Şimdi Ara

Şehit Annesinden Para İsteyen Otobüs Şoförü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Şubat 2018; 14:29:45 >
  • ya bir borcu varsa hir hizmet alıyorsa parasını ödemesi de gayet doğal...
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    MADDE 4 – (1) 4736 sayılı Kanunun 1 inci maddesinin ikinci fıkrası uyarınca demiryolları ve denizyollarının şehiriçi ve şehirlerarası hatlarından, belediyelere, belediyeler tarafından kurulan şirketlere, birlik, müessese ve işletmelere veya belediyeler tarafından yetki verilen özel şahıs ya da şirketlere ait şehiriçi toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanacaklar aşağıda belirtilmiştir:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu minibüs değil galiba bildiğiniz halk otobüsü minibüsler 14 koltuk olur bu araçta 14 ten fazla koltuk var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye Cumhuriyeti'ne hakaret var. Derhal gereken yapılmalı.
  • Şöför haklı valla, kendi aracı belli ki. Kimseyi zorla bindirmiyor dolmuşa, işine gelmeyenin binmeme özgürlüğü var.
  • Şöför pkk destekçisi konuşmasından belli.Ayrıyetten şöföründe dediği gibi devlet arabası değil o yüzden vermeli ama ben olsam 1 kere ısrar eder sonra tamam canın sağolsun derdim.
  • İçerde onun işini görürler...xxx

• Şehit Annesinden Para İsteyen Otobüs Şoförü

Gözaltına alıp tutuklamışlar

https://m.sabah.com.tr/webtv/turkiye/adanada-sehit-annesine-hakaret-eden-otobus-soforu-yakalandi/amp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfestein -- 14 Şubat 2018; 3:34:46 >

• EneRGy. kullanıcısına yanıt
    O otobüse rahat rahat sürsün, işini yapsın diye o kadının oğlu şehit oldu. Hangi düşünceyle bu durumu savunabiliyorsunuz gerçekten anlayamıyorum..
  • Otobüs şoförü ve orada sessizce oturan herkes vatana ihanet suçundan yargılanmalıdır.
  • özel halk otobüslerine senelik bu durumlar için para veriliyor. Yanlış duymadıysam bu şoföre 3.600 tl civarında ödeme yapılmış.
  • Devletimize hakaret var gereği yapılmayacak mı ?
  • O kadinin oglu sehit düsmese sen rahat rahat otobusunu surup parani kazanabilecek miydin? Ne ara böyle insanlar toplumumuzun her yerini sardi? Umarim en agir cezayi alir en agır kosullarda yatar bu kadar da olmaz yazıklar olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sofor hakkinda islem yapilmisti. Tutuklandiydi da galiba.
    Edithttp://m.hurriyet.com.tr/sehit-annesine-hakaret-eden-otobus-soforu-40739958

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 14 Şubat 2018; 12:2:56 >
  • Tabi alacak parasını gayet normal ben şöför olsam bende alırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.