gitmiş ya da Kandil'e?

Sezgin Tanrıkulu ile hangisini yazsam karar veremedim..Apo itinin avukatlığını yapmış olmasımı,pkk kanallarında ha bire açıklama yapmasımım artık sen seç
    http://lmgtfy.com/?q=sezgin+tanr%C4%B1kulu+pkk

Bir parti liderini ziyaret etmekte problem yok..Lakin terörist bir partli liderini ziyaret etmek ne demek? Kötü gününde yanındayız desteği vermek felan?Hdp ile iyi salladık ama,pilav dağıtmaları felan saymıyorum..Hani Hdp'yi normal parti olarak görüyorsunuz ya..

Bir kaç tanede ekstradan bir şeyler koyalım.

Eski Chpli veki Hüseyin Aygün

Genel başkandan bir açıklama

daha bir sürü şey...Chp bu pkklılardan kurtulmadan temiz değildir..

Akp'yide unutmayalım.

Edit : Resimler çıkmadığı için düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadwood -- 18 Aralık 2016; 0:4:41 >

• Psikologların ve sosyologların bu akıl tutulmasını mercek altına almaları lazım. Çok iyi bir tez konusu.
  • İlk videoyla ilgili;

CHP’li Milletvekili Aytuğ Atıcı, “ Ben ne konuştuğumu çok iyi biliyorum, ne söylediğimi de biliyorum. Benim orada sözlerim açık, izahata ihtiyacı yok. Fakat yandaş medya bir linç kampanyası başlattı. ” dedi.

CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı “Biz kime 'şehit' deriz kime demeyiz o belli bir şey. Şehit kime denir? Polis olur, asker olur… Şehitlik mertebesi kime yakışıyorsa onu kastediyorum, onu söylüyorum.” diye konuştu.

SÖZLERİNİ CIMBIZLADILAR

Çağdaş Ses’e açıklamalarda bulunan CHP’li vekil Aytuğ Atıcı, Haber Türk’te yayınlanan programdaki konuşmasına ilişkin şunları söyledi: “Bir çocuğun babasını şehit ederseniz o çocuğun eli yarın bomba tutar’ dedim. Devamı da var, ‘Bir adamın çocuğunu öldürürseniz ister dağda ister bayırda bu adamın da eli silah tutar…’ da dedim. Yani bir insan, birinci derece yakınını kaybederse ister şehit çocuğu olsun; ister terörist babası olsun barış sağlamak mümkün değil.”

“AYNI PROGRAMDA ‘PKK TERÖR ÖRGÜTÜDÜR NOKTA’ DEDİM”

CHP’de Diyarbakır’daki çatışmaları gözlemlemek ve rapor yazmak için oluşturulan heyette de yer alan Doktor Aytuğ Atıcı şöyle devam etti: “Beni tanıyanlar, düşüncelerimi bilenler, konuşmanın bütününe bakanlar bilir. Şimdi ben kalkacağım aynı programda ‘PKK terör örgütüdür nokta’ diyeceğim, sonra bir de teröriste 'şehit' diyeceğim öyle mi? Aynı televizyon programında aynı oturumda oluyor bunlar. Bunu biliyor yandaş medya, bile bile kullanıyor."

Burada 26 saniyesi kesilmiş bir video ve Akşam tarafından paylaşılmış. İkinci videoda bahsi geçen kadınınsa zaten bir daha milletvekili yapılmamış. Aynısı bildiğim kadarıyla partiden ihraç edilen Hüseyin Aygün içinde geçerli.

Mahmut Tanal'ın orada yürümesi ise utanç verici, kendisinin zaten son zamanlarda adının pek çıkmamasına şaşırmamalı. Umarım bir daha milletvekili adayı yapılmaz.

Sezgin Tanrıkulu ile ilgili söylemek istediğim adamın sanki sözde Pkk ile Chp arasındaki iletişimi sağlayan biriymiş gibi addeltirme çabası idi. Geçmişi temiz olmayabilir ama sırf imc tv'ye çıktı diye Chp'yi başka bir yere çekmek doğru olmaz. O zaman zamanında kanaltürk'e çıkan herkes aynı suçtan suçlanmalı gibi bir durum ortaya çıkıyor ki bu da çok saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

İlk videoyla ilgili;

CHP’li Milletvekili Aytuğ Atıcı, “ Ben ne konuştuğumu çok iyi biliyorum, ne söylediğimi de biliyorum. Benim orada sözlerim açık, izahata ihtiyacı yok. Fakat yandaş medya bir linç kampanyası başlattı. ” dedi.

CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı “Biz kime 'şehit' deriz kime demeyiz o belli bir şey. Şehit kime denir? Polis olur, asker olur… Şehitlik mertebesi kime yakışıyorsa onu kastediyorum, onu söylüyorum.” diye konuştu.

SÖZLERİNİ CIMBIZLADILAR

Çağdaş Ses’e açıklamalarda bulunan CHP’li vekil Aytuğ Atıcı, Haber Türk’te yayınlanan programdaki konuşmasına ilişkin şunları söyledi: “Bir çocuğun babasını şehit ederseniz o çocuğun eli yarın bomba tutar’ dedim. Devamı da var, ‘Bir adamın çocuğunu öldürürseniz ister dağda ister bayırda bu adamın da eli silah tutar…’ da dedim. Yani bir insan, birinci derece yakınını kaybederse ister şehit çocuğu olsun; ister terörist babası olsun barış sağlamak mümkün değil.”

“AYNI PROGRAMDA ‘PKK TERÖR ÖRGÜTÜDÜR NOKTA’ DEDİM”

CHP’de Diyarbakır’daki çatışmaları gözlemlemek ve rapor yazmak için oluşturulan heyette de yer alan Doktor Aytuğ Atıcı şöyle devam etti: “Beni tanıyanlar, düşüncelerimi bilenler, konuşmanın bütününe bakanlar bilir. Şimdi ben kalkacağım aynı programda ‘PKK terör örgütüdür nokta’ diyeceğim, sonra bir de teröriste 'şehit' diyeceğim öyle mi? Aynı televizyon programında aynı oturumda oluyor bunlar. Bunu biliyor yandaş medya, bile bile kullanıyor."

Burada 26 saniyesi kesilmiş bir video ve Akşam tarafından paylaşılmış. İkinci videoda bahsi geçen kadınınsa zaten bir daha milletvekili yapılmamış. Aynısı bildiğim kadarıyla partiden ihraç edilen Hüseyin Aygün içinde geçerli.

Mahmut Tanal'ın orada yürümesi ise utanç verici, kendisinin zaten son zamanlarda adının pek çıkmamasına şaşırmamalı. Umarım bir daha milletvekili adayı yapılmaz.

Sezgin Tanrıkulu ile ilgili söylemek istediğim adamın sanki sözde Pkk ile Chp arasındaki iletişimi sağlayan biriymiş gibi addeltirme çabası idi. Geçmişi temiz olmayabilir ama sırf imc tv'ye çıktı diye Chp'yi başka bir yere çekmek doğru olmaz. O zaman zamanında kanaltürk'e çıkan herkes aynı suçtan suçlanmalı gibi bir durum ortaya çıkıyor ki bu da çok saçma.

Hadi Aytuğ Atıcı'yı ele Gamze Akkuş İlgezdi?,Hülya Güven? Pyd terör örgütü değildir? Sezgin Tanrıkulu'nun apo itinin avukatlığını yapmış olması bile başlı başınca ne olduğunu gösterir.

Bakın eski vekil yeni vekil hiç bir şekilde bunları aklayamazsın.Utanç verici demekle o adamlar aklanmaz..Bir kişi olsa hadi belki dersin ama bir sürü kişi olması olayın gerçekliğini gösterir..Ve en ilginci genel başkanın bunlara sahip çıkmasıdır.

• Kılıçdaroğlunun imc ye çıkması, sezgin tanrıkulu denen yaratılmışın varlığı, nazlıakanın Atatürk posteri astı diye gönderilmesi ...
  • çok net gerizekalılıktan
  • Delikanlı olup kendi özeleştirilerini yapamadıkları için suçu başkasına yıkmak daha kolay.. Muhalif medyaları kapattılar ortalık yandaş ve yalama medyaya kaldı.bugün chp ye saldırırlar yarın Mhp ye .başkanlık için mhp destek olmasa mhp de hain ilan edilirdi..

AZıcık Delikanlı olan Mert olan şunu sorar gezideki zibidiler doları 10 kuruş arttırınca ortalığı ayağa kaşdıran yalamalar dolar 3.50 olunca g*t lalesi gibi susuyorlar..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.